جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگنقش نور در آپارتمان های مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آپارتمان های مسکونی و منازل مسکونی همواره دارای ویژگی های خاصی هستند که مورد توجه خریداران مسکن و خریداران ملک مسکونی قرار می گیرد. از ویژگی های مهم برای هر آپارتمان مسکونی و ملک مسکونی، میزان نور واحد مسکونی می باشد که در خرید مسکن و یا عدم خرید آن نقش مهمی را ایفا می نماید.

نورپردازی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی آپارتمان مسکونی باید با دقت و با رعایت اصول معماری و استانداردهای معماری انجام شود. آپارتمان های مسکونی دارای زوایای پنهان زیادی هستند که می توان از آنها برای ایجاد نورپردازی در دکوراسیون داخلی استفاده نمود.

برای فضاهای مختلف در آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی می توان از نورهای مختلف استفاد نمود. به عنوان مثال برای اتاق خواب و تنظیم نور آن می توان از آباژور و چراغ خواب استفاده نمود. چراغ های ریلی و ال ای دی نیز خوب هستند.

در قسمت دیگر از آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی مانند ناهارخوری می توان از یک سقف آویز استفاده نمود و نمای بهتری را برای فضای داخلی آپارتمان مسکونی ایجاد کرد. نمای داخلی آپارتمان مسکونی در قسمت ناهارخوری با استفاده از نور متمرکز می تواند اعدتی از مهمانان و ساکنین ملک مسکونی برای صرف غذا باشد.

نور کافی باید در فضای داخلی ملک مسکونی وجود داشته باشد. استفاده از ترکیبات مختلف برای نورپردازی داخلی ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی باعث ایجاد جلوه ی بهتری برای ساختمان مسکونی خواهد شد و نقش بهتری برای ساکنین مجتمع مسکونی ایجاد خواهد نمود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:42 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

نقش سایت های املاک در مشاوره مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید و فروش مسکن و ملک مسکونی جدای از روش های سنتی، با استفاده از روش های نوین نیز انجام می شود. امروزه بسیاری از سایت های خرید و فروش املاک و ملک مسکونی با استفاده از فضای مجازی و اینترنت اقدام به خرید و فروش ملک مسکونی می نمایند.

سایت های املاک و بسیاری از فضاهای مجازی طراحی شده اند تا خرید و فروش آپارتمان مسکونی و ملک مسکونی را برای متقاضیان خرید مسکن و خریداران ملک مسکونی آسان تر کنند. این امر صرفه جویی در وقت و انرژی زیادی را برای دست اندرکاران مسکن در پی خواهد داشت.

در ابندای فعالیت فضاهای مجازی برای خرید مسکن و یا فروش ملک مسکونی، بسیاری از ارگان ها از جمله اتجادیه مشاورین املاک، گارد نشان دادند و با انجام فعالیت های مجازی برای خرید و فروش منازل مسکونی و آپارتمان های مسکونی مقاومت کردند.

با گذشت زمان و مشخص شدن مزایای استفاده از سایت های مجازی برای افراد، راه را برای ادامه فعالیت خرید و فروش مسکن باز کردند. سایت های حرفه ای مسکن در حجم بالا امر خرید و فروش مسکن و معاملات ملکی را به انجام می رسانند.

یکی از عواملی که به رونق مسکن و افزایش خرید و فروش ملک مسکونی و معاملات ملکی کمک می کند، امکان خرید آسان برای متقاضیان خرید مسکن می باشد. با استفاده از سایت های مجازی بسیاری از افراد به راحتی می توانند ملک مسکونی مورد نظر خود را تهیه نمایند.

کلمات کلیدی: سایت های املاک، خرید و فروش آپارتمان مسکونی، ملک مسکونی، متقاضیان خرید مسکن، خریداران ملک مسکونی، فروش ملک مسکونی، سایت های حرفه ای مسکن، معاملات ملکی، رونق مسکن، افزایش خرید و فروش ملک مسکونی، دست اندرکاران مسکن

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:41 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

مشاوره برای خرید خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی باید با آگاهی انجام شود. داشتن مشاور خوب برای خرید و فروش ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی بسیار مهم است و باعث می شود روند خرید و فروش ملک مسکونی و منزل مسکونی با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر طی شود.

برای تهیه ملک مسکونی و خرید خانه باید در هنگام عقد قرار داد مسکن به نکات مهمی توجه نماییم. خری خانه مسکون باید با آگاهی از قوانین حاکم بر قراردادهای مسکن باشد.

توجه به پایداری و مقاومت خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی بسیار مهم است. اگر اقدام به خرید خانه مسکونی می کنیم که چند سال از ساخت آن می گذرد، باید توجه داشته باشیم که این گونه خانه های مسکونی دارای هزینه ی بالاتری برای خریدار مسکن می باشد.

باید به تعداد واحدهای مسکونی که قصد خرید آن را داریم توجه نماییم. هرچه تعداد واحدهای ملک مسکونی بیشت باشد، هزینه های جانبی بیشتری را برای خریدار مسکن به وجود می آورد.

خرید خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی با بیش از 3 طبقه که بدون آسانسور هستند، می توانند مشکلات زیادی برای خریداران مسکن و خریداران واحدهای مسکونی به وجود آورند.

نورگیر بودن ساختمان مسکونی نیز بسیار مهم است. خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی که دارای نور خوبی نباشند نمی توانند با قیمت بالایی عرضه شوند. خانه های مسکونی و املاک مسکونی باید دارای دید خوب باشند و تهویه های مناسب در واحد مسکونی تعبیه شده باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:40 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

مرگ کودک در اثر ریزش خانه مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خبرگزاری ایسنا از ریزش واحد مسکونی و خانه مسکونی در بیرجند خبر داد. خانه مسکونی که در اثر حادث ریزش باعث مرگ یک کودک شد و خبر مرگ این کودک تایید گردید.

روز گذشته یک منزل مسکونی در بیرجند فرو ریخت. متاسفانه کودکی 10 ساله در این واحد مسکونی بود که در اثر ریزش خانه مسکونی و ملک مسکونی زیر آوار ماند.

بعد از خبر به اورژانس منطقه، امدادگران فورا به محل حادثه رسیدند و متوجه شدند که کودک زیر آوار مانده است. دو مرد 19 و 21 ساله نیز در این منزل مسکونی بودند.

امدادگران کودک را از زیر آواری که در منزل مسکونی وجود داشتند بیرون کشیدند و دو مرد به شدت صدمه دیده را به بیمارستان منتقل نمودند.

متاسفانه علیرغم تلاش پزشکان و به دلیل شدت صدمات وارده به کودک زیر آوار مانده در خانه مسکونی، وی فوت کرد و نتوانستند او را نجات بدهند.

دو مصدوم دیگر این حادثه ملک مسکونی بعد از مداوا مرخص شدند. خانه مسکونی مورد نظر باعث مرگ یک کودک شد و این اتفاق در روز گذشته در منزل مسکونی در بیرجند روی داد.

کلمات کلیدی: ریزش واحد مسکونی، خانه مسکونی در بیرجند، منزل مسکونی در بیرجند، واحد مسکونی، حادثه ملک مسکونی، ریزش خانه مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:38 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

ما چه تعداد مسکن مهر نیز داشتیم؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در رابطه با تعداد واقعی مسکن مهر و نیاز بازار مسکن و بازار معاملات ملکی صحبت می کند. واحدهای مسکونی مسکن مهر، از پر چالش ترین واحدهای مسکونی و ساخت و سازهایی بود که در طولانی مدت، اثرات زیادی بر بازار مسکن و کیفیت خرید و فروش مسکن داشت.

آقای مهرآبادی نیاز واقعی بازار مسکن و متقاضیان خرید مسکن برای واحدهای مسکونی مسکن مهر را 700 هزار واحد مسکونی عنوان نمود. ایشان در ابتدا پیشنهاد 400 هزار واحد مسکونی و املاک مسکونی را داده بودند. نیاز بازار مسکن به این آپارتمان های مسکونی بایستی با برنامه ریزی بلند مدت تر و دید وسیع تری انجام می گرفت.

از جمله عمده عواملی که در چگونگی انجام پروژه مسکونی مسکن مهر تاثر گذار بود، برنامه ریزی کارشناسی و تعداد واحدهای مسکونی مورد نیاز بود. توجه اساسی به این امر باعث می شد که ما با حجم گسترده ای از واحدهای مسکونی بدون متقاضی مواجه نباشیم.

آپارتمان های مسکونی بدون متقاضی و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی که در بیابان ساخته شده اند، در نتیجه ی نبود برنامه ریزی جامع می باشند. اگر به درستی و با جانمایی مناسب برای آپارتمان های مسکن مهر برنامه ریزی می شد، مشکلاتی که خریداران مسکن مهر امروز با آن مواجه هستند، ایجاد نمی شد.

مسکن مهر با هدف خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه و کسانی که توانایی مالی بالایی نداشتند، به وجود آمده بود. در حال حاضر می بینیم تعداد زیادی از املاک مسکونی مسکن مهر توسط کسانی خریداری شده است که از اقشار ضعیف جامعه نمی باشند. ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در بیابان باعث شده است حتی افراد ضعیف جامعه تمایلی به سکونت در آن مناطق را نداشته باشند.

کلمات کلیدی: بازار مسکن، متقاضیان خرید مسکن، واحدهای مسکونی مسکن مهر، واحد مسکونی و املاک مسکونی، پروژه مسکونی، خریداران مسکن مهر، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، واحدهای مسکونی بدون متقاضی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:37 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

کدام بانک تسهیلات مسکن می دهد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید مسکن و تهیه ملک مسکونی راه های زیادی پیش روی متقاضیان خرید مسکن و خریداران آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی وجود دارد. از مهم ترین اقداماتی که خریداران مسکن تمایل زیادی بر آن نشان می دهند، خرید ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی با استفاده از تسهیلات مسکن و وام مسکن می باشد.

سوالی که در سال 96 برای خریداران مسکن پیش می آید این است که کدام بانک تسهیلات مسکن می دهد؟

این سوال در پی اتفاقی که اخیرا رخ داده است شکل گرفته است. ش.رای پول و اعتبار برای دریافت وام مسکن و تسهیلات مسکن، تنها به بانک مسکن بسنده نکرده است و اجازه ی اعطای وام مسکن به خریداران ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی را، به کلیه ی بانک های خصوصی و بانک های تجاری داده است.

با شر.ع این امر بسیاری از بانک ها تلاش می کنند تا وام های مسکن را خود در اختیار وام گیرندگان و متقاضیان خرید مسکن قرار بدهند تا از سود آن منتفع شوند.

تصمیم اعطای وام مسکن برای زوجین تا سقف 200 میلیون تومان اقدام مهم دیگر شورای پول و اعتبار می باشد که قادر است بازار مسکن و بازار معاملات ملکی را دستخوش تغییراتی اساس نماید و دستاوردهای بزرگی را در پی داشته باشد.

فکرهای نوین در بازار مسکن و صنعت ساختمان در پی رکود بازار مسکن به وجود آمده است. فکرهای که با اجرای درست آنها می توان به خروج از رکود مسکن تا حد زیادی امید بست.

کلمات کلیدی: خریداران مسکن، خرید ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی، خریداران ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی، وام های مسکن، بازار مسکن، بازار معاملات ملکی، اعطای وام مسکن، رکود بازار مسکن، صنعت ساختمان، خروج از رکود مسکن

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:36 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

قیمت مسکن عامل مهم در معاملات ملکی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قیمت آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی در مناطق مختلف و در شهرهای مختلف، تابع عوامل متعددی است. خرید و فروش مسکن و ملک مسکونی، تابع قیمت مسکن و قیمت آپارتمان مسکونی می باشد و باید به آن توجه اساسی شود.

قیمت خانه مسکونی اگر خیلی گران و یا ارزان باشد، می تواند در رفتار خرید مشتری مسکن و خریدار مسکن تاثیر بگذارد. قیمت مسکن می تواند تحت تاثیر توانایی خریدار مسکن قرار بگیرد و تا حد زیادی، خریدار مسکن را به خرید مسکن و یا عدم خرید ملک مسکونی هدایت نماید.

از عوامل مهمی که بر خرید مسکن تاثیر می گذارند، قیمت آپارتمان های مسکونی و نحوه ی پرداخت برای خرید خانه می باشد. تسهیلات ملکی و وام مسکن می توانند برای تهیه ملک مسکونی مناسب بسیار موثر باشند. خرید مسکن با استفاده از تسهیلات مسکن، راهی جدید پیش روی افراد و خریداران مسکن قرار می دهد.

برای خرید و فروش ملک مسکونی و خانه مسکونی باید در نظر داشته باشیم که از قیمت بازار مسکن و قیمت های واحدهای مسکونی در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی آگاهی داشته باشیم. خریدار حرفه ای مسکن پیش از اقدام برای تهیه ملک مسکونی، باید به نحوه ی خرید و فروش مسکن در بازار آگاه باشیم.

فروش مسکن با قیمتی پایین تر از نرخ قیمت آپارتمان و خانه در بازار، مشتری را نسبت به کیفیت مسکن بدبین می کند. مسکن گران قیمت نیز می تواند تاثیر زیادی بر نحوه ی رفتار مشتری مسکن داشته باشد. توانایی خرید مشتری مسکن باید در نظر گرفته شود و با واقع بینی برای قیمت گذاری ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی اقدام شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:35 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

عوامل موثر بر رونق مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رییس اتحادیه مشاورین املاک و بسیاری از کارشناسان مسکن و سازندگان مسکن بر این باور هستند که رونق مسکن و افزایش خرید و فروش ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی در نتیجه ی عوامل متعدد بیشماری است که بر بازار مسکن و بازار معاملات ملکی سایه می افکند.

از مهم ترین عواملی که رییس اتحادیه مشاورین املاک بدان اشاره می نماید، امکان خرید و فروش مسکن به صورت آسان برای مردم است. از مهمترین عواملی که اخیرا به رشد این امر کمک کرده است و توانسته است آن را حرفه ای به پیش ببرد، سایت های املاک و سایت های خرید و فروش مسکن می باشند.

اصلاح سیاست های پولی و بانکی، از دیگر عوامل مهم دیگر می باشد. بسیاری از کارشناسان مسکن بر این باور هستند که سیاست های پولی و مالی بانک ها از جمله بانک مسکن برای اعطای تسهیلات مسکن و وام مسکن دارای مشکل می باشد.

نرخ سود بالای تسهیلات مسکن و زمان بازپرداخت کم از عواملی است که متقاضیان مسکن را برای اخذ وام مسکن ترغیب نمی نماید و باعث می شود آنها سیاست های متفاوتی را در پیش بگیرند. افزایش قدرت خرید مردم می تواند پایانی برای رکود مسکن باشد و به رونق بلند مدت مسکن کمک نماید.

استقبال سرمایه گذاران از بازار مسکن، دلیل عمده ی دیگری برای رونق مسکن می باشد. رونق در بازار مسکن در نتیجه ی استقبال بازار سرمایه گذار از بازار معاملات ملکی حاصل می شود. یکی از مهم ترین عوامل که بر این فاکتور موثر است آن است که بازار مسکن برای سرمایه گذاران دارای جذابیت باشد. اعطای تسهیلات مسکن و وام مسکن و ایجاد شرایط مساعد برای این افراد می تواند در پیشبرد این امر کمک نماید.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:34 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

خصوصیات ویلای خوب و مناسب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید ویلا مسکونی و ملک مسکونی در مناطق مختلف از ایران خصوصا مناطق شمالی ایران، همواره دارای طرفداران زیادی است. ویلا مسکونی برای بسیاری از افراد، از جمله یک ملک مسکونی ثابت برای تفریح می باشد و خرید و فروش ویلا در فصل های مختلف از سال را سبب می شود.

این امر باعث می شود خریداران واحدهای مسکونی و ویلا مسکونی، به خصوصیات خاص هر ویلا برای خرید و فروش توجه داشته باشند.

یکی از مهم ترین خصوصیات برای خرید مناسب و خوب ویلا مسکونی، سازگاری بافت سازه ساختمانی با منطقه ی مورد نظر می باشد. باید سازه ویلا مسکونی با خصوصیات آب و هوایی موجود در منطقه همخوانی داشته باشد تا بتواند استحکام خوبی در برابر عوامل جوی ایجاد نماید.

طراحی داخلی ساختمان ویلا بسیار مهم است. همان گونه که اشاره شد یکی از مهم ترین عوامل برای تهیه ویلا مسکونی و خرید ویلا استفاده از آن به منظور گردشگری و مکان تفریحی می باشد. در نتیجه باید بتواند رضایت خریدار ساختمان را تا حد خوبی از نظر زیبای شناسی برآورده سازد.

نورگیری ویلا مسکونی می تواند تاثیر زیادی بر خرید ملک مسکونی داشته باشد. ویلایی که در مکان مناسبی واقع شده باشد دارای ویو و دید مناسبی است. هر چه دید بهتر و مکان بهتری برای ساخت و ساز ویلا مسکونی در نظر گرفته شده باشد، قیمت بالاتری برای خرید و فروش ویلا در نظر گرفته می شود.

از مهم ترین عوامل که بر قیمت ویلا و کیفیت ویلا مسکونی تاثیرگذار است، نزدیکی و دوری ویلا مسکونی به دریا و جنگل می باشد. باید در نظر داشته باشیم سال ساخت ویلا، نوع مصالح ساختمانی برای ساخت ویلا مسکونی، مهندسی ساز بودن ویلا و عوامل تخصصی در ساخت و ساز واحدهای مسکونی، در خرید ویلا در نظر گرفته شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:28 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

خانه مسکونی مناسب از دید دانشمند بزرگ

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ابوعلی سینا از دانشمندان بزرگ ایران زمین نظریه های زیادی در رابطه با عوامل مختلف موجود در زندگی بشریت داده است. یکی از آنها، نظرات وی برای انتخاب خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی برای سکونت افراد مختلف جامعه می باشد.

به گفته ی وی، و با توجه به نظراتی که در رابطه با ملک مسکونی و خانه مسکونی در کتاب قانون داده است، خریداران مسکن و تهیه کنندگان ملک مسکونی بایستی به عواملی مانند کیفیت خاک محل، پستی و بلندی زمین مسکونی، باز بودن فضای زندگی برای سکونت، پوشش گیاهی منطقه مورد نظر برای خرید خانه و خرید آپارتمان مسکونی، بادگیر بودن منطقه خرید خانه، وجود مواد بدبو و یا زباله ها و نزدیکی آنها به محل سکونت فرد، وجود کوه ها، معادن و عواملی از این دست، دقت نمایند.

باید به محلی که برای سکونت و خرید خانه و ملک مسکونی انتخاب می شود دقت شود. مردمی که در آن محل خاص زندگی می کنند و در واحدهای مسکونی مجاور وجود دارند، کیفیت آب منطقه ای که در آن اقدام به خریداری ملک مسکونی و ساختمان مسکونی می شود، میزان وزش بادهای منطقه سکونت افراد، نوع آفتاب گیر بودن واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی، از مهم ترین عواملی هستند که این دانشمند بزرگ به زبان عامیانه مردم بدان اشاره می نماید که مسلما دارای تاثیرات زیادی برای سلامت خریدار مسکن می باشد.

خرید مسکن از مهم ترین اقداماتی است که هر فرد در زندگی خود انجام می دهد. سکونت در آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی نامناسب می تواند عدم رضایت زیادی برای خریداران مسکن ایجاد نماید و آنها را از ادامه ی زندگی و آسایش در آن منطقه محروم سازد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:28 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   <   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.