جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگقیمت مسکن عامل مهم در معاملات ملکی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قیمت آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی در مناطق مختلف و در شهرهای مختلف، تابع عوامل متعددی است. خرید و فروش مسکن و ملک مسکونی، تابع قیمت مسکن و قیمت آپارتمان مسکونی می باشد و باید به آن توجه اساسی شود.

قیمت خانه مسکونی اگر خیلی گران و یا ارزان باشد، می تواند در رفتار خرید مشتری مسکن و خریدار مسکن تاثیر بگذارد. قیمت مسکن می تواند تحت تاثیر توانایی خریدار مسکن قرار بگیرد و تا حد زیادی، خریدار مسکن را به خرید مسکن و یا عدم خرید ملک مسکونی هدایت نماید.

از عوامل مهمی که بر خرید مسکن تاثیر می گذارند، قیمت آپارتمان های مسکونی و نحوه ی پرداخت برای خرید خانه می باشد. تسهیلات ملکی و وام مسکن می توانند برای تهیه ملک مسکونی مناسب بسیار موثر باشند. خرید مسکن با استفاده از تسهیلات مسکن، راهی جدید پیش روی افراد و خریداران مسکن قرار می دهد.

برای خرید و فروش ملک مسکونی و خانه مسکونی باید در نظر داشته باشیم که از قیمت بازار مسکن و قیمت های واحدهای مسکونی در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی آگاهی داشته باشیم. خریدار حرفه ای مسکن پیش از اقدام برای تهیه ملک مسکونی، باید به نحوه ی خرید و فروش مسکن در بازار آگاه باشیم.

فروش مسکن با قیمتی پایین تر از نرخ قیمت آپارتمان و خانه در بازار، مشتری را نسبت به کیفیت مسکن بدبین می کند. مسکن گران قیمت نیز می تواند تاثیر زیادی بر نحوه ی رفتار مشتری مسکن داشته باشد. توانایی خرید مشتری مسکن باید در نظر گرفته شود و با واقع بینی برای قیمت گذاری ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی اقدام شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:35 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

عوامل موثر بر رونق مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رییس اتحادیه مشاورین املاک و بسیاری از کارشناسان مسکن و سازندگان مسکن بر این باور هستند که رونق مسکن و افزایش خرید و فروش ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی در نتیجه ی عوامل متعدد بیشماری است که بر بازار مسکن و بازار معاملات ملکی سایه می افکند.

از مهم ترین عواملی که رییس اتحادیه مشاورین املاک بدان اشاره می نماید، امکان خرید و فروش مسکن به صورت آسان برای مردم است. از مهمترین عواملی که اخیرا به رشد این امر کمک کرده است و توانسته است آن را حرفه ای به پیش ببرد، سایت های املاک و سایت های خرید و فروش مسکن می باشند.

اصلاح سیاست های پولی و بانکی، از دیگر عوامل مهم دیگر می باشد. بسیاری از کارشناسان مسکن بر این باور هستند که سیاست های پولی و مالی بانک ها از جمله بانک مسکن برای اعطای تسهیلات مسکن و وام مسکن دارای مشکل می باشد.

نرخ سود بالای تسهیلات مسکن و زمان بازپرداخت کم از عواملی است که متقاضیان مسکن را برای اخذ وام مسکن ترغیب نمی نماید و باعث می شود آنها سیاست های متفاوتی را در پیش بگیرند. افزایش قدرت خرید مردم می تواند پایانی برای رکود مسکن باشد و به رونق بلند مدت مسکن کمک نماید.

استقبال سرمایه گذاران از بازار مسکن، دلیل عمده ی دیگری برای رونق مسکن می باشد. رونق در بازار مسکن در نتیجه ی استقبال بازار سرمایه گذار از بازار معاملات ملکی حاصل می شود. یکی از مهم ترین عوامل که بر این فاکتور موثر است آن است که بازار مسکن برای سرمایه گذاران دارای جذابیت باشد. اعطای تسهیلات مسکن و وام مسکن و ایجاد شرایط مساعد برای این افراد می تواند در پیشبرد این امر کمک نماید.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:34 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

خصوصیات ویلای خوب و مناسب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید ویلا مسکونی و ملک مسکونی در مناطق مختلف از ایران خصوصا مناطق شمالی ایران، همواره دارای طرفداران زیادی است. ویلا مسکونی برای بسیاری از افراد، از جمله یک ملک مسکونی ثابت برای تفریح می باشد و خرید و فروش ویلا در فصل های مختلف از سال را سبب می شود.

این امر باعث می شود خریداران واحدهای مسکونی و ویلا مسکونی، به خصوصیات خاص هر ویلا برای خرید و فروش توجه داشته باشند.

یکی از مهم ترین خصوصیات برای خرید مناسب و خوب ویلا مسکونی، سازگاری بافت سازه ساختمانی با منطقه ی مورد نظر می باشد. باید سازه ویلا مسکونی با خصوصیات آب و هوایی موجود در منطقه همخوانی داشته باشد تا بتواند استحکام خوبی در برابر عوامل جوی ایجاد نماید.

طراحی داخلی ساختمان ویلا بسیار مهم است. همان گونه که اشاره شد یکی از مهم ترین عوامل برای تهیه ویلا مسکونی و خرید ویلا استفاده از آن به منظور گردشگری و مکان تفریحی می باشد. در نتیجه باید بتواند رضایت خریدار ساختمان را تا حد خوبی از نظر زیبای شناسی برآورده سازد.

نورگیری ویلا مسکونی می تواند تاثیر زیادی بر خرید ملک مسکونی داشته باشد. ویلایی که در مکان مناسبی واقع شده باشد دارای ویو و دید مناسبی است. هر چه دید بهتر و مکان بهتری برای ساخت و ساز ویلا مسکونی در نظر گرفته شده باشد، قیمت بالاتری برای خرید و فروش ویلا در نظر گرفته می شود.

از مهم ترین عوامل که بر قیمت ویلا و کیفیت ویلا مسکونی تاثیرگذار است، نزدیکی و دوری ویلا مسکونی به دریا و جنگل می باشد. باید در نظر داشته باشیم سال ساخت ویلا، نوع مصالح ساختمانی برای ساخت ویلا مسکونی، مهندسی ساز بودن ویلا و عوامل تخصصی در ساخت و ساز واحدهای مسکونی، در خرید ویلا در نظر گرفته شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:28 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

خانه مسکونی مناسب از دید دانشمند بزرگ

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ابوعلی سینا از دانشمندان بزرگ ایران زمین نظریه های زیادی در رابطه با عوامل مختلف موجود در زندگی بشریت داده است. یکی از آنها، نظرات وی برای انتخاب خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی برای سکونت افراد مختلف جامعه می باشد.

به گفته ی وی، و با توجه به نظراتی که در رابطه با ملک مسکونی و خانه مسکونی در کتاب قانون داده است، خریداران مسکن و تهیه کنندگان ملک مسکونی بایستی به عواملی مانند کیفیت خاک محل، پستی و بلندی زمین مسکونی، باز بودن فضای زندگی برای سکونت، پوشش گیاهی منطقه مورد نظر برای خرید خانه و خرید آپارتمان مسکونی، بادگیر بودن منطقه خرید خانه، وجود مواد بدبو و یا زباله ها و نزدیکی آنها به محل سکونت فرد، وجود کوه ها، معادن و عواملی از این دست، دقت نمایند.

باید به محلی که برای سکونت و خرید خانه و ملک مسکونی انتخاب می شود دقت شود. مردمی که در آن محل خاص زندگی می کنند و در واحدهای مسکونی مجاور وجود دارند، کیفیت آب منطقه ای که در آن اقدام به خریداری ملک مسکونی و ساختمان مسکونی می شود، میزان وزش بادهای منطقه سکونت افراد، نوع آفتاب گیر بودن واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی، از مهم ترین عواملی هستند که این دانشمند بزرگ به زبان عامیانه مردم بدان اشاره می نماید که مسلما دارای تاثیرات زیادی برای سلامت خریدار مسکن می باشد.

خرید مسکن از مهم ترین اقداماتی است که هر فرد در زندگی خود انجام می دهد. سکونت در آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی نامناسب می تواند عدم رضایت زیادی برای خریداران مسکن ایجاد نماید و آنها را از ادامه ی زندگی و آسایش در آن منطقه محروم سازد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:28 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

چه عواملی قیمت ویلا مسکونی را تعیین می کنند؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قیمت ویلا مسکونی برای خرید و فروش تابع عوامل مختلفی می باشد. برای خریداران ویلا مسکونی و فروشندگانویلا مهم است که عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده ویلا و قیمت ملک مسکونی را بدانند تا با آگاهی بیشتر و در نهایت رضایتمندی بالاتر، معامله ملکی خود را به انجام برسانند.

ویلا مسکونی باید دارای خصوصیات منحصر به فردی باشد تا در منطقه ی واقع شده، با قیمت خوب عرضه شود و مورد خرید و فروش قرار بگیرد. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده ساختمان مسکونی و واحد مسکونی به عنوان ویلا، مکان جغرافیای ویلای مسکونی می باشد.

نزدیکی و دوری از دریا بر تعیین قیمت تمام شده ویلا موثر است. برخی از ویلاها به عنوان ویلای جنگلی خرید و فروش می شوند. موقعیت جغرافیای آنها بسیار مهم است و اولیم مورد تاثیرگذار بر قیمت می باشد.

نوع ساخت و ساز ساختمان ویلا هم مهم است. هر چه در ساخت و ساز واحد مسکونی مورد نظر از دقت مهندسی و اصول ساخت ویلا مسکونی بیشتر استفاده شده باشد،، ساختمان و ملک مسکونی دارای قیمتی بالاتر خواهد بود.

نورگیر بودن و داشتن دید مناسب برای ویلا، از عوامل مهم دیگر می باشد که قیمت تمام شده ویلا مسکونی را تعیین می نماید. برای ساکنین ویلا مسکونی باید شرایطی مهیا شود تا بتوانند با کمترین تنش در داخل ویلا سکونت کنند.

قدمت و سال ساخت ویلا هم مهم است. هر چه ویلا مسکونی نوساز باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. بسیاری از ویلاهای مسکونی که از زمان تاسیس آنها مدت زیادی می گذرد، نیازمند تعمیر هستند. ساختمان های پر هزینه برای خریدار ملک مسکونی، دارای ارز ش پایین تری هستند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:27 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

چرا در معماری یک دیوار را شاخص می کنیم؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

معماری ساختمان های مسکونی و واحدهای مسکونی با استفاده از علم جدید و اصول معماری مدرن برای بسیاری از افراد می تواند جذابیت ایجاد نماید.

خرید مسکن و املاک مسکونی که در آنها اصول معماری به درستی رعایت شده است می تواند افراد را ترغیب نماید تا با دید بهتری به خرید مسکن مورد نظر خود بپردازند.

معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی با شاخص کردن یک دیوار از ساختمان دارای اثرات بلند مدت خوبی است. شاخص کردن دیواری از واحد مسکونی می تواند خلاقیت و زیبایی خاصی را برای دکوراسیون داخلی و فضای معماری داخل ساختمان و داخل آپارتمان ایجاد نماید.

برای آنکه از فضای معماری به منظور عملکرد خاصی استفاده نماییم، با استفاده از وسایل داخل ساختمان مسکونی می توانیم به ایجاد فضای منحصر به فرد و خاصی بپردازیم و استفاده از دیوار ساختمان برای این منظور می تواند کمک کننده باشد.

ایجاد نقطه کانونی در فضای داخلی ساختمان با استفاده از دیوار می تواند به خوبی تامین شود. نقطه کانونی باعث ایجاد نظم در ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی خواهد شد. برجسته کردن دیوار در فضای معماری داخل ساختمان می تواند از ایده های مدرن در دکوراسیون داخلی محسوب شود و رضایت زیادی برای خریدار ساختمان مسکونی و ملک مسکونی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:26 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

جانمایی مسکن مهر درست نبود

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امروزه با انجام پروژه های مسکونی مسکن مهر در نقاط مختلف ایران، شاهد مشکلات فراوانی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی هستیم. واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی، برای انجام این پروژه بیش از هر چیز باید جانمایی مناسب و برنامه ریزی شده ای می داشتند.

جانمایی مناسب برای ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی باعث می شد برای انجام خدمات روبنایی و زیربنایی مشکلاتی نداشته باشیم. عمده مشکلاتی که سبب افزایش قیمت خرید مسکن مهر و آپارتمان های مسکونی در این پروژه شد، جانمایی نامناسب برای انجام این پروژه بود.

در بسیاری از مناطق شرایط توپوگرافی منطقه بسیار سخت بود و انجام ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی بسیار زمان بر و هزینه بر شد. با برنامه ریزی بلند مدت تر و دید وسیع تر نسبت به جانمای این پروژه مسکونی، می توانستیم با هزینه کمتر برای هر آپارتمان مسکونی، انجام پروژه را به اتمام برسانیم.

برنامه ریزی کارشناسی، تامین خدمات روبنایی و زیربنایی، نحوه ی ساخت و ساز واحدهای مسکونی و مسائلی از این دست باید پیش از شروع انجام ساخت و ساز منازل مسکونی در مسکن مهر، دیده می شد و با جدیت بیشتری بررسی می شد.

عدم توجه مهم به این عوامل سبب گردید ما امروز شاهد واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی باشیم. تعداد زیادی از املاک مسکونی در این پروژه بدون متقاضی هستند و تعداد زیادی از افراد ضعیف جامعه هم حاضر به سکونت در واحدهای مسکونی دور از نقاط شهری و آپارتمان هایی که در بیابان واقع شده اند، نیستند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:24 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

تسهیلات اوراق مسکن بهترین گزینه است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید خانه و خرید ملک مسکونی گرینه های متعددی پیش روی خریداران مسکن وجود دارد. کارشناسان مسکن بر این باور هستند که تسهیلات اوراق مسکن بهترین گزینه است.

تسهیلات مسکن که به متقاضیان خرید مسکن و خرید ملک مسکونی در تهران اعطا می شود، با مبلغ 140 میلیون تومان با احتساب بهای خرید اوراق مسکن 120 میلیون تومان، ارزش واقعی تسهیلات مسکن اعطایی 123 میلیون تومان خواهد بود.

بازپرداخت این نوع وام مسکن برای خرید ملک مسکونی و واحد مسکونی به جای 5 سال 12 سال است. نرخ سود تسهیلات مسکن معادل 18 درصد می باشد.

مبلغ اقساط برای تسهیلات مسکن بین 2 میلیون تومان تا 5/2 میلیون تومان در ماه است. اقساط تسهیلات بانک ها تجاری با بازپرداخت 5 ساله، حداق 5/2 میلیون تومان می باشد.

با توجه به درآمد افراد جامعه و خریداران مسکن که اغلب زوجین و در سنین پایین جامعه می باشند از دید کارشناسان مسکن و دست اندرکاران صنعت ساختمان و ملک مسکونی، تسهیلات اوراق مسکن بهترین گزینه است.

کلمات کلیدی: خرید خانه و خرید ملک مسکونی، کارشناسان مسکن، تسهیلات اوراق مسکن، متقاضیان خرید مسکن، خرید ملک مسکونی در تهران، بهای خرید اوراق مسکن، تسهیلات مسکن اعطایی، خریداران مسکن، دست اندرکاران صنعت ساختمان و ملک مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:21 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

تاثیر رنگ بر معماری داخلی آپارتمان مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

معماری داخلی ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی تاثیر زیادی بر دید افراد دارد. معماری ساختمان ها مسکونی و دکوراسیون داخلی ساختمان باید با لحاظ کردن دید فنی و مهندسی انجام شود تا نتایج بهتری برای ساکنین منزل مسکونی به وجود آورد.

رنگ های روغنی دارای کیفیت بالاتری هستند و دوام بیتری دارند اما زمان خشک شدن آنها طولانی تر است و هزینه ی بیشتری برای خریدار مسکن و خریداران املاک مسکونی به وجود می آورند.

رنگ های مات بهتر می توانند سطحی صاف و عاری از پستی و بلندی را ایجاد نمایند. حداقل انعکاس نور در ساختمان های مسکونی و معماری داخلی ساختمان، با استفاده از رنگ های مات امکان پذیر می باشد.

رنگ های نیمه براق برای راحی داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی، سطوحی مقاوم برای ساختمان در برابر رطوبت ایجاد می نماید. رنگ های براق بسیار راحت تمیز می شوند. البته خراش ها و آسیب های موجود در دیوارهای ساختمان مسکونی و واحدهای مسکونی که با رنگ های براق پوشیده شده اند، بیشتر به چشم می خورد.

رنگ ساختمان می تواند در حجم دهی به معماری داخلی ساختمان و آپارتمان مسکونی تاثیر گذار باشد. رنگ ای تیره تر باعث می شوند فضای داخلی واحدهای مسکونی کوچک تر به نظر برسد. فضای کوچک تر برای واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی، با استفاده از رنگ های شاد تر و روشن تر امکان پذیر می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:21 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

بهترین طبقه ساختمان مسکونی کدام است؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید آپارتمان مسکونی و خانه مسکونی برای افراد مختلف این مهم را پیش می آورد که به دنبال گزینه ی مناسب و طبقه مناسب خری خانه باشند. خرید خانه مسکونی در یک مجتمع آپارتمان با توجه به فاکتورهای مختلف انجام می شود که یکی از مهم ترین آنها، طبقه آپارتمان مسکونی می باشد.

آپارتمان مسکونی و خانه مسکونی بهتر است با توجه به عوامل مختلف موثر بر کیفیت خانه خریداری شوند. برای افرادی که دارای سن بالایی هستند، خرید آپارتمان و ملک مسکونی در طبقات پایین تر بیشتر توصیه می شود. برای جوانان خرید واحدهای مسکونی در طبقات بالاتر بیشتر پیشنهاد خواهد شد.

ساختمان های مسکونی که دارای آسانسور هستند، در طبقات بالاتر دارای قیمت بالاتری می باشند. قیمت بالاتر برای واحد مسکونی به این دلیل مهم تفاق می افتد که طبقات بالاتر دارای دید بهتری هستند و نور بیشتری را برای واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی ایجاد می کنند.

خرید واحد مسکونی در طبقه پایین برای ساختمان هایی که آسانسور ندارند بیشتر توصیه می شود. یکی از مشکلاتی که همواره برای افراد پیش می آید تعداد پله های مجتمع مسکونی می باشد که اگر بالا باشد می تواند به سلامت خریدار مسکن آسیب برساند.

طبقات بینابین ساختمان های مسکونی مانند طبقه دوم و سوم همواره مورد نظر خریداران مسکن قرار می گیرد. در این طبقات اگر آسانسور به هر دلیل خراب باشد دغدغه ای برای رفتن از پله های ساختمان وجود ندارد. در هنگام ایجاد حوادث غیرمترقبه و پیش بینی نشده مانند زلزله و آتش سوزی می توانند راحت تر و سریع تر جان خود را نجات بدهند.

کلمات کلیدی: آپارتمان مسکونی و خانه مسکونی، خرید آپارتمان و ملک مسکونی، خرید واحدهای مسکونی، ساختمان های مسکونی، تعداد پله های مجتمع مسکونی، ساختمان های مسکونی، ملک مسکونی، مجتمع آپارتمانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:20 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   <   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.