جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگبرای خرید ملک مسکونی چه چیزهایی را باید کنترل کنیم؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید ملک مسکونی و خرید و فروش آپارتمان مسکونی در نگاه اول کاری ساده به نظر می رسد. اما وقتی برای خرید منزل مسکونی مورد نظر خود دقیق تر می شویم متوجه خواهیم شد که خرید و فروش ملک مسکونی کاری تخصصی است و هر فرد با هر سطحی از تجربه قادر نخواهد بود خرید و فروش خوبی برای مسکن و ملک مسکونی خود داشته باشد.

کنترل عوامل مختلف در ساختمان مسکونی که قصد خریداری آن را داریم مهم است. کنترل نقشه نمای ساختمان و کنترل آن از بعد ایمنی ساختمان مسکونی و ملک مسکونی.

کنترل عایق های رطوبتی و حرارتی در ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی و رعایت استانداردها و قواعد حاکم بر اجرای جزییات در ملک مسکونی.

کنترل انباری ساختمان مسکونی و پارکینگ واحد مسکونی برای اینکه ببینیم آیا واحد مسکونی مورد نظر دارای پارکینگ مناسب برای جای دادن اتومبیل خریدار مسکن هستن یا نه و آپا دارای مزاحم است یا خیر.

کنترل کیفیت درب و پنجره ها بسیار مهم است. باید پنجره های ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی عایق خوبی برای صدا و رطوبت باشند و دارای استحکام یاد شده در دفترچه مقررات ملی ساختمان و استانداردهای توصیه شده باشند.

ایمنی ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی در برابر حریق و آتش سوزی بسیار مهم است. هر چه تعداد واحدهای مسکونی در یک مجتمع مسکونی بیشتر باشد، باید به این مهم دقت بیشتری داشت.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:19 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

آیا قصد خرید ویلا در شمال دارید؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ویلا مسکونی در شمال ایران، باید به عوامل مختلفی توجه کنیم. خریداران ویلاهای مسکونی و ساختمان های مسکونی در شمال ایران، در فصول مختلف سال اقدام به خریداری واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مناسب در شهرهای شمال می کنند تا برای سکونت و تفریح از آنها بهره ببرند.

ساختمان ویلا مسکونی به عنوان ویلا، باید دارای استحکام کافی باشد. ویلای مسکونی باید از مصالح ساختمانی مناسب ساخته شده باشد. خرید و فروش ویلا در شمال ایران باید تابع اصول و قوانین حاکم بر صنعت ویلا سازی و صنعت ساختمان باشد تا رضایتمندی بیشتری را برای خریداران و فروشندگان ویلا به وجود آورد.

برای ساخت ویلا مسکونی باید از مصالح ساختمانی محلی و مصالح ساختمانی مقاوم استفاده شده باشد که تناسب زیادی با شرایط جوی و آب و هوایی منطقه مسکونی داشته باشند. ویلا مسکونی باید حتی الامکان نوساز باشد و نیاز به هزینه های تعمیر و نگهداری نداشته باشد.

ساختمان مسکونی باید دارای ساخت مهندسی و خصوصیات مهندسی باشد. ساختمان ویلا مسکونی باید دارای دکوراسیون داخلی خوب و معماری خوب و منحصر به فردی باشد تا دید خوبی را برای خریدار ویلا ایجاد نماید و رضایتمندی را سبب شود.

معماری ساختمان ویلا در سبک های معماری مختلف قابلیت اجرایی دارد و می تواند متناسب با نیاز خریدار مسکن و نیاز خریداران ویلا تغییر نماید.

کلمات کلیدی: ساختمان های مسکونی در شمال ایران، خریداری واحدهای مسکونی، املاک مسکونی، خرید و فروش ویلا در شمال، صنعت ساختمان، ویلا مسکونی، سبک های معماری، نیاز خریداران ویلا، دکوراسیون داخلی خوب، معماری خوب، منطقه مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:18 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

آیا خرید طبقه آخر آپارتمان توصیه می شود؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

هنگام خرید آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی از مهم ترین عواملی که باید توجه خاص و ویژه به آن مبذول داشت، طبقه ای است که در آن قصد خرید آپارتمان مسکونی را داریم. بسیاری از موارد ما خواهان خرید آپارتمان در طبقه آخر مجتمع مسکونی می باشیم اما آیا خرید طبقه آخر آپارتمان توصیه می شود؟

خرید آپارتمان مسکونی و خانه مسکونی که در طبقه آخر قرار دارد دارای معایب و مزایای زیادی است. طبقه آخر آپارتمان مسکونی می تواند برای افراد مختلف ویژگی های مختلف را تداعی کند و همواره مورد استقبال گروهی از خریداران مسکن واقع شود.

نور بیشتر از جمله خصوصیاتی است که برای واحدهای مسکونی در طبقات بالاتر وجود دارد. هر چه آپارتمان مسکونی دارای شرایط بهتر از نظر نور باشد، رضایت بیشتری را برای افراد ایجاد می نماید.

تعداد پله های بیشتر می تواند یک عیب بزرگ برای ساختمان مسکونی و واحدهای مسکونی باشند. البته اگر مجتمع آپارتمانی دارای آسانسور باشد، دیگر تعداد پله ها نمی تواند نارضایتی برای افراد ایجاد نماید.

خریداران آپارتمان در سنین بالاتر ترجیح می دهند اقدام به خرید ملک مسکونی در طبقات پایین تر کنند و اغلب جوان تر و زوج های جوان که متقاضیان خرید مسکن هستند، طبقات بالاتر را ترجیح می دهند.

دید بهتر و منظره ی زیباتری که برای واحدهای مسکونی در طبقات بالاتر وجود دارد، همواره مورد توجه افراد قرار می گیرد. همواره طبقات بالاتر ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی، دارای ویژگی های دید بهتری در منطقه ی مورد نظر می باشند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:16 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

افزایش وام مسکن در سال 96

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

تسهیلات مسکن و وام مسکن از جمله مواردی هستند که به افراد مختلف کمک می کنند تا خرید خانه و خرید ملک مسکونی مورد نظر خود را داشته باشند. خرید ملک مسکونی و واحدهای مسکونی با استفاده از تسهیلات ملکی راه را برای افراد مختلف هموار می سازد.

بانک مسکن در سال 96 نرخ وام مسکن و تسهیلات مسکن را برای خرداران ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی افزایش داده است. نرخ تسهیلات مسکن برای خرید آپارتمان مسکونی به این شکل افزایش داشته است:

افزایش نرخ تسهیلات مسکن بدون سپرده جعاله مسکن معادل 20 میلیون تومانبرای یک پلاک ثبتی.

وام مسکن برای متقاضیان خرید ملک مسکونی و ساختمان مسکونی در تهران معادل 100 میلیون تومان که برای هر یک از زوجین مبلغ وام مسکن 50 میلیون تومان می باشد.

مبلغ وام مسکن برای متقاضیان خرید ملک مسکونی در شهرهای بالای 200 هزار نفر و مراکز استان ها، معادل 80 میلیون تومان و برای هر یک از زوجین که قصد خرید مسکن و آپارتمان مسکونی دارند معادل 40 میلیون تومان می باشد.

وام مسکن و تسهیلات مسکن برای سایر شهرها معادل 60 میلیون تومان و برای هر یک از زوجین مبلغ وام مسکن معادل 30 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: تسهیلات مسکن و وام مسکن، خرید ملک مسکونی و واحدهای مسکونی، نرخ وام مسکن و تسهیلات مسکن، خرید آپارتمان مسکونی، افزایش نرخ تسهیلات مسکن، متقاضیان خرید ملک مسکونی، ساختمان مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:15 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

ارزش املاک مسکونی خالی در کشور چقدر است؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مطابق با سرشماری نفوس و مسکن انجام شده مشخص شده است که تعداد زیادی خانه خالی و ملک مسکونی خالی از سکنه در کشور وجود دارد. خانه های خالی از سکنه می توانند سرمایه ی بزرگی محسوب شوند که برای مدت زمان زیادی بدون استفاده رها شده اند.

مطابق با آمار رسمی انجام شده در صنعت ساختمان معادل 5/2 میلیون خانه خالی و آپارتمان خالی از سکنه در ایران وجود دارد. تعداد خانه های خالی از سکنه و آپارتمان های مسکونی بدون سکونت در کشور، دارای سرمایه حبس شده معادل 250 میلیارد دلار می باشند.

این امر در حالی اتفاق می افتد که بازار مسکن و بازار خرید و فروش ملک مسکونی و خانه های مسکونی دارای تقاضای زیادی هست و تعداد زیادی از متقاضیان مسکن در بازار معاملات ملکی وجود دارند که قادر به تهیه ملک مسکونی و خانه مسکونی مورد نظر خود نمی باشند.

خانه های خالی از سکنه می توانند سرمایه ی بزرگی را در دل خود داشته باشند که بدون استفاده مانده و این مهم ضربه ی بزرگی به صنعت ساختمان و بازار ملک وارد می سازد.

ارزش بالایی که در املاک مسکونی و واحدهای مسکونی حبس شده است، رکود بیشتر بازار مسکن را سبب شده اند. واحدهای مسکونی خالی از سکنه عمدتا در قسمت های شمالی ایران رار گرفته اند و کمتر کسی قادر به خرید منازل مسکونی و واحدهای مسکونی لوکس در شمل ایران می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:12 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

رهن خانه و آپارتمان در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در تهران با توجه به منطقه بندی های مختلفی که صورت گرفته است و تفکیک مناطق مختلف شمالی و جنوبی سبب متفاوت و متنوع شدن قیمت ملک شده است. نوسان قیمت ممکن است برای اجاره آپارتمان در محله های مختلف تهران زیاد باشد و این امر به میزان امکانات هر منطقه و شرایط آب و هوایی و نوع املاک برمی گردد و تعیین کننده قیمت فروش و رهن و اجاره خواهد بود.

موقعیت مسکن اجاره ای و یا آپارتمان مورد نظر بر قیمت آن تاثیر زیادی خواهد گذاشت و به طبع املاک لوکس تر قیمتی بالاتر دارند و نظرات کارشناسی نیز بر قیمت رهن و اجاره آپارتمان موثر می باشد. هر اندازه امکانات واحد مسکونی و یا آپارتمانی بیشتر باشد قیمت رهن و اجاره آن بیشتر می شود.

املاک و مستغلات در تهران با قیمت ها بسیار متفاوتی در قسمت رهن و اجاره واقع می شوند و مستاجر در این زمینه باید با توجه به وضعیت مالی و امکانات مربوطه اقدام به اجاره ملک مرود نظر نماید. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران به مقدار زیادی نیز به لوکس بودن و امکانات رفاهی ساختمان و منطقه مورد نظر برمی گردد.

در مناطق شمالی تهران می توان شاهد قیمت بالای رهن و اجاره آپارتمان و منزل مسکونی و سایر املاک بود. برای اجاره مسکن باید به امکانات داخلی دقت کرد و در نظر گرفتن همه شرایط می تواند برای اجاره ملک مناسب راهنمای خوبی باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:24 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

راهنمای خرید بهترین آپارتمان در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید آپارتمان و خرید هر ملک مسکونی در تهران و سایر نقاط با توجه به ویژگی های خاصی صورت می گیرد و برای خرید آپارتمان راهنمایی هایی وجود دارد که توجه به این نکات می تواند شرایط مناسب را برای خرید موفق ارائه کند.

برای خرید بهترین آپارتمان با شرایط مناسب موجود می توان به نکاتی توجه کرد و دقت داشت که با در نظر داشتن این شرایط به بهترین ها دسترسی پیدا می کنید. با توجه به بودجه ای که قرار است برای خرید آپارتمان در نظر بگیرید به تعداد واحدهای آپارتمانی در ساختمانی که می خواهید خریداری کنید توجه کرده و این مورد را مد نظر داشته باشید. برخی از آپارتمان ها با داشتن واحدهای زیاد از نظر شرایط مناسب هستند چون درب آنها نزدیک به هم نیست و سر و صدا به راحتی منتقل نمی شود.

سیستم های گرمایش و سرمایش پیشرفته یکی از عواملی است که در موقع خرید ملک باید مورد نظر قرار بگیرد و هر اندازه این سیستم ها پیشرفته تر باشند راحت تر می توان از آنها استفاده کرد. رعایت نکات لازم و استاندارد برای ساخت آپارتمان و ورودی و خروجی و نحوه طراحی پاکینگ نیز اگر به شکل درستی باشد بر خرید موفق تاثیر دارد و رضایت مشتری را از خرید در پی دارد.

برای خرید آپارتمان در تهران و هر منطقه ای از آن می توان با کارشناسانی که در این زمینه مشاوره می دهند مشورت کرده و با توجه به هزینه ای که می خواهید صرف کنید اقدام به خرید ملک مناسب کنید.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:22 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

درخواست برای افزایش وام مسکن اجرایی نشده است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

وام مسکن و تسهیلات مسکن که برای زوجین در نظر گرفته شده است، با مبلغ میلیون تومان به بازار مسکن عرضه می شود. وزارت راه و شهرسازی خواهان افزایش مبلغ وام مسکن از 160 میلیون تومان به 200 میلیون تومان شده است.

در حال حاضر استقبال خوبی برای دریافت وام مسکن  80 میلیونی برای خانه اولی ها وجود دارد. با وجود این برای اینکه رکود در بازار مسکن به نتایج خوبی برسد و رونق در بازار معاملات ملکی ایجاد شود، این پیشنهاد توسط وزارت راه و شهرسازی ارائه شده است.

با وجود درخواست از وزارت راه و شهرسازی برای افزایش نرخ وام مسکن، هنوز تغییری در مبلغ وام مسکن و تسهیلات مسکن ایجاد نشده است و کماکان در بازار مسکن تسهیلات 160 میلیونی را برای زوجین مشاهده می نماییم.

تاکنون 160 هزار نفر در صندوق پس انداز مسکن یکم ثبت نام نموده اند و از وام مسکن و تسهیلات مسکن استفاده نموده اند. متقاضیان خرید مسکن و خرید ملک مسکونی، با وجود قسط بالایی که این وام دارد، استقبال خوبی را در بازار مسکن داشته اند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:22 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

خرید ویلا در مناطق مختلف

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ویلا می توان در مناطق مختلف و شهرهای مختلفی اقدام کرد و داشتن شرایط مناسب برای هر ویلا سبب فروش مناسب خانه های ویلایی و باغی می شود. خرید و فرشو ویلا به صورت اقساطی و نقدی وجود دارد و شرایط فروش اقساطی با در نظر داشتن عوامل مختلف فرق دارد. خرید ویلا اغلب در مناطق خوش آب و هوا صورت می گیرد و می توان گفت که هر اندازه آب و هوا و اقلیم خوب باشد ویلای مورد نظر در این منطقه با قیمتی بالاتر عرضه می شود.

ویلا عموما منطقه ای است که بیشترین ارتباط را با محیط طبیعی اطراف داشته باشد و هر اندازه که دسترسی به طبیعت بیشتر باشد شرایط آن ویلا برای فروش بهتر و مناسب تر خواهد بود. یک معماری خوب و مناسب برای ساختن و طراحی ویلا سبب بهتر شدن شرایط خانه ویلایی و ویلای مورد نظر خواهد شد.

برای خرید ویلا می توان در شمال کشور اقدام کرد و یا در مناطق آب و هوایی مختلف می توان ویلاهای مختلف را در نظر گرفت. ویلا در دماوند و فشم و مناطقی از تهران که طبیعت مناسبی دارند می توان قیمت های مختلفی را پرداخت کرد. ویلا در شرایط مناسب آب و هوایی ساخته می شود و ویلاها با داشتن سبک های مختلف طراحی دارای تنوع قیمتی می باشند. قیمت خرید و یا قیمت فروش ویلا در مناطق مختلف و داشتن شرایط مناسب برای ویلا متفاوت می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:21 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

خرید و فروش آپارتمان در ونک

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

متقاضیان مورد نظر برای خرید و فروش مسکن و آپارتمان که مناطقی مانند ونک را بریا زندگی انتخاب می کنند شرایط مختلف را در نظر می گیرند تا با شرایط مناسب بهترین خرید را با توجه به شرایط پرداختی داشته باشند.

در بازار املاک و مسکن قیمت خرید و فروش مسکن مشخص می شود و یکی از مناطق خوب که برای خرید اپارتمان و مسکن در نظر گرفته می شود منطقه ونک می باشد که با داشتن آپارتمان و ساختمان های لوکس و مجلل می توان گزینه های مناسبی را برای خرید در این منطقه در نظر گرفت.

قیمت فروش آپارتمان در برخی مناطق با توجه به رونق و ازدیاد فروش بیشتر می شود و روند تعیین قیمت با توجه به میزان خرید و فروش تعیین می گردد و شیب منفی یا مثبت خواهد داشت. هر اندازه که متقاضیان خرید مسکن و املاک در منطقه ای بیشتر باشند طبعا قیمت در این مناطق و نواحی با شیبی مثبت حرکت خواهد کرد.

عوامل مختلف شاخص قیمتی بر افزایش یا کاهش قیمت اثرگذار می باشند و هر اندازه شرایط خانه یا مسکن مطلوب تر باشد قیمت بالاتر می رود و این امر می تواند در سال های متمادی به صورت کاملا متغیر تعیین شود. خرید و فروش مسکن در ونک نیز از این امر مستثنی نمی باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:21 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   <   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.