جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگارزش املاک مسکونی خالی در کشور چقدر است؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مطابق با سرشماری نفوس و مسکن انجام شده مشخص شده است که تعداد زیادی خانه خالی و ملک مسکونی خالی از سکنه در کشور وجود دارد. خانه های خالی از سکنه می توانند سرمایه ی بزرگی محسوب شوند که برای مدت زمان زیادی بدون استفاده رها شده اند.

مطابق با آمار رسمی انجام شده در صنعت ساختمان معادل 5/2 میلیون خانه خالی و آپارتمان خالی از سکنه در ایران وجود دارد. تعداد خانه های خالی از سکنه و آپارتمان های مسکونی بدون سکونت در کشور، دارای سرمایه حبس شده معادل 250 میلیارد دلار می باشند.

این امر در حالی اتفاق می افتد که بازار مسکن و بازار خرید و فروش ملک مسکونی و خانه های مسکونی دارای تقاضای زیادی هست و تعداد زیادی از متقاضیان مسکن در بازار معاملات ملکی وجود دارند که قادر به تهیه ملک مسکونی و خانه مسکونی مورد نظر خود نمی باشند.

خانه های خالی از سکنه می توانند سرمایه ی بزرگی را در دل خود داشته باشند که بدون استفاده مانده و این مهم ضربه ی بزرگی به صنعت ساختمان و بازار ملک وارد می سازد.

ارزش بالایی که در املاک مسکونی و واحدهای مسکونی حبس شده است، رکود بیشتر بازار مسکن را سبب شده اند. واحدهای مسکونی خالی از سکنه عمدتا در قسمت های شمالی ایران رار گرفته اند و کمتر کسی قادر به خرید منازل مسکونی و واحدهای مسکونی لوکس در شمل ایران می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:12 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

رهن خانه و آپارتمان در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در تهران با توجه به منطقه بندی های مختلفی که صورت گرفته است و تفکیک مناطق مختلف شمالی و جنوبی سبب متفاوت و متنوع شدن قیمت ملک شده است. نوسان قیمت ممکن است برای اجاره آپارتمان در محله های مختلف تهران زیاد باشد و این امر به میزان امکانات هر منطقه و شرایط آب و هوایی و نوع املاک برمی گردد و تعیین کننده قیمت فروش و رهن و اجاره خواهد بود.

موقعیت مسکن اجاره ای و یا آپارتمان مورد نظر بر قیمت آن تاثیر زیادی خواهد گذاشت و به طبع املاک لوکس تر قیمتی بالاتر دارند و نظرات کارشناسی نیز بر قیمت رهن و اجاره آپارتمان موثر می باشد. هر اندازه امکانات واحد مسکونی و یا آپارتمانی بیشتر باشد قیمت رهن و اجاره آن بیشتر می شود.

املاک و مستغلات در تهران با قیمت ها بسیار متفاوتی در قسمت رهن و اجاره واقع می شوند و مستاجر در این زمینه باید با توجه به وضعیت مالی و امکانات مربوطه اقدام به اجاره ملک مرود نظر نماید. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران به مقدار زیادی نیز به لوکس بودن و امکانات رفاهی ساختمان و منطقه مورد نظر برمی گردد.

در مناطق شمالی تهران می توان شاهد قیمت بالای رهن و اجاره آپارتمان و منزل مسکونی و سایر املاک بود. برای اجاره مسکن باید به امکانات داخلی دقت کرد و در نظر گرفتن همه شرایط می تواند برای اجاره ملک مناسب راهنمای خوبی باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:24 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

راهنمای خرید بهترین آپارتمان در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید آپارتمان و خرید هر ملک مسکونی در تهران و سایر نقاط با توجه به ویژگی های خاصی صورت می گیرد و برای خرید آپارتمان راهنمایی هایی وجود دارد که توجه به این نکات می تواند شرایط مناسب را برای خرید موفق ارائه کند.

برای خرید بهترین آپارتمان با شرایط مناسب موجود می توان به نکاتی توجه کرد و دقت داشت که با در نظر داشتن این شرایط به بهترین ها دسترسی پیدا می کنید. با توجه به بودجه ای که قرار است برای خرید آپارتمان در نظر بگیرید به تعداد واحدهای آپارتمانی در ساختمانی که می خواهید خریداری کنید توجه کرده و این مورد را مد نظر داشته باشید. برخی از آپارتمان ها با داشتن واحدهای زیاد از نظر شرایط مناسب هستند چون درب آنها نزدیک به هم نیست و سر و صدا به راحتی منتقل نمی شود.

سیستم های گرمایش و سرمایش پیشرفته یکی از عواملی است که در موقع خرید ملک باید مورد نظر قرار بگیرد و هر اندازه این سیستم ها پیشرفته تر باشند راحت تر می توان از آنها استفاده کرد. رعایت نکات لازم و استاندارد برای ساخت آپارتمان و ورودی و خروجی و نحوه طراحی پاکینگ نیز اگر به شکل درستی باشد بر خرید موفق تاثیر دارد و رضایت مشتری را از خرید در پی دارد.

برای خرید آپارتمان در تهران و هر منطقه ای از آن می توان با کارشناسانی که در این زمینه مشاوره می دهند مشورت کرده و با توجه به هزینه ای که می خواهید صرف کنید اقدام به خرید ملک مناسب کنید.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:22 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

درخواست برای افزایش وام مسکن اجرایی نشده است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

وام مسکن و تسهیلات مسکن که برای زوجین در نظر گرفته شده است، با مبلغ میلیون تومان به بازار مسکن عرضه می شود. وزارت راه و شهرسازی خواهان افزایش مبلغ وام مسکن از 160 میلیون تومان به 200 میلیون تومان شده است.

در حال حاضر استقبال خوبی برای دریافت وام مسکن  80 میلیونی برای خانه اولی ها وجود دارد. با وجود این برای اینکه رکود در بازار مسکن به نتایج خوبی برسد و رونق در بازار معاملات ملکی ایجاد شود، این پیشنهاد توسط وزارت راه و شهرسازی ارائه شده است.

با وجود درخواست از وزارت راه و شهرسازی برای افزایش نرخ وام مسکن، هنوز تغییری در مبلغ وام مسکن و تسهیلات مسکن ایجاد نشده است و کماکان در بازار مسکن تسهیلات 160 میلیونی را برای زوجین مشاهده می نماییم.

تاکنون 160 هزار نفر در صندوق پس انداز مسکن یکم ثبت نام نموده اند و از وام مسکن و تسهیلات مسکن استفاده نموده اند. متقاضیان خرید مسکن و خرید ملک مسکونی، با وجود قسط بالایی که این وام دارد، استقبال خوبی را در بازار مسکن داشته اند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:22 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

خرید ویلا در مناطق مختلف

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ویلا می توان در مناطق مختلف و شهرهای مختلفی اقدام کرد و داشتن شرایط مناسب برای هر ویلا سبب فروش مناسب خانه های ویلایی و باغی می شود. خرید و فرشو ویلا به صورت اقساطی و نقدی وجود دارد و شرایط فروش اقساطی با در نظر داشتن عوامل مختلف فرق دارد. خرید ویلا اغلب در مناطق خوش آب و هوا صورت می گیرد و می توان گفت که هر اندازه آب و هوا و اقلیم خوب باشد ویلای مورد نظر در این منطقه با قیمتی بالاتر عرضه می شود.

ویلا عموما منطقه ای است که بیشترین ارتباط را با محیط طبیعی اطراف داشته باشد و هر اندازه که دسترسی به طبیعت بیشتر باشد شرایط آن ویلا برای فروش بهتر و مناسب تر خواهد بود. یک معماری خوب و مناسب برای ساختن و طراحی ویلا سبب بهتر شدن شرایط خانه ویلایی و ویلای مورد نظر خواهد شد.

برای خرید ویلا می توان در شمال کشور اقدام کرد و یا در مناطق آب و هوایی مختلف می توان ویلاهای مختلف را در نظر گرفت. ویلا در دماوند و فشم و مناطقی از تهران که طبیعت مناسبی دارند می توان قیمت های مختلفی را پرداخت کرد. ویلا در شرایط مناسب آب و هوایی ساخته می شود و ویلاها با داشتن سبک های مختلف طراحی دارای تنوع قیمتی می باشند. قیمت خرید و یا قیمت فروش ویلا در مناطق مختلف و داشتن شرایط مناسب برای ویلا متفاوت می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:21 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

خرید و فروش آپارتمان در ونک

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

متقاضیان مورد نظر برای خرید و فروش مسکن و آپارتمان که مناطقی مانند ونک را بریا زندگی انتخاب می کنند شرایط مختلف را در نظر می گیرند تا با شرایط مناسب بهترین خرید را با توجه به شرایط پرداختی داشته باشند.

در بازار املاک و مسکن قیمت خرید و فروش مسکن مشخص می شود و یکی از مناطق خوب که برای خرید اپارتمان و مسکن در نظر گرفته می شود منطقه ونک می باشد که با داشتن آپارتمان و ساختمان های لوکس و مجلل می توان گزینه های مناسبی را برای خرید در این منطقه در نظر گرفت.

قیمت فروش آپارتمان در برخی مناطق با توجه به رونق و ازدیاد فروش بیشتر می شود و روند تعیین قیمت با توجه به میزان خرید و فروش تعیین می گردد و شیب منفی یا مثبت خواهد داشت. هر اندازه که متقاضیان خرید مسکن و املاک در منطقه ای بیشتر باشند طبعا قیمت در این مناطق و نواحی با شیبی مثبت حرکت خواهد کرد.

عوامل مختلف شاخص قیمتی بر افزایش یا کاهش قیمت اثرگذار می باشند و هر اندازه شرایط خانه یا مسکن مطلوب تر باشد قیمت بالاتر می رود و این امر می تواند در سال های متمادی به صورت کاملا متغیر تعیین شود. خرید و فروش مسکن در ونک نیز از این امر مستثنی نمی باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:21 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

خرید ملک مسکونی در تابستان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید ملک مسکونی در فصل های مختلف از سال انجام می شود. خرید و فروش املاک مسکونی می تواند با در نظر داشتن شرایط متعدد بری خریدار مسکن و یا فروشنده مسکن مورد توجه قرار بگیرد. باید در نظر داشته باشیم خرید مسکن و آپارتمان مسکونی در هر فصل دارای ویژگی های خاص خودش است.

در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد فشار زیادی بر خریدار مسکن وارد می آید تا در روزهای گرم به دنبال ملک مسکونی مناسب خود باشد.

بهترین ماهها برای خرید مسکن و تهیه ملک مسکونی از فروردین ماه هر سال تا مرداد ماه می باشد. در نتیجه ازدحام زیادی از خریداران مسکن در این فصول به دنبال تهیه ملک مسکونی مورد نظر خود هستند و تلاش می کنند تا خانه با قیمت مناسب را برای خرید پیدا کنند.

به دلیل اینکه در فصل تابستان مدارس تعطیل است، برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند زمان مناسبی می باشد. فصل تابستان می تواند جابجایی را برای خانه ی جدید و منزل مسکونی جدید را با آرامش همراه سازد و اعضای خانواده با راحتی بیشتری گزینه های خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی مورد نظر خود را ردیابی می کنند.

ظاهر خانه های مسکونی در این فصل بهتر است. سرسبزی بیشتر املاک مسکونی باعث می شود ما دید بهتری برای انتخاب ملک مسکونی مناسب خود داشته باشیم و بتوانیم خانه مسکونی مورد نظر خود را با آسایش بهتر و بیشتری بیابیم.

کلمات کلیدی: خرید مسکن و آپارتمان مسکونی، خریدار مسکن، خرید مسکن و تهیه ملک مسکونی، خانه ی جدید و منزل مسکونی، گزینه های خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی، ظاهر خانه هایادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:20 ب.ظ - روز جمعه 15 اردیبهشت 1396    |  

 

ویلا لوکس برای اجاره در سرخرود مازندران

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 270 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 400.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 150 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 250.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 180 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 250.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 180 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 450.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 160 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 400.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 150 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 200.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 200 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 650.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 213 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 1.000.000 تومان

ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس 550 متر، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندران 3.000.000 تومان

کلمات کلیدی: ویلا برای اجاره در مازندران، ویلا اجاره ای لوکس در سرخرود، ویلا لوکس در سرخرود برای اجاره روزانه، متراژ ویلا مسکونی لوکس، قیمت اجاره ویلا لوکس در سرخرود مازندرانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:13 ب.ظ - روز جمعه 1 اردیبهشت 1396    |  

 

لیست مشاور املاک در خیابان مطهری

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر خیابان 222 غربی پلاک 62، مشاور املاک مومنی

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر بلوار اردیبهشت نبش 220 پلاک 213، مشاور املاک برج

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر بین 7 و 8 پلاک 10، مشاورین املاک خیام

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر خیابان 20 متری مسجد نبش کوچه 3 پلاک 5، مشاور املاک کلبه

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس بین اول و دوم شرقی پلاک 14، مشاورین املاک جلال

مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر شهرک امید فاز تجاری پلاک 31، مشاور املاک امید

کلمات کلیدی: مشاور املاک در تهران، آژانس املاک در تهران، آژانس املاک در خیابان مطهری تهران، آدرس مشاور املاک واقع در خیابان مطهری تهران، مشاور املاک در تهرانپارس قنات کوثر، مشاور املاکادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:13 ب.ظ - روز جمعه 1 اردیبهشت 1396    |  

 

گزارشات بازار ملک و خرید و فروش املاک 95

 

گزارشات بازار ملک و خرید و فروش ملک مسکونی برای سال 95، نشان از نوسانات زیادی در این بازار دارد. در یک بازه ی زمانی 11 ماهه در سال 95 که بهمن ماه سال جاری منتهی می شود، تعداد واحدهای مسکونی و املاک مسکونی معامله شده نشان داده شده است. تعداد معاملات ملکی انجام شده در سال 95 و قیاس کلی این تعداد حجم خرید و فروش در بازار ملک، نشان از رشد معاملات مسکن در سال 95 نسبت به مدت مشابه در سال 94 دارد.

بر طبق این گزارشات، 149 هزار واحد مسکونی در تهران بزرگ از طریق معاملات ملکی ثبت شده در دفاتر ملکی، انجام شده است. گزارشات بانک مرکزی با تکیه بر عواملی مختلف از جمله تعداد معالات ثبت شده توسط دفاتر املاک تهران می باشد. هنگامی که این عدد با مدت مشابه در سال گذشته مقایسه میشود، رشد 5/6 درصدی در حجم خرید و فروش مسکن و معاملات ملک مسکونی، مشاهده می گردد.

متوسط قیمت هر متر مربع ساختمان مسکونی در شهر تهران، مبلغ 4 میلیون و 380 هزار تومان بوده است. این عدد نسبت به دوره ی مشابه در سال گذشته، 4/5 درصد افزایش داشته است. خرید و فروش های انجام شده در سال 95 به طور متوسط با قیمتی بالاتر از سال 94 انجام شده است.

بانک مرکزی از تحولات بازار ملک مسکونی در بهمن ماه سال جاری خبر می دهد. واحدهای مسکونی معامله شده در ارقام مختلف نشان از آن دارد که املاک مسکونی معامله شده در بهمن ماه برای ساختمان های مسکونی با قیمت هر متر آپارتمان معادل 3 میلیون و 500 هزار تومان، بیشترین سهم را در خرید و فروش ملک مسکونی داشته است. درصدی را که این معاملات مسکن به خود اختصاص داده اند، معادل 7/12 درصد بوده است.

کلمات کلیدی: معاملات مسکن، خرید و فروش ملک مسکونی، ساختمان مسکونی، بازار ملک مسکونی، حجم خرید و فروش مسکن، معاملات ملکی، واحد مسکونی، املاک مسکونی، معاملات مسکن، تحولات بازار مسکن، گزارشات بازار ملکادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:13 ب.ظ - روز جمعه 1 اردیبهشت 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   <   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.