جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگساخت تزئینات خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امروزه علاوه بر ساخت اصولی خانه ها و آپارتمان های مسکونی مختلف، مواد مناسب به گار گرفته شده در ساخت تزئینات خانه های مسکونی نیز دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

یکی از موارد استفاده از ساخت تزئینات خانه های مسکونی، به کارگیری نماهای مناسب در خانه های مسکونی برای ایجاد زیبایی در فضای بیرونی خانه های مسکونی نوساز می باشد.

ساخت تزئینات خانه های مسکونی با کیفیت ساخت متفاوت می تواند دست مشتریان را برای خرید باز بگذارد. به نسبتی که در خانه های مسکونی از وسایل تزئینی با کیفیت بالا استفاده شود قیمت مادی ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

در ساخت تزئینات خانه های مسکونی عوامل مختلفی برای ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در نظر گرفته می شود. ساخت تزئینات خانه های مسکونی با توجه به موقعیت مکانی و نوع ساخت خانه های مسکونی می تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

در ساخت تزئینات نمای بیرونی خانه های مسکونی که با توجه به شرایط آب و هوایی در شهرهای مختلف متفاوت انتخاب می گردد، استفاده از نوع موادی که متناسب با تزئینات نمای خانه های مسکونی باشد دارای اهمیت زیادی می باشد.

ساخت تزئینات مختلف خانه های مسکونی امروزه رواج یافته است. برای تزئینات خانه های مسکونی وسایل مختلفی در ایجاد زیبایی فضای داخلی نقش دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:58 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئينات ساختماني مولتي كالر

به گزارش وبلاگ مسكن املاك معماري

با توجه به اين موضوع كه استفاده از مواد با كيفيت زيبايي فضاي داخلي ساختماني را دو چندان مي كند. استفاده ار تزئينات ساختماني مولتي كالر مي تواند كيفيت و زيبايي را همزمان با هم در طراحي دكوراسيون داخلي ساختمان هاي مسكوني به وجود آورد. يكي از انواع تزئينات ساختماني مولتي كالر، به كارگيري رنگ هاي متنوع در ساختمان مي باشد. رنگ هاي مولتي كالر آميخته از رنگ هاي مختلف مي باشد كه با استفاده از آن در فضاي داخلي مي توان فضايي متفاوت و زيبا را به وجود آورد. تزئينات ساختماني مولتي كالر داراي تنوع بسيار زيادي مي باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:57 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئین لوکس ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای تزئین لوکس ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی از وسایل گران قیمت در فضای داخلی استفاده می شود. ایجاد فضایی لوکس در ساختمان های مسکونی به استفاده از وسایل گران قیمت و زیبا برای تزئین لوکس ساختمان های مسکونی بستگی دارد. در نمای بیرونی ساختمان های لوکس برای تزئین لوکس ساختمان معمولا از سنگ های گرانیت که دارای کیفیت مطلوبی هستند استفاده می شود. از کفپوش های با کیفیت پارکت در فضای داخلی برای تزئین لوکس ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

 

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:57 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئینات گچ بری ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از موارد مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی تزئینات سقف در فضای داخلی می باشد. تزئینات گچ بری ساختمان در بسیاری از آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. تزئینات گچ بری ساختمان های مسکونی برای ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در فضای داخلی ساختمان های مسکونی می باشد. تنوع طرح های متفاوت و استفاده از تزئینات گچ بری در ساختمان های مسکونی نشان دهنده هنر معماری ایرانی می باشد.

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:55 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئینات خارجی ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه
نمای ساختمان های مسکونی که جزئی جدا ناپذیر در تزئینات ساختمان های مسکونی هستند باید با مطلوب ترین شیوه ساخته شوند. تزئینات خارجی ساختمان های مسکونی که شامل نمای ساختمان می باشد باید با استفاده از مواد و مصالح ساختمانی با کیفیت با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متفاوت در نظر گرفته شود. استفاده از نماهای ساختمانی سیمانی، سنگی و آجری انتخاب مناسبی برای تزئینات خارجی ساختمان می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:53 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تقارن در چيدمان وسايل خانه هاي مسكوني با سبك معماري سنتي

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

سبك معماري سنتي به كار گرفته شده در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد داراي ويژگي هاي منحصر به فردي مي باشد. معماري سنتي ايراني كه نشان دهنده هنر كشور مي باشد بسيار ارزشمند است.

در معماري سنتي خانه هاي مسكوني و بناهاي قديمي با قدمت زياد، انتخاب وسايلي كه در فضاي داخلي خانه هاي مسكوني به كار گرفته شده است نشان دهنده معماري به كار گرفته شده با سبك سنتي مي باشد.

 معماري سنتي ايراني در خانه هاي ويلايي قديمي براي چيدمان وسايل و مبلمان از تقارن استفاده مي كند. ايجاد تقارن در چيدمان وسايل به كار گرفته شده در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد بازگو كننده معماري سنتي ايراني مي باشد.

در سبك معماري سنتي ايراني استفاده از فرش به فراواني در خانه هاي مسكوني با سن بناي زياد ديده مي شود. استفاده از فرش هايي كه داراي نقش و نگار سنتي هستند در تمامي اتاق هاي خانه هاي مسكوني قديمي رواج دارد.

انتخاب نوع وسايلي كه در خانه هاي مسكوني قديمي مورد استفاده قرار مي گرفت همراه با نوع چيدمان آن مي تواند ويژگي هاي معماري سنتي به كار رفته در فضاي داخلي را به خوبي بيان كند.

در معماري سنتي ايراني نيز همانند معماري مدرن ويژگي سادگي در انتخاب وسايل و نوع چيدمان به چشم مي خورد. در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد از وسايل تزئيني در خانه هاي مسكوني به ندرت استفاده مي كردند.

طراحي دكوراسيون داخلي خانه هاي مسكوني قديمي با ايجاد سادگي متفاوت در فضاي داخلي رنگ و بويي ايراني به خانه هاي مسكوني مي بخشد.

 مي توان بيان كرد كه سادگي سبك هاي معماري  امروزي در خانه ها و آپارتمان هاي مسكوني با تغييرات متفاوت بر گرفته از معماري سنتي ايراني است. متاسفانه امروزه در كمتر خانه اي ديده مي شود كه سبك معماري سنتي ايراني در آن به كار گرفته شده باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:52 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئینات خانه های کوچک

به گزارش وبلاگ مسکن تهران

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک از جمله مواردی است که برای ساکنین حائز اهمیت می باشد. تزئینات خانه های کوچک باید با استفاده از روش هایی انجام شود که به بزرگ نشان دادن فضای داخلی خانه های کوچک کمک کند.

استفاده از رنگ های روشن برای تزئینات فضای داخلی خانه های کوچک که دارای متراژ های پایینی هستند می تواند در ایجاد فضایی دلباز تاثیر گذار باشد.

تزئینات خانه های کوچک معمولا با به کارگیری سرامیک هایی که دارای رنگ روشنی هستند در فضای داخلی می تواند زیبایی خانه های کوچک را دو چندان کند. استفاده از مبلمانی که دارای طرح های ساده و رنگ های روشنی هستند در ایجاد فضایی دلباز موثر می باشد.

تزئینات خانه های کوچک امروزه از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار می باشد. با توجه به افزایش ساخت خانه های کوچک می توان گفت که تزئینات خانه های کوچک در ایجاد فضایی خاص و متفاوت تاثیر بسزایی می گذارد.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و تزئینات فضای داخلی با استفاده از به کارگیری شیوه های نور پردازی مطلوب، در ایجاد فضایی متفاوت تاثیر مستقیم می گذارد.

هماهنگی رنگ های به کار رفته در تزئینات خانه های کوچک به همراه به کار گیری تابلوهایی که دارای رنگ های گرم و شاد هستند، تاثیر بسزایی در روحیه ساکنین خانه های کوچک می گذارد.

استفاده از رنگ های سفید و استخوانی در تزئینات خانه های کوچک و استفاده از پرده های توری برای ایجاد نور بیشتر در فضای داخلی موجب به وجود آمدن فضایی پرنور و دلباز می گردد.

در تزئینات خانه های کوچک و طراحی دکوراسیون داخلی آن ها باید تا حد ممکن از مبلمان کوچک که فضای کمتری را اشغال می کند مورد استفاده قرار گیرد.

 

استفاده از مبلمان کوچک در تزئینات خانه های کوچک در ایجاد فضایی بزرگ تاثیر گذار است. علاوه بر انتخاب مبلمان می توان گفت که نحوه چیدمان مبلمان در فضای داخلی خانه های کوچک در ایجاد فضایی بزرگ تاثیر بسزایی دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:51 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئین آپارتمان سنتی

به
گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

طراحی دکوراسیون داخلی و تزئین آپارتمان سنتی باید به نوعی انجام گیرد که حال و هوای سنتی را در فضای داخلی آپارتمان های مسکونی حفظ کند. استفاده از وسایل سنتی که حال و هوای ایرانی به فضای داخلی می بخشد انتخاب مناسبی برای تزئین آپارتمان سنتی می باشد. تزئین آپارتمان سنتی با به کارگیری گچ بری های زیبا و مبلمان چوبی در کنار استفاده از رنگ سفید می تواند فضای سنتی را با استفاده از معماری سنتی ایرانی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 07:44 ب.ظ - روز چهارشنبه 28 تیر 1396    |  

 

تزئین آپارتمان کوچک ایرانی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در معماری به کار گرفته شده در آپارتمان های مسکونی نوساز، توجه به متراژ آپارتمان های مسکونی برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی حائز اهمیت است. استفاده از پرده های روشن و نازک در آپارتمان های مسکونی کوچک در کنار استفاده از نور پردازی هایی که متناسب با فضای داخلی هستند، برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی مناسب  می باشد. استفاده از رنگ های ملایم و متناسب با سن افراد در اتاق خواب می تواند فضایی آرام را در تزئین آپارتمان کوچک ایرانی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 07:33 ب.ظ - روز چهارشنبه 28 تیر 1396    |  

 

خالی ماندن واحدهای مسکونی در سکونتگاه های نابه سامان

به گزارش وبلاگ خرید فروش اجاره املاک

 واحدهای مسکونی زیادی در سکونتگاه های نا به سامانی که در خارج از شهر هستند، وجود دارد. در حاشیه شهرها در حال حاضر 5.5 میلیون آپارتمان های مسکونی خالی واقع شده است. که به دلیل عدم دسترسی به امکانات رفاهی و شهری طرفداران چندانی ندارد.

گران بودن قیمت زمین در مراکز شهرها را می توان از جمله دلایل ساخت واحدهای مسکونی در حاشیه شهرها و مناطق نا به سامان دانست. در مناطق شهری بسیاری از آپارتمان های مسکونی به دلیل بالا بودن قیمت خرید و یا اجاره تا حدود زیادی خالی می باشد.

 افزایش جمعیت و مهاجرت تعداد زیادی از خانوارها به شهرهای بزرگ در قیمت آپارتمان های مسکونی واقع در مراکز شهر بی تاثیر نیست. پروژه های ساخت مسکن مهر نتوانست مشکلات مسکن اقشار کم درآمد را حل کند.

از دلایل خالی ماندن واحدهای مسکن مهر را می توان ساخته شدن مجتمع های مسکن مهر در سکونتگاه های نابه سامان دانست. ساخت واحدهای مسکونی مهر در حاشیه شهرها نتوانست نیاز خانوارها را برای داشتن خانه های مسکونی با امکانات کافی رفع کند.

دولت جدید با توجه به باز آفرینی شهری سعی کرده است که امکانات لازم برای زندگی را در حاشیه شهرها برای ساکنین مجتمع های مسکونی فراهم آورد. سیاست باز آفرینی در تلاش است تا مناطقی که سکونتگاه های غیر رسمی هستند را بررسی کند و بتواند امکانات بیشتری را برای ساکنین مجتمع های مسکونی در حاشیه شهر ها فراهم آورد.

ساخت آپارتمان های مسکونی در حاشیه شهرها با در اختیار داشتن امکانات کافی می تواند در کاهش رکود مسکن تاثیر گذار باشد. علاوه بر این می توانیم شاهد آلودگی کمتر در داخل شهر ها باشیم ضمن این که با ترافیک های سنگین هم مواجه نخواهیم شد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.