جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگکابینت های تولید شده جدید ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

کابینت های جدیدی که به تولید رسیده با تنوع زیادی که داره هر فردی را مبهوت خودش می کنه. کابینت های متنوع برای آشپزخانه این امکان را برای همه به وجود آورده که با انتخاب کابینت های زیبا و متنوع بتوانند به راحتی طرح و رنگ کابینتی را که مد نظر دارند انتخاب کنند.

کابینت های متنوع ساختمان های جدید با سلیقه افراد سازگار است. در کمتر خانه ای دیده می شه که از کابینت های فلزی قدیمی برای طراحی آشپزخانه ها استفاده بشه. استفاده از کابینت هایی که طرح و جنس مختلفی دارند توی فضای آشپزخانه هر خانه ای دیده می شود.

بخاطر شلوغی فضای بیرون از خانه ها همه افراد به دنبال این هستند که فضایی را داخل خانه به وجود بیارن که تا حد ممکن ساده باشه و به آن ها آرامش بده. برای طراحی های مختلف خانه ها چیزی که بیشتر مردم می پسندند انتخاب کابینت های سفید با جنس های مختلف است.

رنگ سفید بخاطر احساس خوبی که برای همه افراد ایجاد می کنه طرفدارای زیادی دارد. رنگ سفید کابینت آشپزخانه یک انتخاب عالی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:55 ق.ظ - روز چهارشنبه 4 مرداد 1396    |  

 

کابینت های پر طرفدار فایبر گلاس در آشپزخانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

طراحی شیک یک آشپزخانه که بهترین وسایل با کیفیت در فضای آن به کار رفته باشه می تواند برای هر شخصی جذاب و خاص باشه. طراحی آشپزخانه آپارتمان با استفاده از کابینت هایی که پر طرفدار هستند برای اینکه فضای زیبایی را به وجود بیاره بی تاثیر نیست.

فضای جذاب و شیک در آشپزخانه را می توان با استفاده از کابینت های فایبر گلاس به وجود آورد. این نوع کابینت بخاطر کیفیت خیلی خوبی که دارده نظر خیلی ها را به خودش جلب کرده. استفاده از این نوع کابینت اون هم با رنگ روشن می تواند یک فضایی رو به وجود بیاره که با معماری مدرن هماهنگ باشه.

اگر آشپزخانه ای که دارید پنجره نداره و کم نور است به شما پیشنهاد می شود که از رنگ سفید کابینت های فایبر گلاس استفاده کنید. با این انتخاب به دو هدف زیبایی و روشن شدن فضای آشپزخانه دست پیدا می کنید.

کابینت های سفید رنگ فایبر گلاس را هر فردی می پسنده. وجود سادگی که برای طراحی این نوع کابینت به کار رفته برای آشپزخانه شما بهترین انتخاب است. براق بودن و جنس خوبی که کابینت فایبر گلاس داره فروش آن را بیشتر کرده.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:54 ق.ظ - روز چهارشنبه 4 مرداد 1396    |  

 

تزئینات خانه قدیمی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

تزئینات خانه های قدیمی معمولا دارای ویژگی های خاصی می باشد. در تزئینات نمای خارجی و دکوراسیون داخلی خانه های قدیمی با سن بنای زیاد معمولا از شیوه معماری با سبک سنتی استفاده می شود.

معماری سنتی در تزئینات نمای خارجی خانه های قدیمی با استفاده از نمای آجری صورت می گیرد. استفاده از نمای آجری در تزئینات نمای خارجی خانه های قدیمی رواج دارد.

تزئینات فضای داخلی خانه های قدیمی معمولا با استفاده از گچ بری هایی که نشان دهنده هنر معماری ایرانی به شیوه سنتی می باشد در سقف فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

تزئینات خانه های قدیمی با ویژگی های منحصر به فرد خود توجه هر فردی را به خود جلب می کند. استفاده از موکت در قسمت های مختلف فضای داخلی خانه های قدیمی رواج دارد.

در طراحی دکوراسیون داخلی و تزئینات خانه های قدیمی استفاده از رنگ های روشن بخصوص رنگ سفید در قسمت های مختلف خانه به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از رنگ روشن در تزئینات خانه های قدیمی موجب به وجود آمدن فضایی دلباز و روشن در فضای داخلی می شود. در کنار استفاده از رنگ روشن برای تزئینات خانه های قدیمی، به کارگیری وسایل سنتی قدیمی با رنگ های مختلف در فضای داخلی در ایجاد فضایی زیبا تاثیر گذار است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 03:01 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئین رنگ ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رنگ به کار رفته در نمای بیرونی و طراحی داخلی ساختمان های مسکونی مهمترین نقش را در ایجاد فضایی دلباز بر عهده دارد. برای تزئین رنگ ساختمان های مسکونی می توان از کاغذ دیواری و یا سنگ های تزئینی برای ایجاد فضایی متنوع در طراحی داخلی ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی استفاده کرد. تزئین رنگ ساختمان های مسکونی بهتر است به نحوی صورت گیرد که با فضای داخلی واحدهای مسکونی هماهنگ باشد. 

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:59 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

ساخت تزئینات خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امروزه علاوه بر ساخت اصولی خانه ها و آپارتمان های مسکونی مختلف، مواد مناسب به گار گرفته شده در ساخت تزئینات خانه های مسکونی نیز دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

یکی از موارد استفاده از ساخت تزئینات خانه های مسکونی، به کارگیری نماهای مناسب در خانه های مسکونی برای ایجاد زیبایی در فضای بیرونی خانه های مسکونی نوساز می باشد.

ساخت تزئینات خانه های مسکونی با کیفیت ساخت متفاوت می تواند دست مشتریان را برای خرید باز بگذارد. به نسبتی که در خانه های مسکونی از وسایل تزئینی با کیفیت بالا استفاده شود قیمت مادی ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

در ساخت تزئینات خانه های مسکونی عوامل مختلفی برای ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در نظر گرفته می شود. ساخت تزئینات خانه های مسکونی با توجه به موقعیت مکانی و نوع ساخت خانه های مسکونی می تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

در ساخت تزئینات نمای بیرونی خانه های مسکونی که با توجه به شرایط آب و هوایی در شهرهای مختلف متفاوت انتخاب می گردد، استفاده از نوع موادی که متناسب با تزئینات نمای خانه های مسکونی باشد دارای اهمیت زیادی می باشد.

ساخت تزئینات مختلف خانه های مسکونی امروزه رواج یافته است. برای تزئینات خانه های مسکونی وسایل مختلفی در ایجاد زیبایی فضای داخلی نقش دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:58 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئينات ساختماني مولتي كالر

به گزارش وبلاگ مسكن املاك معماري

با توجه به اين موضوع كه استفاده از مواد با كيفيت زيبايي فضاي داخلي ساختماني را دو چندان مي كند. استفاده ار تزئينات ساختماني مولتي كالر مي تواند كيفيت و زيبايي را همزمان با هم در طراحي دكوراسيون داخلي ساختمان هاي مسكوني به وجود آورد. يكي از انواع تزئينات ساختماني مولتي كالر، به كارگيري رنگ هاي متنوع در ساختمان مي باشد. رنگ هاي مولتي كالر آميخته از رنگ هاي مختلف مي باشد كه با استفاده از آن در فضاي داخلي مي توان فضايي متفاوت و زيبا را به وجود آورد. تزئينات ساختماني مولتي كالر داراي تنوع بسيار زيادي مي باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:57 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئین لوکس ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای تزئین لوکس ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی از وسایل گران قیمت در فضای داخلی استفاده می شود. ایجاد فضایی لوکس در ساختمان های مسکونی به استفاده از وسایل گران قیمت و زیبا برای تزئین لوکس ساختمان های مسکونی بستگی دارد. در نمای بیرونی ساختمان های لوکس برای تزئین لوکس ساختمان معمولا از سنگ های گرانیت که دارای کیفیت مطلوبی هستند استفاده می شود. از کفپوش های با کیفیت پارکت در فضای داخلی برای تزئین لوکس ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

 

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:57 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئینات گچ بری ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از موارد مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی تزئینات سقف در فضای داخلی می باشد. تزئینات گچ بری ساختمان در بسیاری از آپارتمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. تزئینات گچ بری ساختمان های مسکونی برای ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در فضای داخلی ساختمان های مسکونی می باشد. تنوع طرح های متفاوت و استفاده از تزئینات گچ بری در ساختمان های مسکونی نشان دهنده هنر معماری ایرانی می باشد.

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:55 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئینات خارجی ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه
نمای ساختمان های مسکونی که جزئی جدا ناپذیر در تزئینات ساختمان های مسکونی هستند باید با مطلوب ترین شیوه ساخته شوند. تزئینات خارجی ساختمان های مسکونی که شامل نمای ساختمان می باشد باید با استفاده از مواد و مصالح ساختمانی با کیفیت با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متفاوت در نظر گرفته شود. استفاده از نماهای ساختمانی سیمانی، سنگی و آجری انتخاب مناسبی برای تزئینات خارجی ساختمان می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:53 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تقارن در چيدمان وسايل خانه هاي مسكوني با سبك معماري سنتي

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

سبك معماري سنتي به كار گرفته شده در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد داراي ويژگي هاي منحصر به فردي مي باشد. معماري سنتي ايراني كه نشان دهنده هنر كشور مي باشد بسيار ارزشمند است.

در معماري سنتي خانه هاي مسكوني و بناهاي قديمي با قدمت زياد، انتخاب وسايلي كه در فضاي داخلي خانه هاي مسكوني به كار گرفته شده است نشان دهنده معماري به كار گرفته شده با سبك سنتي مي باشد.

 معماري سنتي ايراني در خانه هاي ويلايي قديمي براي چيدمان وسايل و مبلمان از تقارن استفاده مي كند. ايجاد تقارن در چيدمان وسايل به كار گرفته شده در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد بازگو كننده معماري سنتي ايراني مي باشد.

در سبك معماري سنتي ايراني استفاده از فرش به فراواني در خانه هاي مسكوني با سن بناي زياد ديده مي شود. استفاده از فرش هايي كه داراي نقش و نگار سنتي هستند در تمامي اتاق هاي خانه هاي مسكوني قديمي رواج دارد.

انتخاب نوع وسايلي كه در خانه هاي مسكوني قديمي مورد استفاده قرار مي گرفت همراه با نوع چيدمان آن مي تواند ويژگي هاي معماري سنتي به كار رفته در فضاي داخلي را به خوبي بيان كند.

در معماري سنتي ايراني نيز همانند معماري مدرن ويژگي سادگي در انتخاب وسايل و نوع چيدمان به چشم مي خورد. در خانه هاي مسكوني با قدمت زياد از وسايل تزئيني در خانه هاي مسكوني به ندرت استفاده مي كردند.

طراحي دكوراسيون داخلي خانه هاي مسكوني قديمي با ايجاد سادگي متفاوت در فضاي داخلي رنگ و بويي ايراني به خانه هاي مسكوني مي بخشد.

 مي توان بيان كرد كه سادگي سبك هاي معماري  امروزي در خانه ها و آپارتمان هاي مسكوني با تغييرات متفاوت بر گرفته از معماري سنتي ايراني است. متاسفانه امروزه در كمتر خانه اي ديده مي شود كه سبك معماري سنتي ايراني در آن به كار گرفته شده باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:52 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.