جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگتزئینات خانه های کوچک

به گزارش وبلاگ مسکن تهران

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک از جمله مواردی است که برای ساکنین حائز اهمیت می باشد. تزئینات خانه های کوچک باید با استفاده از روش هایی انجام شود که به بزرگ نشان دادن فضای داخلی خانه های کوچک کمک کند.

استفاده از رنگ های روشن برای تزئینات فضای داخلی خانه های کوچک که دارای متراژ های پایینی هستند می تواند در ایجاد فضایی دلباز تاثیر گذار باشد.

تزئینات خانه های کوچک معمولا با به کارگیری سرامیک هایی که دارای رنگ روشنی هستند در فضای داخلی می تواند زیبایی خانه های کوچک را دو چندان کند. استفاده از مبلمانی که دارای طرح های ساده و رنگ های روشنی هستند در ایجاد فضایی دلباز موثر می باشد.

تزئینات خانه های کوچک امروزه از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار می باشد. با توجه به افزایش ساخت خانه های کوچک می توان گفت که تزئینات خانه های کوچک در ایجاد فضایی خاص و متفاوت تاثیر بسزایی می گذارد.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و تزئینات فضای داخلی با استفاده از به کارگیری شیوه های نور پردازی مطلوب، در ایجاد فضایی متفاوت تاثیر مستقیم می گذارد.

هماهنگی رنگ های به کار رفته در تزئینات خانه های کوچک به همراه به کار گیری تابلوهایی که دارای رنگ های گرم و شاد هستند، تاثیر بسزایی در روحیه ساکنین خانه های کوچک می گذارد.

استفاده از رنگ های سفید و استخوانی در تزئینات خانه های کوچک و استفاده از پرده های توری برای ایجاد نور بیشتر در فضای داخلی موجب به وجود آمدن فضایی پرنور و دلباز می گردد.

در تزئینات خانه های کوچک و طراحی دکوراسیون داخلی آن ها باید تا حد ممکن از مبلمان کوچک که فضای کمتری را اشغال می کند مورد استفاده قرار گیرد.

 

استفاده از مبلمان کوچک در تزئینات خانه های کوچک در ایجاد فضایی بزرگ تاثیر گذار است. علاوه بر انتخاب مبلمان می توان گفت که نحوه چیدمان مبلمان در فضای داخلی خانه های کوچک در ایجاد فضایی بزرگ تاثیر بسزایی دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 02:51 ب.ظ - روز جمعه 30 تیر 1396    |  

 

تزئین آپارتمان سنتی

به
گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

طراحی دکوراسیون داخلی و تزئین آپارتمان سنتی باید به نوعی انجام گیرد که حال و هوای سنتی را در فضای داخلی آپارتمان های مسکونی حفظ کند. استفاده از وسایل سنتی که حال و هوای ایرانی به فضای داخلی می بخشد انتخاب مناسبی برای تزئین آپارتمان سنتی می باشد. تزئین آپارتمان سنتی با به کارگیری گچ بری های زیبا و مبلمان چوبی در کنار استفاده از رنگ سفید می تواند فضای سنتی را با استفاده از معماری سنتی ایرانی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 07:44 ب.ظ - روز چهارشنبه 28 تیر 1396    |  

 

تزئین آپارتمان کوچک ایرانی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در معماری به کار گرفته شده در آپارتمان های مسکونی نوساز، توجه به متراژ آپارتمان های مسکونی برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی حائز اهمیت است. استفاده از پرده های روشن و نازک در آپارتمان های مسکونی کوچک در کنار استفاده از نور پردازی هایی که متناسب با فضای داخلی هستند، برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی مناسب  می باشد. استفاده از رنگ های ملایم و متناسب با سن افراد در اتاق خواب می تواند فضایی آرام را در تزئین آپارتمان کوچک ایرانی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 07:33 ب.ظ - روز چهارشنبه 28 تیر 1396    |  

 

خالی ماندن واحدهای مسکونی در سکونتگاه های نابه سامان

به گزارش وبلاگ خرید فروش اجاره املاک

 واحدهای مسکونی زیادی در سکونتگاه های نا به سامانی که در خارج از شهر هستند، وجود دارد. در حاشیه شهرها در حال حاضر 5.5 میلیون آپارتمان های مسکونی خالی واقع شده است. که به دلیل عدم دسترسی به امکانات رفاهی و شهری طرفداران چندانی ندارد.

گران بودن قیمت زمین در مراکز شهرها را می توان از جمله دلایل ساخت واحدهای مسکونی در حاشیه شهرها و مناطق نا به سامان دانست. در مناطق شهری بسیاری از آپارتمان های مسکونی به دلیل بالا بودن قیمت خرید و یا اجاره تا حدود زیادی خالی می باشد.

 افزایش جمعیت و مهاجرت تعداد زیادی از خانوارها به شهرهای بزرگ در قیمت آپارتمان های مسکونی واقع در مراکز شهر بی تاثیر نیست. پروژه های ساخت مسکن مهر نتوانست مشکلات مسکن اقشار کم درآمد را حل کند.

از دلایل خالی ماندن واحدهای مسکن مهر را می توان ساخته شدن مجتمع های مسکن مهر در سکونتگاه های نابه سامان دانست. ساخت واحدهای مسکونی مهر در حاشیه شهرها نتوانست نیاز خانوارها را برای داشتن خانه های مسکونی با امکانات کافی رفع کند.

دولت جدید با توجه به باز آفرینی شهری سعی کرده است که امکانات لازم برای زندگی را در حاشیه شهرها برای ساکنین مجتمع های مسکونی فراهم آورد. سیاست باز آفرینی در تلاش است تا مناطقی که سکونتگاه های غیر رسمی هستند را بررسی کند و بتواند امکانات بیشتری را برای ساکنین مجتمع های مسکونی در حاشیه شهر ها فراهم آورد.

ساخت آپارتمان های مسکونی در حاشیه شهرها با در اختیار داشتن امکانات کافی می تواند در کاهش رکود مسکن تاثیر گذار باشد. علاوه بر این می توانیم شاهد آلودگی کمتر در داخل شهر ها باشیم ضمن این که با ترافیک های سنگین هم مواجه نخواهیم شد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

ویژگی نمای ساختمان های مسکونی در شهرهای بزرگ صنعتی

به گزارش وبلاگ ارائه خدمات املاک لوکس

ساخت و ساز آپارتمان ها و واحدهای مسکونی با کیفیت مطلوب در تمامی شهرها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در شهرهای بزرگ صنعتی که ساخت آپارتمان ها و برج های مسکونی رواج بیشتری نسبت به شهرهای کوچک دارد، ساخت واحدهای مسکونی با کیفیت دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

با توجه به ساخت برج های مسکونی در شهرهای بزرگ و پر جمعیت که دارای طبقات زیادی می باشند ، علاوه بر توجه به استفاده از سازه های محکم که برای ساخت برج های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، توجه به نمای مناسب برای برج های مسکونی حائز اهمیت می باشد.

 در شهرهای بزرگ صنعتی که ساخت و ساز آپارتمان ها و وحدهای مسکونی به صورت انبوه رواج دارد، توجه سازندگان به استفاده از نمای متناسب با نوع شرایط محیطی شهرهای بزرگ صنعتی بیشتر از شهرهای کوچک می باشد.

توجه به استفاده از نماهای با کیفیت در ساخت آپارتمان ها و برج های مسکونی در شهرهای بزرگ صنعتی، به منظور چند هدف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اهداف استفاده از نمای مناسب در ساختمان های مسکونی را می توان حفظ مقاومت ساختمان در برابر آتش سوزی و زلزله دانست.

نماهای ساختمانی با کیفیت باید دارای وزن سبکی باشند و به هنگام کار بر روی ساختمان های مسکونی بتوان آنها را به شکل های متنوع هندسی در آورد. سبک بودن نماهای ساختمانی با کیفیت مطلوب می تواند سرعت کار را افزایش دهد.

استفاده از سنگ های متناسب با نمای ساختمان های مسکونی در شهرهای بزرگ باید از هدر رفت انرژی پیشگیری کنند و در برابر گرما و سرما به صورت عایق عمل کنند.

با توجه به این موضوع که بهره برداری طولانی از پروژه ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی در بالا بردن هزینه های ساختمان های مسکونی تاثیر گذار است، می توان گفت که استفاده از سنگ های با کیفیت و سبک وزن در سرعت بخشیدن به کار موثر می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

هزینه های تامین و نگهداری آپارتمان های با سن بنای زیاد

 

خرید آپارتمان های مسکونی و خانه دار شدن مزایا و معایب مختلفی دارد. از جمله مزایای خانه دار شدن، ایجاد آرامش با خرید آپارتمان های مسکونی به صورت دائمی می باشد.

در ارتباط با خرید آپارتمان های مسکونی و مستاجری، افراد مختلف نظرات متفاوتی دارند. خرید خانه ها و آپارتمان های مسکونی با وجود مزایای مختلفی که دارد، هزینه هایی هم برای خریدارا ن واحدهای مسکونی ایجاد می کند.

خرید آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد برای مالکان هزینه هایی را ایجاد می کند. هزینه تعمیر و نگهداری آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد یکی از هزینه هایی است که مالکان برایی بهبود وضعیت آپارتمان مسکونی و نو شدن آن باید بپردازند.

در کنار خرید آپارتمان های مسکونی، اجاره نشینی هم دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد. از جمله مزایای اجاره نشینی این موضوع است که هزینه هایی که مالکان برای تعمیر و نگهداری واحدهای مسکونی خود می پردازند شامل حال مستاجران نمی شود.

از معایب اجاره نشینی می توان به پرداخت اجاره بها و یا رهن آپارتمان های مسکونی اشاره کرد. بسیاری از افراد اجاره نشینی را به خانه دار شدن ترجیح می دهند و دلیل آن ها، تنوع در آپارتمان های مسکونی می باشد. از مزایای دیگر مستاجری این موضوع می باشد که مستاجران از پرداخت مالیات آپارتمان های مسکونی معاف می باشند.

خانه دار شدن و مستاجری واحدهای مسکونی هر یک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. با توجه به نظرات مختلف افراد در ارتباط با خانه دار شدن و مستاجری آپارتمان های مسکونی باید گفت که درصد بیشتری از افراد به دنبال راهی برای خرید آپارتمان های مسکونی می باشند. و خانه دار شدن را به اجاره نشینی ترجیح می دهند.خرید و فروش آپارتمان های مسکونی با سن بنای پایین در بین مردم جامعه طرفداران بیشتری نسبت به آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

سه گروهی که باید وام مسکن را در صدر اولویت ها دریافت نمایند

ه گزارش وبلاگ طراحی نوین ساختمان های لوکس تهران

وام مسکن و تسهیلات ملکی بایستی به فراخور نیاز افراد جامعه و متقاضیان خرید مسکن در اختیار آنان قرار بگیرد. اولویت دریافت کنندگان تسهیلات مسکن باید با توجه به آمار و ارقام موجود در بازار مسکن بررسی شود. ایجاد فضای مناسب برای تامین مسکن و تهیه ملک مسکونی اقشار کم درآمد جامعه باید مورد توجه قرار بگیرد تا رضایتمندی بیشتری در بازار مسکن ایجاد شود.

سه گروهی که باید وام مسکن را در صدر اولویت ها دریافت نمایند عبارتند از: خانه اولی ها، ساکنان بافت فرسوده، حاشیه نشینان و کسانی که در واحدهای مسکونی حاشیه شهر مستقر هستند، در اولویت اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای تهیه و خریدارای ملک مسکونی می باشند و در این راستا باید به این سه گروه توجه خاص شود.

خبرگزاری مهر از جزئیات بیشتر در این مراسم می گوید و به واحدهای مسکونی مسکن روستایی اشاره می کند و به نقل از عباس آخوندی می نویسد: در روستاهای ایران رشد منفی 73 درصد را شاهد هستیم. علیرغم هزینه کرد چند هزار میلیارد تومانی در روستاها، ماندگار در روستاها و تهیه ملک مسکونی روستایی و خانه روستایی منفی بوده است.

تعداد واحدهای مسکونی در ایران در سال 90 تعداد 21.5 میلیون واحد مسکونی و ملک مسکونی بوه است. در سال 95 تعداد املاک مسکونی و آپارتمان های مسکونی در ایران به 25 میلیون و 400 هزار واحد مسکونی رسیده است.

در ظاهر وضعیت مسکن و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی و بازار ملک مسکونی خوب است و برای هر خانوار ایرانی بیش از 1 واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی وجود دارد. اما با توجه به آمار خانه های خالی در کشور و تعداد آپارتمان مسکونی بدون سکنه، مشخص می شود اوضاع چندان مطلوب نیست و حجم زیادی از سرمایه کشور در آپارتمان های فاقد متقاضی خرید انباشته شده است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:22 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان لوکس در منطقه ملاصدرا اصفهان

ه گزارش وبلاگ مشاور املاک تخصصی

فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی در اصفهان، آپارتمان نورگیر با امکانات خوب، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان با چشم انداز عالی، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، آپارتمان خوش ساخت با نقشه خوب در اصفهان، آپارتمان با متراژ 270 متر مربع در اصفهان، آپارتمان با 4 اتاق آفتاب گیر در منطقه ملاصدرا اصفهان، آپارتمان دارای 2 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 3.800.000.000 تومان

فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، آپارتمان آفتاب گیر با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان خوش نقشه، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی به روز، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت شمالی در اصفهان، فروش آپارتمان با 3 اتاق کاغذ دیواری شده در اصفهان، آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در اصفهان، آپارتمان دارای 1 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 2.400.000.000 تومان

فروش آپارتمان شیک با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 2 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان 2 بر نور در اصفهان، آپارتمان لوکس با دکوراسیون داخلی مدرن، خرید آپارتمان با چشم انداز عالی، فروش آپارتمان با نمای سنگی، آپارتمان خوش ساخت با تعداد واحد کم در اصفهان، آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در اصفهان، آپارتمان با 3 اتاق آفتاب گیر در منطقه ملاصدرا اصفهان، آپارتمان دارای 2 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 2.300.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، آپارتمان آفتاب گیر با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان خوش نقشه، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی به روز، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت شمالی در اصفهان، فروش آپارتمان با 3 اتاق کاغذ دیواری شده در اصفهانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:22 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

وام های مسکن برای خرید خانه

گزارش وبلاگ بانک اطلاعاتی و شماره املاک ایران

برای خرید خانه به متقاضیان وام های مسکن جهت بودجه اضافی برای خرید مسکن پرداخت می شود تا در عین حال قدرت خرید برای متقاضیان خرید خانه افزایش پیدا کند اما دریافت این وام ها در شرایط مختلفی صورت می گیرد و به شکل های گوناگون ارائه می شود.

وام های مسکن برای خرید خانه به شکل وام هایی که برای سپرده های بانکی جهت دریافت وام مسکن پرداخت می شوند و همین طور به شکل اوراق وجود دارند که متقاضیان می توانند پس از دریافت اوراق به سرعت برای خرید خانه اقدامات لازم را به انجام برسانند.

وام های مسکن و یا به عبارتی اوراق مسکن برای این که در اختیار افراد قرار بگیرند با هزینه ای پرداختی از طرف متقاضیان مواجه هستند و مبلغی مشخص برای دریافت این اوراق در مبالغ گوناگون وجود دارد که در شهرهای مختلف به شکلی متفاوت و مبلغ متفاوتی از وام عرضه می شود.

وام مسکن یکی از انواع تمهیداتی است که برای خرید مسکن و در واقع کمک به خرید مسکن اجرا می شود اما در واقع برای دریافت این وام نیاز به سپرده گذاری برای مدت چند ماه در بانک مسکن می باشد که در نهایت وام دریافت گردد.

خرید خانه و مسکن از جمله انواعی از خرید املاک است که در حال حاضر متقاضیان زیادی ندارد و نمی توان بازار آن را در حالت مناسبی مشاهده کرد اما با اقزایش قدرت خرید مردم ممکن است که این بازار دچار ترک شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:21 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی با سبکی متفاوت

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی بخش های مختلفی از آپارتمان را شامل می شود. منظور از طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی طراحی نشیمن آپارتمان های مسکونی، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی می باشد.

طراحی قسمت های مختلف در آپارتمان های مسکونی بهتر است با هماهنگی قسمت های دیگر انجام شود. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز بسیار با اهمیت تر از گذشته می باشد.

به کارگیری سبک جدید معماری در آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های ویلایی نوساز در ایجاد فضایی زیبا نقش اساسی دارد. با توجه به این موضوع که طراحی آشپزخانه های امروزی در قسمتی از فضای نشیمن صورت می گیرد، می توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه در آپارتمان های مسکونی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از کاشی های زیبا و با کیفیت در آشپزخانه آپارتمان های مسکونی همراه با کابینت هایی که دارای رنگ متفاوتی از کاشی های آشپزخانه باشد می تواند فضایی خاص را به وجود آورد.

استفاده از کاشی های با کیفیت در طراحی آشپزخانه خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی با رنگ های متفاوت، در معماری مدرن نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی بر عهده دارد.

استفاده از معماری با سبک جدید در آپارتمان های مسکونی توانسته است نظر خریداران واحدهای مسکونی را به خود جلب کند. به طور کلی باید گفت معماری مدرن در آپارتمان های مسکونی جدید پر طرفدار تر از معماری سنتی ایرانی می باشد.

معماری سنتی ایرانی در آپارتمان های مسکونی جدید نمی تواند نیاز افراد را در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان های مسکونی بر طرف کند.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز، نور پردازی نقش مهمی را در ایجاد فضایی زیبا و متفاوت بر عهده دارد. استفاده از سقف های کاذب و نور پردازی با شیوه های جدید در کنار کاشی های با کیفیت، دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی را متفاوت می کند.


ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:21 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.