جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگتزئین آپارتمان کوچک ایرانی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در معماری به کار گرفته شده در آپارتمان های مسکونی نوساز، توجه به متراژ آپارتمان های مسکونی برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی حائز اهمیت است. استفاده از پرده های روشن و نازک در آپارتمان های مسکونی کوچک در کنار استفاده از نور پردازی هایی که متناسب با فضای داخلی هستند، برای تزئین آپارتمان های کوچک ایرانی مناسب  می باشد. استفاده از رنگ های ملایم و متناسب با سن افراد در اتاق خواب می تواند فضایی آرام را در تزئین آپارتمان کوچک ایرانی به وجود آورد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 07:33 ب.ظ - روز چهارشنبه 28 تیر 1396    |  

 

خالی ماندن واحدهای مسکونی در سکونتگاه های نابه سامان

به گزارش وبلاگ خرید فروش اجاره املاک

 واحدهای مسکونی زیادی در سکونتگاه های نا به سامانی که در خارج از شهر هستند، وجود دارد. در حاشیه شهرها در حال حاضر 5.5 میلیون آپارتمان های مسکونی خالی واقع شده است. که به دلیل عدم دسترسی به امکانات رفاهی و شهری طرفداران چندانی ندارد.

گران بودن قیمت زمین در مراکز شهرها را می توان از جمله دلایل ساخت واحدهای مسکونی در حاشیه شهرها و مناطق نا به سامان دانست. در مناطق شهری بسیاری از آپارتمان های مسکونی به دلیل بالا بودن قیمت خرید و یا اجاره تا حدود زیادی خالی می باشد.

 افزایش جمعیت و مهاجرت تعداد زیادی از خانوارها به شهرهای بزرگ در قیمت آپارتمان های مسکونی واقع در مراکز شهر بی تاثیر نیست. پروژه های ساخت مسکن مهر نتوانست مشکلات مسکن اقشار کم درآمد را حل کند.

از دلایل خالی ماندن واحدهای مسکن مهر را می توان ساخته شدن مجتمع های مسکن مهر در سکونتگاه های نابه سامان دانست. ساخت واحدهای مسکونی مهر در حاشیه شهرها نتوانست نیاز خانوارها را برای داشتن خانه های مسکونی با امکانات کافی رفع کند.

دولت جدید با توجه به باز آفرینی شهری سعی کرده است که امکانات لازم برای زندگی را در حاشیه شهرها برای ساکنین مجتمع های مسکونی فراهم آورد. سیاست باز آفرینی در تلاش است تا مناطقی که سکونتگاه های غیر رسمی هستند را بررسی کند و بتواند امکانات بیشتری را برای ساکنین مجتمع های مسکونی در حاشیه شهر ها فراهم آورد.

ساخت آپارتمان های مسکونی در حاشیه شهرها با در اختیار داشتن امکانات کافی می تواند در کاهش رکود مسکن تاثیر گذار باشد. علاوه بر این می توانیم شاهد آلودگی کمتر در داخل شهر ها باشیم ضمن این که با ترافیک های سنگین هم مواجه نخواهیم شد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

ویژگی نمای ساختمان های مسکونی در شهرهای بزرگ صنعتی

به گزارش وبلاگ ارائه خدمات املاک لوکس

ساخت و ساز آپارتمان ها و واحدهای مسکونی با کیفیت مطلوب در تمامی شهرها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در شهرهای بزرگ صنعتی که ساخت آپارتمان ها و برج های مسکونی رواج بیشتری نسبت به شهرهای کوچک دارد، ساخت واحدهای مسکونی با کیفیت دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

با توجه به ساخت برج های مسکونی در شهرهای بزرگ و پر جمعیت که دارای طبقات زیادی می باشند ، علاوه بر توجه به استفاده از سازه های محکم که برای ساخت برج های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، توجه به نمای مناسب برای برج های مسکونی حائز اهمیت می باشد.

 در شهرهای بزرگ صنعتی که ساخت و ساز آپارتمان ها و وحدهای مسکونی به صورت انبوه رواج دارد، توجه سازندگان به استفاده از نمای متناسب با نوع شرایط محیطی شهرهای بزرگ صنعتی بیشتر از شهرهای کوچک می باشد.

توجه به استفاده از نماهای با کیفیت در ساخت آپارتمان ها و برج های مسکونی در شهرهای بزرگ صنعتی، به منظور چند هدف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اهداف استفاده از نمای مناسب در ساختمان های مسکونی را می توان حفظ مقاومت ساختمان در برابر آتش سوزی و زلزله دانست.

نماهای ساختمانی با کیفیت باید دارای وزن سبکی باشند و به هنگام کار بر روی ساختمان های مسکونی بتوان آنها را به شکل های متنوع هندسی در آورد. سبک بودن نماهای ساختمانی با کیفیت مطلوب می تواند سرعت کار را افزایش دهد.

استفاده از سنگ های متناسب با نمای ساختمان های مسکونی در شهرهای بزرگ باید از هدر رفت انرژی پیشگیری کنند و در برابر گرما و سرما به صورت عایق عمل کنند.

با توجه به این موضوع که بهره برداری طولانی از پروژه ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی در بالا بردن هزینه های ساختمان های مسکونی تاثیر گذار است، می توان گفت که استفاده از سنگ های با کیفیت و سبک وزن در سرعت بخشیدن به کار موثر می باشد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

هزینه های تامین و نگهداری آپارتمان های با سن بنای زیاد

 

خرید آپارتمان های مسکونی و خانه دار شدن مزایا و معایب مختلفی دارد. از جمله مزایای خانه دار شدن، ایجاد آرامش با خرید آپارتمان های مسکونی به صورت دائمی می باشد.

در ارتباط با خرید آپارتمان های مسکونی و مستاجری، افراد مختلف نظرات متفاوتی دارند. خرید خانه ها و آپارتمان های مسکونی با وجود مزایای مختلفی که دارد، هزینه هایی هم برای خریدارا ن واحدهای مسکونی ایجاد می کند.

خرید آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد برای مالکان هزینه هایی را ایجاد می کند. هزینه تعمیر و نگهداری آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد یکی از هزینه هایی است که مالکان برایی بهبود وضعیت آپارتمان مسکونی و نو شدن آن باید بپردازند.

در کنار خرید آپارتمان های مسکونی، اجاره نشینی هم دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد. از جمله مزایای اجاره نشینی این موضوع است که هزینه هایی که مالکان برای تعمیر و نگهداری واحدهای مسکونی خود می پردازند شامل حال مستاجران نمی شود.

از معایب اجاره نشینی می توان به پرداخت اجاره بها و یا رهن آپارتمان های مسکونی اشاره کرد. بسیاری از افراد اجاره نشینی را به خانه دار شدن ترجیح می دهند و دلیل آن ها، تنوع در آپارتمان های مسکونی می باشد. از مزایای دیگر مستاجری این موضوع می باشد که مستاجران از پرداخت مالیات آپارتمان های مسکونی معاف می باشند.

خانه دار شدن و مستاجری واحدهای مسکونی هر یک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. با توجه به نظرات مختلف افراد در ارتباط با خانه دار شدن و مستاجری آپارتمان های مسکونی باید گفت که درصد بیشتری از افراد به دنبال راهی برای خرید آپارتمان های مسکونی می باشند. و خانه دار شدن را به اجاره نشینی ترجیح می دهند.خرید و فروش آپارتمان های مسکونی با سن بنای پایین در بین مردم جامعه طرفداران بیشتری نسبت به آپارتمان های مسکونی با سن بنای زیاد دارد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:23 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

سه گروهی که باید وام مسکن را در صدر اولویت ها دریافت نمایند

ه گزارش وبلاگ طراحی نوین ساختمان های لوکس تهران

وام مسکن و تسهیلات ملکی بایستی به فراخور نیاز افراد جامعه و متقاضیان خرید مسکن در اختیار آنان قرار بگیرد. اولویت دریافت کنندگان تسهیلات مسکن باید با توجه به آمار و ارقام موجود در بازار مسکن بررسی شود. ایجاد فضای مناسب برای تامین مسکن و تهیه ملک مسکونی اقشار کم درآمد جامعه باید مورد توجه قرار بگیرد تا رضایتمندی بیشتری در بازار مسکن ایجاد شود.

سه گروهی که باید وام مسکن را در صدر اولویت ها دریافت نمایند عبارتند از: خانه اولی ها، ساکنان بافت فرسوده، حاشیه نشینان و کسانی که در واحدهای مسکونی حاشیه شهر مستقر هستند، در اولویت اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای تهیه و خریدارای ملک مسکونی می باشند و در این راستا باید به این سه گروه توجه خاص شود.

خبرگزاری مهر از جزئیات بیشتر در این مراسم می گوید و به واحدهای مسکونی مسکن روستایی اشاره می کند و به نقل از عباس آخوندی می نویسد: در روستاهای ایران رشد منفی 73 درصد را شاهد هستیم. علیرغم هزینه کرد چند هزار میلیارد تومانی در روستاها، ماندگار در روستاها و تهیه ملک مسکونی روستایی و خانه روستایی منفی بوده است.

تعداد واحدهای مسکونی در ایران در سال 90 تعداد 21.5 میلیون واحد مسکونی و ملک مسکونی بوه است. در سال 95 تعداد املاک مسکونی و آپارتمان های مسکونی در ایران به 25 میلیون و 400 هزار واحد مسکونی رسیده است.

در ظاهر وضعیت مسکن و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی و بازار ملک مسکونی خوب است و برای هر خانوار ایرانی بیش از 1 واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی وجود دارد. اما با توجه به آمار خانه های خالی در کشور و تعداد آپارتمان مسکونی بدون سکنه، مشخص می شود اوضاع چندان مطلوب نیست و حجم زیادی از سرمایه کشور در آپارتمان های فاقد متقاضی خرید انباشته شده است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:22 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان لوکس در منطقه ملاصدرا اصفهان

ه گزارش وبلاگ مشاور املاک تخصصی

فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی در اصفهان، آپارتمان نورگیر با امکانات خوب، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان با چشم انداز عالی، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، آپارتمان خوش ساخت با نقشه خوب در اصفهان، آپارتمان با متراژ 270 متر مربع در اصفهان، آپارتمان با 4 اتاق آفتاب گیر در منطقه ملاصدرا اصفهان، آپارتمان دارای 2 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 3.800.000.000 تومان

فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، آپارتمان آفتاب گیر با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان خوش نقشه، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی به روز، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت شمالی در اصفهان، فروش آپارتمان با 3 اتاق کاغذ دیواری شده در اصفهان، آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در اصفهان، آپارتمان دارای 1 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 2.400.000.000 تومان

فروش آپارتمان شیک با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 2 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان 2 بر نور در اصفهان، آپارتمان لوکس با دکوراسیون داخلی مدرن، خرید آپارتمان با چشم انداز عالی، فروش آپارتمان با نمای سنگی، آپارتمان خوش ساخت با تعداد واحد کم در اصفهان، آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در اصفهان، آپارتمان با 3 اتاق آفتاب گیر در منطقه ملاصدرا اصفهان، آپارتمان دارای 2 پارکینگ، قیمت فروش آپارتمان در منطقه ملاصدرا اصفهان 2.300.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان لوکس با متراژ بزرگ در اصفهان، آپارتمان 1 سال ساخت در منطقه ملاصدرا اصفهان، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، آپارتمان آفتاب گیر با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با دسترسی راحت به مراکز خرید، خرید آپارتمان خوش نقشه، فروش آپارتمان با نمای جدید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی به روز، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت شمالی در اصفهان، فروش آپارتمان با 3 اتاق کاغذ دیواری شده در اصفهانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:22 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

وام های مسکن برای خرید خانه

گزارش وبلاگ بانک اطلاعاتی و شماره املاک ایران

برای خرید خانه به متقاضیان وام های مسکن جهت بودجه اضافی برای خرید مسکن پرداخت می شود تا در عین حال قدرت خرید برای متقاضیان خرید خانه افزایش پیدا کند اما دریافت این وام ها در شرایط مختلفی صورت می گیرد و به شکل های گوناگون ارائه می شود.

وام های مسکن برای خرید خانه به شکل وام هایی که برای سپرده های بانکی جهت دریافت وام مسکن پرداخت می شوند و همین طور به شکل اوراق وجود دارند که متقاضیان می توانند پس از دریافت اوراق به سرعت برای خرید خانه اقدامات لازم را به انجام برسانند.

وام های مسکن و یا به عبارتی اوراق مسکن برای این که در اختیار افراد قرار بگیرند با هزینه ای پرداختی از طرف متقاضیان مواجه هستند و مبلغی مشخص برای دریافت این اوراق در مبالغ گوناگون وجود دارد که در شهرهای مختلف به شکلی متفاوت و مبلغ متفاوتی از وام عرضه می شود.

وام مسکن یکی از انواع تمهیداتی است که برای خرید مسکن و در واقع کمک به خرید مسکن اجرا می شود اما در واقع برای دریافت این وام نیاز به سپرده گذاری برای مدت چند ماه در بانک مسکن می باشد که در نهایت وام دریافت گردد.

خرید خانه و مسکن از جمله انواعی از خرید املاک است که در حال حاضر متقاضیان زیادی ندارد و نمی توان بازار آن را در حالت مناسبی مشاهده کرد اما با اقزایش قدرت خرید مردم ممکن است که این بازار دچار ترک شود.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:21 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی با سبکی متفاوت

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی بخش های مختلفی از آپارتمان را شامل می شود. منظور از طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی طراحی نشیمن آپارتمان های مسکونی، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی می باشد.

طراحی قسمت های مختلف در آپارتمان های مسکونی بهتر است با هماهنگی قسمت های دیگر انجام شود. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز بسیار با اهمیت تر از گذشته می باشد.

به کارگیری سبک جدید معماری در آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های ویلایی نوساز در ایجاد فضایی زیبا نقش اساسی دارد. با توجه به این موضوع که طراحی آشپزخانه های امروزی در قسمتی از فضای نشیمن صورت می گیرد، می توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه در آپارتمان های مسکونی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از کاشی های زیبا و با کیفیت در آشپزخانه آپارتمان های مسکونی همراه با کابینت هایی که دارای رنگ متفاوتی از کاشی های آشپزخانه باشد می تواند فضایی خاص را به وجود آورد.

استفاده از کاشی های با کیفیت در طراحی آشپزخانه خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی با رنگ های متفاوت، در معماری مدرن نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی بر عهده دارد.

استفاده از معماری با سبک جدید در آپارتمان های مسکونی توانسته است نظر خریداران واحدهای مسکونی را به خود جلب کند. به طور کلی باید گفت معماری مدرن در آپارتمان های مسکونی جدید پر طرفدار تر از معماری سنتی ایرانی می باشد.

معماری سنتی ایرانی در آپارتمان های مسکونی جدید نمی تواند نیاز افراد را در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان های مسکونی بر طرف کند.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز، نور پردازی نقش مهمی را در ایجاد فضایی زیبا و متفاوت بر عهده دارد. استفاده از سقف های کاذب و نور پردازی با شیوه های جدید در کنار کاشی های با کیفیت، دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی را متفاوت می کند.


ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:21 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

وجود تسهیلات و افزایش مبلغ آنها برای شوک به بازار مسکن

به گزارش سایت اخبار املاک

همان طور که می دانیم یکی از انواع سیاست های اتخاذ شده برای شوک دادن به بازار مسکن یا تحرک در آن و افزایش دادن خرید و فروش انواع واحدهای مسکونی و معاملات مسکن، افزایش مبلغ تسهیلات به خانه اولی ها و وام های مسکن برای افراد مختلف بود که در نهایت این بودجه برای خرید خانه کمک بسیار مناسبی در نظر گرفته می شود.

افزایش تسهیلات و وام های مسکن درصد بالایی از قیمت خرید خانه را در برمی گیرد البته اگر قیمت خانه مناسب بوده و در منطقه ای واقع شده باشد که قیمت خیلی بالا نباشد و بتوان به راحتی به خرید یک آپارتمان هرچند کوچک اقدام کرد.

البته گفته می شود که افزایش تسهیلات چون با سرعت کم وارد بازار می شوند و متقاضیان خیلی زیادی به دلیل سود بالای بانکی ندارد فرایندی را در بازار ایجاد نمی کنند اگرچه برخی برخلاف این عقیده معتقدند که بازار مسکن دارای تحرک بیشتری شده است و بسیاری از افراد در این زمینه خرید و فروش بیشتری انجام داده اند.

تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازار مسکن  و مبلغ بالای اوراق مسکن جهت خرید خانه برای افرادی با بودجه و مبالغ کم وجوهی بسیار مناسب جهت خرید خانه پدید می آورد و می توان با توجه به سرمایه گذاری مناسب انواعی از واحدهای مسکونی خوب را با شرایط ایده آل خریداری کرد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:20 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

خرید آپارتمان لوکس در منطقه جردن تهران

به گزارش سایت اجاره فروش رهن آپارتمان در ایران

آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، فروش آپارتمان با امکانات کامل در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی در تهران، خرید آپارتمان خوش نقشه در تهران، فروش آپارتمان با چشم انداز خوب در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان نورگیر در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 3 اتاق دلباز، فروش آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 2.520.000.000 تومان

آپارتمان شیک با نور پردازی جدید در تهران، فروش آپارتمان با نقشه ساختمانی خوب در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در تهران، خرید آپارتمان در محیط آرام در تهران، فروش آپارتمان با چشم انداز خوب در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان 2 واحدی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 750.000.000 تومان

آپارتمان نقلی در تهران، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در تهران، خرید آپارتمان با نمای جدید در تهران، فروش آپارتمان شمالی جنوبی در تهران، خرید آپارتمان سند دار در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت خوب مکانی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان نورگیر در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت با سن بنای پایین در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 700.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، فروش آپارتمان با دسترسی خوب در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان لوکس با نور عالی در تهران، خرید آپارتمان خوش نقشه در تهران، فروش آپارتمان در منطقه خوب تهران، فروش آپارتمان بدون پرتی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 3 اتاق خوش نقشه، فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 930.000.000 تومان

منبع : ساکنینادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:20 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.