جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگوجود تسهیلات و افزایش مبلغ آنها برای شوک به بازار مسکن

به گزارش سایت اخبار املاک

همان طور که می دانیم یکی از انواع سیاست های اتخاذ شده برای شوک دادن به بازار مسکن یا تحرک در آن و افزایش دادن خرید و فروش انواع واحدهای مسکونی و معاملات مسکن، افزایش مبلغ تسهیلات به خانه اولی ها و وام های مسکن برای افراد مختلف بود که در نهایت این بودجه برای خرید خانه کمک بسیار مناسبی در نظر گرفته می شود.

افزایش تسهیلات و وام های مسکن درصد بالایی از قیمت خرید خانه را در برمی گیرد البته اگر قیمت خانه مناسب بوده و در منطقه ای واقع شده باشد که قیمت خیلی بالا نباشد و بتوان به راحتی به خرید یک آپارتمان هرچند کوچک اقدام کرد.

البته گفته می شود که افزایش تسهیلات چون با سرعت کم وارد بازار می شوند و متقاضیان خیلی زیادی به دلیل سود بالای بانکی ندارد فرایندی را در بازار ایجاد نمی کنند اگرچه برخی برخلاف این عقیده معتقدند که بازار مسکن دارای تحرک بیشتری شده است و بسیاری از افراد در این زمینه خرید و فروش بیشتری انجام داده اند.

تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازار مسکن  و مبلغ بالای اوراق مسکن جهت خرید خانه برای افرادی با بودجه و مبالغ کم وجوهی بسیار مناسب جهت خرید خانه پدید می آورد و می توان با توجه به سرمایه گذاری مناسب انواعی از واحدهای مسکونی خوب را با شرایط ایده آل خریداری کرد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:20 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

خرید آپارتمان لوکس در منطقه جردن تهران

به گزارش سایت اجاره فروش رهن آپارتمان در ایران

آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، فروش آپارتمان با امکانات کامل در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی در تهران، خرید آپارتمان خوش نقشه در تهران، فروش آپارتمان با چشم انداز خوب در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان نورگیر در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 3 اتاق دلباز، فروش آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 2.520.000.000 تومان

آپارتمان شیک با نور پردازی جدید در تهران، فروش آپارتمان با نقشه ساختمانی خوب در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در تهران، خرید آپارتمان در محیط آرام در تهران، فروش آپارتمان با چشم انداز خوب در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان 2 واحدی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 750.000.000 تومان

آپارتمان نقلی در تهران، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در تهران، خرید آپارتمان با نمای جدید در تهران، فروش آپارتمان شمالی جنوبی در تهران، خرید آپارتمان سند دار در تهران، فروش آپارتمان با موقعیت خوب مکانی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان نورگیر در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت با سن بنای پایین در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 700.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، فروش آپارتمان با دسترسی خوب در تهران، خرید آپارتمان با نمای سنگ در تهران، فروش آپارتمان لوکس با نور عالی در تهران، خرید آپارتمان خوش نقشه در تهران، فروش آپارتمان در منطقه خوب تهران، فروش آپارتمان بدون پرتی در منطقه جردن تهران، فروش آپارتمان خوش ساخت در تهران، فروش آپارتمان با 3 اتاق خوش نقشه، فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در تهران، خرید آپارتمان در منطقه جردن تهران 930.000.000 تومان

منبع : ساکنینادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:20 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

معماری خوب خانه و فروش آن

به گزارش سایت معماری و مسکن

انواع خانه و سازه های مختلف عموما با نوع معماری و سبک معماری که در آن اجرا و طراحی شده است زیبایی مناسبی را به خود می گیرند و می توان خانه هایی با سبک های مختلف معماری تخصصی طراحی و اجرا کرد به شکلی که گویای نوع فرهنگ و چگونگی استفاده از عناصر محیطی و طراح آن باشد.

به هر ترتیب معماری رشته ای پر از خلاقیت هنری و گسترده می باشد که با حواس پنجگانه فرد طراح درآمیخته شده و آثاری زیبا در نهایت خلق می کند و ایده های متفاوتی در این بین برای طراحی خانه وجود دارد که می تواند برای هر بیننده ای جالب توجه باشد. انواعی از معماری با نوع خاصی از وسایل و کاربردهای گوناگون تجهیزات متنوع سر و کار دارد و به شکل سلیقه ای می توان هر کدام از این امکانات را مورد استفاده قرار داد.

در نهایت اگر معماری یک خانه خوب باشد باید یتواند احساس آرامش و راحتی را برای ساکنان خانه و حتی افراد دیگر که به خانه می آیند به ارمغان آورد و به هر میزان که احساس خوب از طراحی و معماری خانه برای افراد مختلف ایجاد شود در نهایت می توان ساختمانی خوب و مناسب را مشاهده کرد.

اصول اصلی و کاربردی در معماری انواع خانه در نهایت باید بتواند زیبایی و طراحی تخصصی را همراه با احساس آرامش برای هر بیننده ای به ارمغان آورد و در مورد هر نوع فضای خارجی و نمای بیرونی ساختمان و فضای درونی خانه و دکوراسیون داخلی خانه این امر صدق می کند.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:19 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی با متراژ بزرگ

به گزارش سایت نبض مسکن

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان ها و خانه های ویلایی با متراژهای مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است. توجه به طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی نوساز نسبت به گذشته بیشتر شده است.

فضای خانه های مسکونی ویلایی نسبت به آپارتمان های مسکونی با متراژ پایین بازتر است و این مسئله دست ساکنین خانه های مسکونی ویلایی را برای طراحی دکوراسیون داخلی مناسب باز می گذارد.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی مسکونی که قسمت های مختلفی را شامل می شود، می تواند فضایی دلباز و زیبا را به وجود آورد. به کارگیری سنگ های مناسب برای نمای بیرونی خانه های مسکونی نوساز از مهم ترین مسائل در نمای خارجی می باشد.

با توجه به تنوع سلیقه افراد در طراحی فضای داخلی خانه های مسکونی ویلایی می توان گفت که سبک های معماری متفاوتی که وجود دارد می تواند فضایی را به وجود آورد که متناسب با سلیقه آن ها باشد.

بسیاری از افراد به دنبال معماری خانه های ویلایی به صورت ساده هستند. با توجه به آمار به دست آمده می توان گفت که امروزه در سبک معماری خانه های ویلایی مسکونی بیشتر از شیوه معماری آسیای شرقی و سبک اروپایی استفاده می شود.

افرادی که به دنبال ایجاد فضایی مدرن و خاص هستند در طراحی خانه های ویلایی از سبک معماری آسیای شرقی و معماری اروپایی استفاده می کنند.

بسیاری از ساکنین خانه های ویلایی لوکس برای ایجاد فضایی متفاوت و شیک در خانه های ویلایی به جای استفاده از رنگ های روشن که در فضای داخلی بیشتر خانه های مسکونی متداول می باشد، از رنگ های تیره برای ایجاد فضایی خاص استفاده می کنند.

سبک کلاسیک در کنار شیوه های معماری جدید طرفداران زیادی بین افراد با سن و سال مختلف دارد. سبک کلاسیک در خانه های ویلایی مسکونی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند و خیره کننده است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:19 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

ویژگی منحصر به فرد سبک های معماری مدرن در مجتمع های مسکونی

به گزارش سایت ملک روز

سبک های مختلفی که در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی به کار گرفته می شود هر یک دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد. سبک های مختلف با ویژگی های متفاوت با توجه به تنوع سلیقه افراد در طراحی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی مختلف به کار گرفته می شود.

یکی از ویژگی های معماری مدرن که در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی به کار گرفته می شود و توجه هر فردی را به خود جلب می کند به کارگیری روش های مختلف برای استفاده مناسب از فضا برای بزرگ نشان دادن محیط داخلی آپارتمان های مسکونی است.

در معماری با سبک مدرن در طراحی داخلی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی از رنگ هایی که بسیار چشمگیر می باشند در کنار رنگ های خنثی استفاده می گردد. ایجاد فضایی زیبا و ساده با استفاده مناسب و درست از رنگ های مختلف از ویژگی های دیگر معماری با سبک مدرن در آپارتمان های مسکونی می باشد.

استفاده از معماری مدرن در مجتمع های مسکونی که دارای واحدهای نقلی و کوچکی هستند کاربرد زیادی دارد. ایجاد فضایی ساده و بازی با رنگ های مختلف برای ایجاد تنوع در فضای داخلی واحدهای مسکونی فضایی خیره کننده را ایجاد می کند.

در معماری مدرن به کار گرفته شده در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، برای ایجاد فضایی خاص و زیبا نیازی به استفاده از وسایل گران قیمت و پر زرق و برق نیست. به کارگیری وسایل ساده با رنگ های مناسب و چیدمان خوب موجب ایجاد طراحی دکوراسیون شیک در مجتمع های مسکونی می گردد.

استفاده از رنگ های روشن در سبک معماری مدرن طرفداران زیادی دارد. امروزه بیشتر افراد به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی خوب با استفاده از شیوه های ساده می باشند.

به طور کلی می توان گفت معماری مدرن در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نوساز توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. با توجه به این که امروزه ساخت مجتمع های مسکونی با متراژ های پایین گسترش یافته است، استفاده از معماری مدرن در طراحی داخلی واحدهای مسکونی بسیار چشمگیر است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:19 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

ویژگی نماهای شیشه ای در ساختمان های مسکونی

ه گزارش سایت املاک تهران و ایران خرید و فروش رهن ملک

در کنار نماهای سنگی که در نمای خارجی آپارتمان های مسکونی نوساز مورد استفاده قرار می گیرد. از نماهای شیشه ای نیز در بسیاری از ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

استفاده از نماهای سنگی در بین نماهای مختلف طرفداران زیادی دارد. به طور کلی می توان گفت که نماهای مختلف ساختمانی هر یک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.

نماهای سنگی دارای مزایای مختلفی از جمله داشتن دوام بالا با رنگ های ثابت می باشد. استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی عایق بسیار خوبی برای حرارت می باشد.

در کنار مزایایی که نماهای سنگی دارد می توان گفت که استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی به زمان زیادی نیاز دارد. و استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی با طولانی شدن استفاده از نمای ساختمانی گران شدن نمای سنگی را به دنبال خواهد داشت.

در بسیاری از ساختمان های مسکونی نماهای شیشه ای طرفداران زیادی دارد. استفاده از نمای شیشه ای در آپارتمان ها و خانه ها مسکونی سرعت کار را افزایش می دهد.

در کنار مزایایی که نماهای شیشه ای دارند باید خاطر نشان کرد که استفاده از نماهای شیشه ای عایق مناسبی برای گرما نیستند. استفاده از نماهای شیشه ای در فصل تابستان مشکلات مختلفی را برای ساکنین واحدهای مسکونی به وجود می آورد.

انتخاب نماهای ساختمانی و خرید آن تا حدود زیادی به میزان هزینه ای که قرار است بابت آن پرداخت شود بستگی دارد. در بین نماهای مختلف نماهای سنگی به دلیل مقاومت بیشتر در برابر حرارت و پیشگیری از هدر رفت انرژی نظر افراد را به خود جلب کرده است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:18 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

شاخص های مناسب برای معماری خانه

به گزارش سایت اخبار مسکن

در معماری های مختلف با سبک ها و روش های گوناگون اجرایی برای سازه ها و ساختمان های گوناگون شاهد تنوع و پیچیدگی های زیادی برای ساختمان ها از نظر طراحی و اجرا می باشیم که طرح های بی نظیری با بهره گیری از این سبک های حرفه ای ایجاد شده است و می توان شاهد وجود ساختمان هایی با معماری های بسیار زیبا و شیک در نمای داخلی و خارجی بود.

معماری های به کار رفته و روش های مختلف معماری برای ساخت و ساز انواع مسکن اغلب با بهره گیری از روش های سنتی و بهره مندی از فرهنگ خاص آن منطقه و یا شهر و کشور صورت می گیرد و در این میان می توان از فرهنگ های دیگر و یا معماری های اجرا شده به سبک های مختلف و مدرن نیز استفاده کرد.

سبک زندگی و نوع آن نیز می تواند یکی از عوامل مهمی باشد که بر روش ها و سبک های طراحی و معماری نهایی ساختمان به شکلی مناسب اثرگذار می باشد و می توان هر نوعی از سبک های زندگی را با معماری خاصی تطبیق داد.

بهره بردن از همه انواع سبک های معماری مدرن و سنتی به شکل تلفیقی برای ساختمان سازی های گوناگون به این دلیل است که افراد با وجود سلیقه ای متفاوت که در طراحی و اجرای سازه های مسکونی به شکل های گوناگون دارند اقدام به خرید ملک مورد نظر خود نمایند.

یکی از مهم ترین شاخصه هایی که برای معماری انواع خانه و مسکن به شکل های گوناگون به کار می رود استفاده از عناصر مفهومی و ذهنی فرهنگی در هر نقطه ای می باشد که ریشه در آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی دارد و بسیاری از خریداران خانه به شکل های مختلف علاقمند به اجرای این نوع از سبک ها می باشند. همه سبک های معماری در جای خود و به روش درست، مناسب می باشند و با این تناسب می توان افراد زیادی را برای خرید خانه تشویق کرد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:18 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

فروش ویلا با مساحت بزرگ در منطقه فتح آباد اصفهان

به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، ویلا با متراژ بزرگ در اصفهان، فروش ویلا با نمای سنگی، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا خوش نقشه در اصفهان، ویلا خوش ساخت با دسترسی راحت، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی، ویلا با مساحت زمین 480 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 400 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 3 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 560.000.000 تومان

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، ویلا با متراژ بزرگ در اصفهان، فروش ویلا با نمای جدید در اصفهان، ویلا با امکانات خوب در اصفهان، فروش ویلا با نقشه کاربری خوب در اصفهان، ویلا خوش ساخت با دسترسی راحت به مراکز خرید، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی جنوبی، ویلا با مساحت زمین 400 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 320 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 3 اتاق آفتاب گیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 500.000.000 تومان

فروش ویلا 56 سال ساخت در اصفهان،  فروش ویلا خوش نقشه در اصفهان، فروش ویلا با نمای جدید در اصفهان، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا با بهترین امکانات در اصفهان، ویلا بازسازی شده در منطقه فتح آباد اصفهان، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی، ویلا با مساحت زمین 98 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 85 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 380.000.000 تومان

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، فروش ویلا با موقعیت شمالی جنوبی و 2 بر نور در اصفهان، فروش ویلا با نمای سنگی، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا خوش نقشه با دسترسی خوب در اصفهان، ویلا خوش ساخت با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر و کاغذ دیواری شده، ویلا با مساحت زمین 100 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 87 متر مربع، خرید ویلا با 1 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 400.000.000 تومان

منبع : ساکنینادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:46 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

واحدهای مسکونی مناسب برای خرید

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معاملات خانه شامل خرید و فروش خانه های مختلف مسکونی باید شرایط مناسب و گوناگون را در مورد انواع املاک مورد نظر بررسی کرد و سپس با بررسی درست و تخصصی شرایط موجود در خانه اقدام به خرید ملک مناسب نمود. خرید انواع خانه های مناسب با در نظر گرفتن همه شرایط جانبی مسکن مورد نظر امکان پذیر می شود و افزایش تعداد معاملات در این زمینه به مناسب بودن قیمت خانه نیز بستگی دارد.

البته اگرچه که افزایش قیمت مسکن با مقدار زیاد مشاهده نمی شود اما تعداد معاملات نیز در این زمینه ثابت مانده است و با افزایش ناگهانی قیمت فروش خانه در سال های گذشته در بازار معاملات مسکن قدرت خرید خانه برای مردم معمولی کاهش پیدا کرد و در نتیجه بسیاری از افراد برای خرید خانه و مسکن اقدام به دریافت تسهیلات و وام های مسکن نمودند.

اگرچه که ممکن است افزایش مبلغ وام های بانکی و یا مبلغ تسهیلات خرید خانه برای زوجین سبب افزایش تعداد معاملات مختلف در زمینه مسکن شده باشد اما نمی توان روند خیلی سریع و شیب مناسب را در این زمینه مشاهده کرد و بازار طلایی معاملات مسکن به شکل های مختلف وجود دارد و رونق مناسب این بازار از بین رفته است.

با سیاست های مناسب و در نظر داشتن قدرت خرید متقاضیان و افزایش وام های بانکی و مقدار سودهای وام های بانکی ممکن است که سبب شود تمهیداتی مناسب در زمینه مسکن و خرید و فروش خانه برای افراد زیادی به وجود آید و در نتیجه آن کاهش تعداد مستاجران و پر شدن واحدهای مسکونی خالی می باشد که پس از ساخت به دلیل رکود بازار خالی مانده اند.

کلمات کلیدی: واحدهای مسکونی، وام های بانکی، تسهیلات خرید خانه، بازار معاملات مسکن، خرید خانه، خرید مسکن، بازار مسکن، قدرت خرید مسکن، قیمت خانه، خرید ملک، خرید خانه مناسب، معاملات خانه، خرید و فروش خانهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:00 ق.ظ - روز سه شنبه 13 تیر 1396    |  

 

نقش مهم معماری تخصصی برای ایمنی ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از موارد مهم و فاکتورهایی که در مورد معماری اجرا شده برای ساختمان و بناهای مختلف وجود دارد امنیت و ایمنی ناشی از نوع سبک معماری صحیح برای ساختمان می باشد که در نهایت نوع معماری و نحوه بکارگیری اصول صحیح با تجهیزات و مصالح مناسب سبب ایجاد یک بنای زیبا و مقاوم خواهد شد.

هر روشی از معماری کاربردی که برای ساخت یک بنا و یا هر سازه ای مورد استفاده قرار می گیرد باید به شکلی مناسب  از قبل برای طراحی و اجرا تدوین و برنامه ریزی شود و به شکل تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت یک سازه مطمئن ساخته شود که از نظر ایمنی و مناسب بودن نوع بنا دارای ویژگی های مناسبی باشد.

نقش معماری ساختمان به طور مهم در رابطه با رعایت اصول ایمنی مناسب در طراحی فضاهای داخلی انواع خانه و ساختمان از جمله راه پله و راه های ورود و خروج و بسیاری از موارد دیگر دارای اهمیت می باشد و از این رو در زمینه معماری خانه و ساختمان باید تا حدود بسیار زیادی از اصول درست و تخصصی برای اجرای سازه بهره مند گردید.

ایمنی و مقاومت به شکل مناسب در یک ساختمان از اولین و مهم ترین مواردی است که هنگام ساخت و ساز آن باید مورد نظر قرار بگیرد از این رو می توان به اصول کارشناسی تخصصی و مهمی که در این زمینه وجود دارد به صورت تخصصی نگاهی افکنده و با نظرات کارشناسی موارد و نکات لازم را برای داشتن خانه ای مناسب مورد نظر قرار داد. هر نوع از خانه و ساختمان و یا انواع آپارتمان های چند واحدی و چند طبقه با حفظ رعایت اصول مناسب در ایمنی و مقاومت ساختمان می توانند آثاری مقاوم را بسازند که در نهایت سبب می شود که امر ساخت خانه به صورت تخصصی طراحی و اجرا گردد و همه نکات برای داشتن شرایط مناسب تر برای یک خانه خوب فراهم شود.

کلمات کلیدی: مقاومت ساختمان، ایمنی ساختمان، ساخت و ساز، خانه و ساختمان، آپارتمان چند واحدی، خانه خوب، معماری ساختمان، معماری خانه و ساختمان، ساخت بنا، سازه مطمئن، ایمنی و نوع بنا، بناهای مختلفادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:00 ق.ظ - روز سه شنبه 13 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.