جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگویژگی منحصر به فرد سبک های معماری مدرن در مجتمع های مسکونی

به گزارش سایت ملک روز

سبک های مختلفی که در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی به کار گرفته می شود هر یک دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد. سبک های مختلف با ویژگی های متفاوت با توجه به تنوع سلیقه افراد در طراحی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی مختلف به کار گرفته می شود.

یکی از ویژگی های معماری مدرن که در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی به کار گرفته می شود و توجه هر فردی را به خود جلب می کند به کارگیری روش های مختلف برای استفاده مناسب از فضا برای بزرگ نشان دادن محیط داخلی آپارتمان های مسکونی است.

در معماری با سبک مدرن در طراحی داخلی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی از رنگ هایی که بسیار چشمگیر می باشند در کنار رنگ های خنثی استفاده می گردد. ایجاد فضایی زیبا و ساده با استفاده مناسب و درست از رنگ های مختلف از ویژگی های دیگر معماری با سبک مدرن در آپارتمان های مسکونی می باشد.

استفاده از معماری مدرن در مجتمع های مسکونی که دارای واحدهای نقلی و کوچکی هستند کاربرد زیادی دارد. ایجاد فضایی ساده و بازی با رنگ های مختلف برای ایجاد تنوع در فضای داخلی واحدهای مسکونی فضایی خیره کننده را ایجاد می کند.

در معماری مدرن به کار گرفته شده در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی، برای ایجاد فضایی خاص و زیبا نیازی به استفاده از وسایل گران قیمت و پر زرق و برق نیست. به کارگیری وسایل ساده با رنگ های مناسب و چیدمان خوب موجب ایجاد طراحی دکوراسیون شیک در مجتمع های مسکونی می گردد.

استفاده از رنگ های روشن در سبک معماری مدرن طرفداران زیادی دارد. امروزه بیشتر افراد به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی خوب با استفاده از شیوه های ساده می باشند.

به طور کلی می توان گفت معماری مدرن در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نوساز توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. با توجه به این که امروزه ساخت مجتمع های مسکونی با متراژ های پایین گسترش یافته است، استفاده از معماری مدرن در طراحی داخلی واحدهای مسکونی بسیار چشمگیر است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:19 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

ویژگی نماهای شیشه ای در ساختمان های مسکونی

ه گزارش سایت املاک تهران و ایران خرید و فروش رهن ملک

در کنار نماهای سنگی که در نمای خارجی آپارتمان های مسکونی نوساز مورد استفاده قرار می گیرد. از نماهای شیشه ای نیز در بسیاری از ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

استفاده از نماهای سنگی در بین نماهای مختلف طرفداران زیادی دارد. به طور کلی می توان گفت که نماهای مختلف ساختمانی هر یک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.

نماهای سنگی دارای مزایای مختلفی از جمله داشتن دوام بالا با رنگ های ثابت می باشد. استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی عایق بسیار خوبی برای حرارت می باشد.

در کنار مزایایی که نماهای سنگی دارد می توان گفت که استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی به زمان زیادی نیاز دارد. و استفاده از نماهای سنگی در آپارتمان های مسکونی با طولانی شدن استفاده از نمای ساختمانی گران شدن نمای سنگی را به دنبال خواهد داشت.

در بسیاری از ساختمان های مسکونی نماهای شیشه ای طرفداران زیادی دارد. استفاده از نمای شیشه ای در آپارتمان ها و خانه ها مسکونی سرعت کار را افزایش می دهد.

در کنار مزایایی که نماهای شیشه ای دارند باید خاطر نشان کرد که استفاده از نماهای شیشه ای عایق مناسبی برای گرما نیستند. استفاده از نماهای شیشه ای در فصل تابستان مشکلات مختلفی را برای ساکنین واحدهای مسکونی به وجود می آورد.

انتخاب نماهای ساختمانی و خرید آن تا حدود زیادی به میزان هزینه ای که قرار است بابت آن پرداخت شود بستگی دارد. در بین نماهای مختلف نماهای سنگی به دلیل مقاومت بیشتر در برابر حرارت و پیشگیری از هدر رفت انرژی نظر افراد را به خود جلب کرده است.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:18 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

شاخص های مناسب برای معماری خانه

به گزارش سایت اخبار مسکن

در معماری های مختلف با سبک ها و روش های گوناگون اجرایی برای سازه ها و ساختمان های گوناگون شاهد تنوع و پیچیدگی های زیادی برای ساختمان ها از نظر طراحی و اجرا می باشیم که طرح های بی نظیری با بهره گیری از این سبک های حرفه ای ایجاد شده است و می توان شاهد وجود ساختمان هایی با معماری های بسیار زیبا و شیک در نمای داخلی و خارجی بود.

معماری های به کار رفته و روش های مختلف معماری برای ساخت و ساز انواع مسکن اغلب با بهره گیری از روش های سنتی و بهره مندی از فرهنگ خاص آن منطقه و یا شهر و کشور صورت می گیرد و در این میان می توان از فرهنگ های دیگر و یا معماری های اجرا شده به سبک های مختلف و مدرن نیز استفاده کرد.

سبک زندگی و نوع آن نیز می تواند یکی از عوامل مهمی باشد که بر روش ها و سبک های طراحی و معماری نهایی ساختمان به شکلی مناسب اثرگذار می باشد و می توان هر نوعی از سبک های زندگی را با معماری خاصی تطبیق داد.

بهره بردن از همه انواع سبک های معماری مدرن و سنتی به شکل تلفیقی برای ساختمان سازی های گوناگون به این دلیل است که افراد با وجود سلیقه ای متفاوت که در طراحی و اجرای سازه های مسکونی به شکل های گوناگون دارند اقدام به خرید ملک مورد نظر خود نمایند.

یکی از مهم ترین شاخصه هایی که برای معماری انواع خانه و مسکن به شکل های گوناگون به کار می رود استفاده از عناصر مفهومی و ذهنی فرهنگی در هر نقطه ای می باشد که ریشه در آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی دارد و بسیاری از خریداران خانه به شکل های مختلف علاقمند به اجرای این نوع از سبک ها می باشند. همه سبک های معماری در جای خود و به روش درست، مناسب می باشند و با این تناسب می توان افراد زیادی را برای خرید خانه تشویق کرد.ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:18 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

فروش ویلا با مساحت بزرگ در منطقه فتح آباد اصفهان

به گزارش وبلاگ  معرفی زیبا ترین املاک کشور

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، ویلا با متراژ بزرگ در اصفهان، فروش ویلا با نمای سنگی، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا خوش نقشه در اصفهان، ویلا خوش ساخت با دسترسی راحت، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی، ویلا با مساحت زمین 480 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 400 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 3 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 560.000.000 تومان

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، ویلا با متراژ بزرگ در اصفهان، فروش ویلا با نمای جدید در اصفهان، ویلا با امکانات خوب در اصفهان، فروش ویلا با نقشه کاربری خوب در اصفهان، ویلا خوش ساخت با دسترسی راحت به مراکز خرید، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی جنوبی، ویلا با مساحت زمین 400 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 320 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 3 اتاق آفتاب گیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 500.000.000 تومان

فروش ویلا 56 سال ساخت در اصفهان،  فروش ویلا خوش نقشه در اصفهان، فروش ویلا با نمای جدید در اصفهان، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا با بهترین امکانات در اصفهان، ویلا بازسازی شده در منطقه فتح آباد اصفهان، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر با موقعیت شمالی، ویلا با مساحت زمین 98 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 85 متر مربع، خرید ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 380.000.000 تومان

فروش ویلا با امکانات خوب در اصفهان، فروش ویلا با موقعیت شمالی جنوبی و 2 بر نور در اصفهان، فروش ویلا با نمای سنگی، ویلا با موقعیت مکانی خوب در اصفهان، فروش ویلا خوش نقشه با دسترسی خوب در اصفهان، ویلا خوش ساخت با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش ویلا نورگیر و کاغذ دیواری شده، ویلا با مساحت زمین 100 متر مربع در اصفهان، فروش ویلا با زیر بنای 87 متر مربع، خرید ویلا با 1 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، قیمت فروش ویلا در منطقه فتح آباد اصفهان 400.000.000 تومان

منبع : ساکنینادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:46 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

واحدهای مسکونی مناسب برای خرید

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معاملات خانه شامل خرید و فروش خانه های مختلف مسکونی باید شرایط مناسب و گوناگون را در مورد انواع املاک مورد نظر بررسی کرد و سپس با بررسی درست و تخصصی شرایط موجود در خانه اقدام به خرید ملک مناسب نمود. خرید انواع خانه های مناسب با در نظر گرفتن همه شرایط جانبی مسکن مورد نظر امکان پذیر می شود و افزایش تعداد معاملات در این زمینه به مناسب بودن قیمت خانه نیز بستگی دارد.

البته اگرچه که افزایش قیمت مسکن با مقدار زیاد مشاهده نمی شود اما تعداد معاملات نیز در این زمینه ثابت مانده است و با افزایش ناگهانی قیمت فروش خانه در سال های گذشته در بازار معاملات مسکن قدرت خرید خانه برای مردم معمولی کاهش پیدا کرد و در نتیجه بسیاری از افراد برای خرید خانه و مسکن اقدام به دریافت تسهیلات و وام های مسکن نمودند.

اگرچه که ممکن است افزایش مبلغ وام های بانکی و یا مبلغ تسهیلات خرید خانه برای زوجین سبب افزایش تعداد معاملات مختلف در زمینه مسکن شده باشد اما نمی توان روند خیلی سریع و شیب مناسب را در این زمینه مشاهده کرد و بازار طلایی معاملات مسکن به شکل های مختلف وجود دارد و رونق مناسب این بازار از بین رفته است.

با سیاست های مناسب و در نظر داشتن قدرت خرید متقاضیان و افزایش وام های بانکی و مقدار سودهای وام های بانکی ممکن است که سبب شود تمهیداتی مناسب در زمینه مسکن و خرید و فروش خانه برای افراد زیادی به وجود آید و در نتیجه آن کاهش تعداد مستاجران و پر شدن واحدهای مسکونی خالی می باشد که پس از ساخت به دلیل رکود بازار خالی مانده اند.

کلمات کلیدی: واحدهای مسکونی، وام های بانکی، تسهیلات خرید خانه، بازار معاملات مسکن، خرید خانه، خرید مسکن، بازار مسکن، قدرت خرید مسکن، قیمت خانه، خرید ملک، خرید خانه مناسب، معاملات خانه، خرید و فروش خانهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:00 ق.ظ - روز سه شنبه 13 تیر 1396    |  

 

نقش مهم معماری تخصصی برای ایمنی ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از موارد مهم و فاکتورهایی که در مورد معماری اجرا شده برای ساختمان و بناهای مختلف وجود دارد امنیت و ایمنی ناشی از نوع سبک معماری صحیح برای ساختمان می باشد که در نهایت نوع معماری و نحوه بکارگیری اصول صحیح با تجهیزات و مصالح مناسب سبب ایجاد یک بنای زیبا و مقاوم خواهد شد.

هر روشی از معماری کاربردی که برای ساخت یک بنا و یا هر سازه ای مورد استفاده قرار می گیرد باید به شکلی مناسب  از قبل برای طراحی و اجرا تدوین و برنامه ریزی شود و به شکل تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت یک سازه مطمئن ساخته شود که از نظر ایمنی و مناسب بودن نوع بنا دارای ویژگی های مناسبی باشد.

نقش معماری ساختمان به طور مهم در رابطه با رعایت اصول ایمنی مناسب در طراحی فضاهای داخلی انواع خانه و ساختمان از جمله راه پله و راه های ورود و خروج و بسیاری از موارد دیگر دارای اهمیت می باشد و از این رو در زمینه معماری خانه و ساختمان باید تا حدود بسیار زیادی از اصول درست و تخصصی برای اجرای سازه بهره مند گردید.

ایمنی و مقاومت به شکل مناسب در یک ساختمان از اولین و مهم ترین مواردی است که هنگام ساخت و ساز آن باید مورد نظر قرار بگیرد از این رو می توان به اصول کارشناسی تخصصی و مهمی که در این زمینه وجود دارد به صورت تخصصی نگاهی افکنده و با نظرات کارشناسی موارد و نکات لازم را برای داشتن خانه ای مناسب مورد نظر قرار داد. هر نوع از خانه و ساختمان و یا انواع آپارتمان های چند واحدی و چند طبقه با حفظ رعایت اصول مناسب در ایمنی و مقاومت ساختمان می توانند آثاری مقاوم را بسازند که در نهایت سبب می شود که امر ساخت خانه به صورت تخصصی طراحی و اجرا گردد و همه نکات برای داشتن شرایط مناسب تر برای یک خانه خوب فراهم شود.

کلمات کلیدی: مقاومت ساختمان، ایمنی ساختمان، ساخت و ساز، خانه و ساختمان، آپارتمان چند واحدی، خانه خوب، معماری ساختمان، معماری خانه و ساختمان، ساخت بنا، سازه مطمئن، ایمنی و نوع بنا، بناهای مختلفادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:00 ق.ظ - روز سه شنبه 13 تیر 1396    |  

 

میانگین قیمت برای خانه و آپارتمان های تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آپارتمان های تهران در مناطق جغرافیایی مختلف واقع شده دارای تنوع قیمتی بالایی جهت خرید و فروش هستند و می توان در این بین شاهد وجود آپارتمان هایی با سبک های مختلف با قیمت بالا یا پایین در این مناطق بود و با وجود ویژگی های متمایز و معین برای هر منطقه ای از تهران قیمتی مناسب برای معامله آنها وجود دارد که در معاملات اخیر انجام شده در این بین شاهد کاهش متوسط قیمت معاملات مسکن در برخی از مناطق تهران می باشیم.

با توجه به گزارش های موجود برای میانگین قیمت معاملات  و خرید و فروش  خانه و مسکن و انواع معاملات نشان داده شده که بیشترین کاهش قیمت در معاملات مسکن مربوط به خانه های منطقه یک تهران بوده است و بیشترین و بالاترین قیمت فروش خانه برای منطقه 22 در نظر گرفته شده است.

به هر صورت تعداد آپارتمان های خالی نوساز در تهران زیاد می باشند و در برخی موارد مالکان این ساختمان ها شروع به رهن و اجاره دادن ساختمان های مسکونی خود نموده اند و در برخی موارد نیز با پایین آوردن قیمت فروش خانه به صورت توافقی برای خریدار این امکان را فراهم آورده اند که قدرت خرید خریدار افزایش پیدا کند و در نتیجه معامله ملک مورد نظر به هر شکل صورت بگیرد.

در تهران بیشترین موارد برای خرید مسکن و آپارتمان در مناطقی بوده که از متوسط قیمتی برای فروش برخوردارند و این مناطق با میانگین حدود متری سه میلیون تومان به طور متوسط معامله شده اند.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری شیک و مناسب برای خانه های مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

طراحی و معماری شیک و مناسب برای خانه های مختلف سبب می شود که نه تنها خانه مسکونی و ساختمان ها دارای جلوه ای زیبا برای نمای خارجی باشند بلکه هزینه های جانبی مختلف برای داشتن ملکی زیبا کاهش پیدا می کند. معماری اجرا شده شیک و زیبا و تخصصی برای انواع خانه نه تنها شامل فضای خارجی مناسب و نمای بیرونی ساختمان می شود بلکه فضای داخلی را نیز در برمی گیرد و می توان با بهره مندی از انواع طراحی خوب یک فضای تخصصی خوب ایجاد کرد.

انواع سبک های معماری مناسب در خانه می تواند با افزایش جذابیت در طرح مناسب ساختمان و نمای خوب در ساختمان به ایجاد فضایی دلنشین و مناسب کمک کند و هر نوعی از فضای مناسب و جالب با استفاده از مصالح تخصصی خوب خلق خواهد شد.

برای خریدار انواع املاک و خانه های مسکونی یکی از مواردی که در نگاه اول جلب توجه می کند نمای خارجی ساختمان و ظاهر آن می باشد که به چشم می خورد و نظر هر بیننده ای را جلب می نماید. طراحی دقیق و مناسب بودن نمای ساختمان یکی از فاکتورهای موثر بر فروش در نگاه اول برای خریداران می باشد.

معماری داخلی تخصصی منزل و مسکن عموما با استفاده از طیف رنگ های متنوع صورت می گیرد و استفاده از رنگ های مختلف با هارمونی مناسب سبب ایجاد محیطی صمیمی و دلنشین می شود و این نوع از طراحی با سبک های معماری مدرن برای ساختمان های مختلف می تواند برای هر فردی جذابیت داشته باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری تلفیقی در انواع بنای ساختمانی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ساختمان و بناهای گوناگون به شکل های مختلفی طراحی و ساخته شده اند و انواعی از بنا و سازه را می توان به سبک های مختلف طراحی شده مشاهده کرد. انواع ساختمان های مختلف با سبک های مختلفی از معماری به شکل های گوناگون طراحی و اجرا می شوند و انواعی از ساختمان ها با شکل های گوناگون قابل طراحی می باشند.

هر کدام از سبک های معماری اگر به صورت قدیمی و جدید بنا شده باشند در نهایت به طور مشخص می توان ساختمان های مختلف را به شکل متمایز از بهره مندی از این سبک ها دید. اگر سبک های قدیمی برای خانه های مختلف اجرا شود در نهایت به طور واضح می توان نقش فرهنگ و سنت را رد این سازه ها مشاهده کرد.

در مورد ساختمان های جدید با سبک های معماری جدید و مدرن انواع سازه و بنا به شکل های خلاقانه ای طراحی شده اند و سازه های حاصل از آنها نیز به شکلی مناسب گاهی عجیب به نظر می رسند.

در برخی از ساختمان ها طراحی به شکل تلفیقی اجرا می شود به این ترتیب که سبک های سنتی و قدیمی همرا با سبک های جدید با یکدیگر آمیخته شده و در ساختمان و بنا اجرا می شود و در نهایت یک سازه از معماری تلفیقی ایجاد می شود که به راحتی می توان این ساختمان ها را از انواع معماری های موجود در آن تشخیص داد.

ساختمان های حاصل از معماری های تلفیقی در نهایت زیبا و مناسب اجرا می شوند و هر ساختمان با این نوع از معماری دارای طرحی زیبا و جالب توجه می باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری و طراحی فضاهای کوچک خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معماری آپارتمان های کوچک و فضاهای کوچک در آپارتمان های مختلف و طراحی ساختمان و انواع محیط های کوچک با متراژ پایین می توان از ایده های متفاوت و متنوع معماری استفاده کرد تا در اندازه کافی از فضای موجود داخلی ساختمان بهره مند شد و در ضمن بتوان محیطی جذاب و دلنشین با حداکثر فضا را در خانه ایجاد کرد.

از عوامل مهم تاثیر گذار در خرید خانه برای خریدار، وجود فضای مناسب و کافی در هر نوع خانه با توجه به متراژ مورد نظر آن از عوامل تاثیر گذار می باشد از این رو بهتر است که طراحی تخصصی در داخل فضای ساختمان به نحوی باشد که بتوان حداکثر بهره را از فضای موجود هرچند کوچک آپارتمان برد.

برای طراحی و معماری مناسب در هر نوع از ساختمان های بزرگ و کوچک به شکل های مختلف، ایده های اجرایی متفاوتی وجود دارد و با توجه به نقشه های موجود در طراحی و معماری آنها می توان شاهد وجود انواع مختلف شکل گرفته از فضاهای داخلی برای ساختمان های گوناگون بود و عموما بهتر است که اگر فضای داخلی آپارتمان خریداری شده کوچک است تا حد امکان اجرای معماری داخلی را به شکلی تخصصی بهبود بخشید تا استفاده مفید از حداکثر فضا برای مالک ایجاد گردد و به طور کلی هر اندازه که فضای ملک و ساختمان مورد نظر بهتر و بیشتر باشد و فضای پرت کمتر در آپارتمان دیده شود خرید و فروش این نوع از املاک و ساختمان ها و یا معاملات برای خرید و فروش آپارتمان بهتر صورت می گیرد.

ایده های مختلف در ساختمان ها نظیر پارتیشن بندی خوب و دکوربندی مناسب در فضای داخلی خانه برای تفکیک بهتر قسمت های گوناگون و یا طراحی تخصصی داخلی و استفاده از مبلمان های تاشو و وسایلی کوچکتر باعث دلبازتر شدن و بهتر دیده شدن فضای منزل می گردد. چیدمان داخلی مناسب تخصصی برای خانه و طراحی قفسه ها و کتابخانه ها برای نگهداری و چیدن وسایل منزل می تواند از جمله موارد طراحی مناسب داخلی برای آپارتمان های کوچک باشد که فضای کمی دارد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:58 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.