جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگکیفیت و هزینه های معماری در ساختمان سازی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 هر نوعی از سازه و ساختمان که دارای شکل های مختلف اجرایی از لحاظ ظاهری و یا ویژگی های داخلی با معماری گوناگون می باشد در نهایت دارای هزینه و مبلغی برای ساخت و ساز است و هر نوع سازه با هزینه های مختلف ایجاد می شود.

استفاده از مصالح گوناگون و تجهیزات مختلف و هر نوعی از وسایل مورد نیاز برای ساختمان سازی سبب می شود که انواع خانه و ساختمان دارای هزینه باشد. قیمت خانه های مختلف نوساز متاثر از قیمت هزینه های اولیه برای ساخت می باشد که در نهایت قیمتی بالا یا پایین خواهد داشت.

کیفیت معماری و کاربردهای سبک های مختلف معماری برای سازه های گوناگون دارای هزینه های متفاوتی می باشد و به عبارتی به هر اندازه که کیفیت وسایل و تجهیزات کاربردی و مصالح بیشتر باشد در نهایت قیمت خانه و ساختمان نیز بالا می رود و بیشتر می شود.

هزینه های مختلف برای اجرا و سازه های گوناگون به صورت کارشناسی تعیین می گردد و در نهایت سبب می شود که هر سازه ای از انواع لوکس و معمولی قیمتی متفاوت برای ساخت و فروش دارد و خرید و فروش خانه با قیمت های مختلف در نتیجه قیمت ساخت می باشد.

با کیفیت بهتر و مناسب و تخصصی تر و همین طور اجرای سازه های مناسب برای ساختمان های گوناگون سبب می شود که خانه هایی زیبا و جالب طراحی و اجرا شوند که مشتریان و علاقمندان زیادی خواهند داشت.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:58 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

کاهش نرخ تورم و کنترل قیمت صنعت مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با کاهش سرمایه ساخت آپارتمان های مسکونی و خارج شدن نقدینگی از بخش صنعت مسکن می توان گفت که ساخت واحدهای مسکونی کاهش پیدا می کند. بازار صنعت مسکن و دلار با یکدیگر در ارتباط هستند.

به طور کلی می توان بیان نمود، زمانی که سرمایه هایی که برای ساخت آپارتمان ها  و واحدهای مسکونی در نظر گرفته شده اند از بخش مسکن خارج شده و وارد بخش های دیگر شود، انبوه سازان و مهندسین در بخش ساخت واحدهای مسکونی کم کار می شوند.

سرمایه گذاری در بخش خرید دلار و کاهش سرمایه در بخش صنعت مسکن می تواند از دلایل کاهش ساخت آپارتمان های مسکونی و گران شدن واحدهای مسکونی باشد.

یکی از مواردی که می تواند بخش صنعت مسکن را رونق بخشد، افزایش سرمایه و نقدینگی در بخش صنعت مسکن و ساخت آپارتمان های مسکونی با کنترل نرخ تورم است. دولت تا حدودی می تواند در بخش رونق صنعت مسکن تاثیر گذار باشد اما نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این موضوع می باشد که کنترل تورم نیازمند زمانی طولانی می باشد.

رونق بخش صنعت مسکن و ساخت واحدهای مسکونی نیازمند وجود زمین های حاصل خیز برای ساخت واحدهای مسکونی و کاهش نرخ سودهای بانکی می باشد. که این مسائل نیازمند گذشت زمان است و به زودی قابل حل نخواهد بود.

با وجود تمام مشکلاتی که در بخش صنعت مسکن و ساخت واحدهای مسکونی وجود دارد، می توان گفت که دولت در تلاش است تا موانع سرمایه گذاری در بخش مسکن و ساخت واحدهای مسکونی را از بین ببرد.

بهبود قوانین و مقررات در بخش مسکن و ساخت واحدهای مسکونی، همچنین آماده سازی زمین های مناسب برای ساخت واحدهای مسکونی از جمله سیاست های دولت در بخش مسکن و رونق اقتصادی کشور می باشد که به زمانی طولانی نیاز دارد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فضاهای مختلف معماری و سازه های گوناگون

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 انواع سازه و ساختمان های مختلف به شکل های مختلف طراحی و اجرا می شوند و استفاده از فضا با شکل های مختلف وجود دارد. معماری برای سازه های مختلف به صورت تخصصی اگر اجرا گردد در نهایت یک فضای تخصصی خوب اجرا می شود و خانه و ساختمان ها به شکلی مناسب طراحی می شوند.

هر اندازه که سازه های معماری با سبک های مدرن روز دنیا نزدیکتر طراحی شده باشند در نهایت سازه های جالبی ایجاد می شود که می توان آنها را با کیفیت مناسبی از لحاظ ساخت بررسی کرد. میزان مناسب از تجهیزات و ترکیبات مدرن استفاده شده در سازه های گوناگون می تواند در نهایت یک ساختمان را با جلوه ای خاص و ایمنی مناسب ایجاد کند.

هر نوعی از سازه که کاربرد مختلف داشته باشد باید از نظر ایمنی با هر نوعی از سبک های معماری و ساختمان سازی مطابقت داشته باشد و بهترین سازه ها زمانی ایجاد می شوند که از بهترین روش های برای ساخت آنها استفاده شود.

با معماری در سبک های گوناگون می توان فضای مختلفی را ایجاد کرد که احساس آرامش مناسبی به افراد می دهد و افراد ساکن در خانه و یا افراد دیگری که به نوعی با سازه مورد نظر در ارتباط می باشند زیبایی و جالب بودن سازه را تایید می کنند و در نهایت سازه های مختلف با معماری های مختلف می تواند برای افراد گوناگون جذابیت در تنوع بالا را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش ویلا با امکانات خوب در منطقه 12 کرج

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش ویلا با امکانات خوب در کرج، ویلا خوش نقشه با مساحت زیاد در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در شهرک ولی عصر کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی زیبا در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 1081 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 600 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 5 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 8 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در شهرک ولی عصر کرج 3.500.000.000 تومان

فروش ویلا بازساری شده در کرج، ویلا خوش نقشه با سن بنای 41 سال در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در مهرشهر کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی جنوبی در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 217 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 120 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 1 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در مهرشهر کرج 390.000.000 تومان

فروش ویلا با دسترسی خوب در کرج، ویلا با نقشه کاربری خوب در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در کوی زنبق کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی زیبا در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 350 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 300 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی و 2 حمام، فروش ویلا با 6 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 4 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در کوی زنبق کرج 5.500.000.000 تومان

فروش ویلا با سن بنای 21 سال در کرج، ویلا خوش نقشه با مساحت زیاد در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در کیانمهرکرج، خرید ویلا با امکانات خوب در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 276 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 140 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 2 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در کیانمهر کرج 600.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش خانه های گران قیمت در مناطق خوب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مناطق مختلف شهری با شرایط گوناگون و امکانات مختلف دارای قیمت های متفاوت و گوناگون برای زمین و انواع خانه های مسکونی می باشند و خانه های گران قیمت  و لوکس را اکثرا می توان در مناطق شمال هر شهر با شرایط ایده آل پیدا کرد. مناطق شمالی و خوب با امکانات مناسب در شهرهای مختلف دارای خانه هایی گران تر و لوکس تر می باشند و در شهرهای بزرگ مانند تهران قیمت خانه های مختلف و در واقع سازه های مختلف در مناطق مختلفی از شهر برای معامله با هم متفاوت می باشد.

مناطق شمالی در شهر بزرگی مانند تهران نیز با داشتن شرایط ویژه آب و هوایی و امکانات رفاهی مناسب و امکاناتی که در اختیار ساکنین این مناطق قرار دارند در نتیجه دارای خانه های لوکس و گران قیمتی می باشند که با قیمتی بالا خرید و فروش می شوند.

خانه های گران قیمت و یا انواع سازه های مسکونی قیمت بالا در هر منطقه جغرافیایی با توجه به ویژگی های خانه و ملک مورد نظر به شکل مناسب قیمت گذاری می شوند و به هر اندازه که خانه لوکس تر و دارای امکانات بیشتری برای زندگی باشد برای معامله و خرید و فروش گران تر خواهد داشت.

خانه ها و واحدهای مسکونی که با قیمت بالا برای فروش واگذار می شوند با توجه به امکانات ایده آل مناسب آن دارای تناسب قیمتی هستند و هر اندازه که منطقه مورد نظر شمالی تر و دارای امکانات بهتر باشد و قیمت زمین در این مناطق بالا باشد قیمت خانه های احداث شده و یا هر سازه ای در آن نیز بیشتر می شود.

خرید و فروش خانه هایی با امکانات ویژه و مناسب و ویژگی های خوب با قیمتی بالا انجام می گیرد و می توان در انواع بنگاه های املاک شاهد خرید و فروش انواع گوناگون از املاک بود.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:56 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان دلباز در خیابان خزر لاهیجان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در لاهیجان، آپارتمان خوش ساخت با نمای جدید، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، آپارتمان با نقشه کاربری خوب، فروش آپارتمان با تعداد واحد کم، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، خرید آپارتمان دلباز و تمیز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در خیابان خزر لاهیجان، آپارتمان با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، خرید آپارتمان با متراژ 136 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 1 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 476.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ مناسب در لاهیجان، آپارتمان با نمای سنگی در لاهیجان، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، آپارتمان با نقشه کاربری خوب، فروش آپارتمان 2 واحدی در لاهیجان، فروش آپارتمان با دسترسی به مراکز خرید در لاهیجان، خرید آپارتمان نقاشی شده و تمیز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 1 سرویس بهداشتی در خیابان خزر لاهیجان، آپارتمان با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، خرید آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 1 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 210.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در لاهیجان، آپارتمان خوش نقشه بدون پرتی، فروش آپارتمان در محیط آرام  لاهیجان، آپارتمان با ساخت خوب، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، خرید آپارتمان شیک با امکانات عالی، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 3 اتاق دلباز و بدون پرتی، خرید آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 2 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 460.000.000 تومان

 آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، فروش آپارتمان 2 واحدی در لاهیجان، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، آپارتمان با موقعیت شمالی در لاهیجان، فروش آپارتمان با 2 اتاق آفتاب گیر، خرید آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 3 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 190.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:56 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان خوش نقشه در صدرا شیراز

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی در شیراز، خرید آپارتمان با بهترین امکانات در شیراز، خرید آپارتمان با موقعیت دسترسی خوب، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با موقعیت شمالی در شیراز، آپارتمان آفتاب گیر در منطقه صدرا شیراز، فروش آپارتمان با نمای جدید در شیراز، خرید آپارتمان با 2 اتاق دلباز، فروش آپارتمان با متراژ 102 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه صدرا شیراز 230.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان با قیمت مناسب در منطقه صدرا شیراز، خرید آپارتمان دارای پارکینگ و آسانسوردر شیراز، خرید آپارتمان با موقعیت دسترسی خوب به مراکز خرید، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با موقعیت شمالی جنوبی در شیراز، آپارتمان 2 واحدی و نورگیر در منطقه صدرا شیراز، فروش آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، خرید آپارتمان با 2 اتاق آفتاب گیر، فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه صدرا شیراز 175.000.000

فروش آپارتمان دوبلکس در شیراز، آپارتمان خوش ساخت با متراژ بزرگ در شیراز، خرید آپارتمان با بهترین امکانات در شیراز، خرید آپارتمان لوکس با قیمت مناسب، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در شیراز، آپارتمان کاغذ دیواری شده و تمیز در منطقه صدرا شیراز، فروش آپارتمان با نمای جدید در شیراز، خرید آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 130 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه صدرا شیراز 85.000.000

فروش آپارتمان خوش نقشه با نور عالی در شیراز، آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی در شیراز، خرید آپارتمان با بهترین امکانات در شیراز، خرید آپارتمان دارای پارکینگ در شیراز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، خرید آپارتمان با موقعیت شمالی جنوبی در شیراز، آپارتمان 2 واحدی در منطقه صدرا شیراز، فروش آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، خرید آپارتمان با 2 اتاق کاغذ دیواری شده، فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه صدرا شیراز 135.000.000

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:56 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان خوش ساخت در منطقه نواب تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش آپارتمان با متراژ مناسب در منطقه نواب تهران، آپارتمان با امکانات خوب در منطقه نواب تهران، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به مراکز خرید، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در تهران، خرید آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان با نمای سنگی، خرید آپارتمان 2 واحدی در منطقه نواب تهران، آپارتمان شمالی و آفتاب گیر در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق آفتاب گیر، آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در تهران، قیمت فروش آپارتمان در منطقه نواب تهران 150.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ  بزرگ در منطقه نواب تهران، آپارتمان خوش ساخت با بهترین امکانات در منطقه نواب تهران، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به مراکز خرید، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در تهران، خرید آپارتمان تمیز و نقاشی شده، فروش آپارتمان با نمای سنگی، خرید آپارتمان 2 واحدی در منطقه نواب تهران، آپارتمان با موقعیت شمالی و نورگیر در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دلباز، آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در تهران، قیمت فروش آپارتمان در منطقه نواب تهران 290.000.000 تومان

فروش آپارتمان نقلی در منطقه نواب تهران، فروش آپارتمان با  قیمت مناسب در منطقه نواب تهران، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به مراکز خرید، خرید آپارتمان خوش نقشه در تهران، خرید آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان با نمای سنگی، خرید آپارتمان دارای پارکینگ در منطقه نواب تهران، آپارتمان شمالی و آفتاب گیر در تهران، فروش آپارتمان با 1 اتاق آفتاب گیر، آپارتمان با متراژ 41 متر مربع در تهران، قیمت فروش آپارتمان در منطقه نواب تهران 100.000.000 تومان

فروش آپارتمان در محیط آرام در منطقه نواب تهران، آپارتمان با امکانات خوب در منطقه نواب تهران، فروش آپارتمان با نمای جدید، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در تهران، خرید آپارتمان با بهترین امکانات، فروش آپارتمان نورگیر در تهران، خرید آپارتمان 2 واحدی در منطقه نواب تهران، آپارتمان با موقعیت شمالی جنوبی، فروش آپارتمان با 2 اتاق آفتاب گیر، آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در تهران، قیمت فروش آپارتمان در منطقه نواب تهران 210.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:55 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان با نمای سنگی در سراج شیراز

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش آپارتمان نقلی در شیراز، آپارتمان با قیمت مناسب در شیراز، فروش آپارتمان خوش نقشه با دسترسی خوب، خرید آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، فروش آپارتمان تمیز و نقاشی شده، آپارتمان با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در شیراز، فروش آپارتمان 2 واحدی، آپارتمان دارای پارکینگ در شیراز، فروش آپارتمان با 1 اتاق نورگیر در منطقه سراج شیراز، فروش آپارتمان با متراژ 45 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه سراج شیراز 150.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ خوب در شیراز، آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در شیراز، فروش آپارتمان خوش نقشه با دسترسی خوب، خرید آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، فروش آپارتمان در محیط آرام، آپارتمان با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در شیراز، فروش آپارتمان 2 واحدی، آپارتمان دارای بهترین امکانات در شیراز، فروش آپارتمان با 2 اتاق بدون پرتی در منطقه سراج شیراز، فروش آپارتمان با متراژ 81 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه سراج شیراز 324.000.000 تومان

فروش آپارتمان نقلی در شیراز، آپارتمان با نقشه کاربری خوب در شیراز، فروش آپارتمان بدون پرتی، خرید آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، فروش آپارتمان تمیز و نقاشی شده، آپارتمان شمالی جنوبی در شیراز، فروش آپارتمان 2 واحدی،  فروش آپارتمان نورگیر در شیراز، فروش آپارتمان با 1 اتاق نورگیر و کاغذ دیواری شده در منطقه سراج شیراز، فروش آپارتمان با متراژ 40 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه سراج شیراز 160.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ پایین در شیراز، آپارتمان با قیمت مناسب در شیراز، فروش آپارتمان خوش نقشه با امکانات خوب، خرید آپارتمان با نمای سنگی در شیراز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون شیک، آپارتمان با موقعیت شمالی و نورگیر در شیراز، فروش آپارتمان در کوچه خلوت، آپارتمان دارای پارکینگ در شیراز، فروش آپارتمان با 1 اتاق دارای سرویس بهداشتی در منطقه سراج شیراز، فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در شیراز، قیمت فروش آپارتمان در منطقه سراج شیراز  20.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:55 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

طرح های جالب از معماری برای آپارتمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

هر نوع آپارتمان مسکونی و یا واحد مسکونی دارای ویژگی هایی مشخص و متمایز می باشد که با داشتن همین ویژگی های مناسب از سایر آپارتمان ها و ساختمان ها تفکیک می شود و در این بین می توان انواع واحدهای مسکونی شیک و مجلل را نام برد و تعداد زیاد واحدهای مسکونی واقع شده در مجتمع های مسکونی به صورت مشابه و یکسان طراحی شده و کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

هر نوعی از معماری در ساختمان های مختلف با سبک و روش خاصی که به صورت تخصصی طراحی و اجرا می شود برای یک نوع از سازه و بنا مورد استفاده می باشد و به هر میزان که طراحی و معماری به شکلی مناسب و تخصصی تر اجرایی گردد در نهایت ساختمانی با ویژگی های مناسب خلق می شود که دارای ایمنی و مقاومت خوب می باشد و می تواند نظر همه را به خود جلب کند.

نوع خاص از معماری و سبک های معماری از مدرن تا کلاسیک همه دارای ویژگی های متمایزی هستند که با نظر و سلیقه مالکان به شکل های گوناگون اجرا می گردد و نحوه اجرا و طراحی  در آن به گونه ای است که اگر به درستی برنامه ریزی شوند در نهایت یک سازه مناسب و در واقع یک اثر مناسب خلق خواهد شد.

طراحی و معماری مناسب برای آپارتمان ها در واقع شامل فضای درونی و بیرونی ساختمان نیز می باشد و در این مورد بهتر است که هماهنگی بین این دو فضا وجود داشته باشد و به هر اندازه که از ابزارهای مناسب و تخصصی معماری برای طراحی ساختمان و فضای ساختمان بهره گیری شود خانه ای زیبا و مناسب ساخته می شود.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:54 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.