جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگمیانگین قیمت برای خانه و آپارتمان های تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آپارتمان های تهران در مناطق جغرافیایی مختلف واقع شده دارای تنوع قیمتی بالایی جهت خرید و فروش هستند و می توان در این بین شاهد وجود آپارتمان هایی با سبک های مختلف با قیمت بالا یا پایین در این مناطق بود و با وجود ویژگی های متمایز و معین برای هر منطقه ای از تهران قیمتی مناسب برای معامله آنها وجود دارد که در معاملات اخیر انجام شده در این بین شاهد کاهش متوسط قیمت معاملات مسکن در برخی از مناطق تهران می باشیم.

با توجه به گزارش های موجود برای میانگین قیمت معاملات  و خرید و فروش  خانه و مسکن و انواع معاملات نشان داده شده که بیشترین کاهش قیمت در معاملات مسکن مربوط به خانه های منطقه یک تهران بوده است و بیشترین و بالاترین قیمت فروش خانه برای منطقه 22 در نظر گرفته شده است.

به هر صورت تعداد آپارتمان های خالی نوساز در تهران زیاد می باشند و در برخی موارد مالکان این ساختمان ها شروع به رهن و اجاره دادن ساختمان های مسکونی خود نموده اند و در برخی موارد نیز با پایین آوردن قیمت فروش خانه به صورت توافقی برای خریدار این امکان را فراهم آورده اند که قدرت خرید خریدار افزایش پیدا کند و در نتیجه معامله ملک مورد نظر به هر شکل صورت بگیرد.

در تهران بیشترین موارد برای خرید مسکن و آپارتمان در مناطقی بوده که از متوسط قیمتی برای فروش برخوردارند و این مناطق با میانگین حدود متری سه میلیون تومان به طور متوسط معامله شده اند.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری شیک و مناسب برای خانه های مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

طراحی و معماری شیک و مناسب برای خانه های مختلف سبب می شود که نه تنها خانه مسکونی و ساختمان ها دارای جلوه ای زیبا برای نمای خارجی باشند بلکه هزینه های جانبی مختلف برای داشتن ملکی زیبا کاهش پیدا می کند. معماری اجرا شده شیک و زیبا و تخصصی برای انواع خانه نه تنها شامل فضای خارجی مناسب و نمای بیرونی ساختمان می شود بلکه فضای داخلی را نیز در برمی گیرد و می توان با بهره مندی از انواع طراحی خوب یک فضای تخصصی خوب ایجاد کرد.

انواع سبک های معماری مناسب در خانه می تواند با افزایش جذابیت در طرح مناسب ساختمان و نمای خوب در ساختمان به ایجاد فضایی دلنشین و مناسب کمک کند و هر نوعی از فضای مناسب و جالب با استفاده از مصالح تخصصی خوب خلق خواهد شد.

برای خریدار انواع املاک و خانه های مسکونی یکی از مواردی که در نگاه اول جلب توجه می کند نمای خارجی ساختمان و ظاهر آن می باشد که به چشم می خورد و نظر هر بیننده ای را جلب می نماید. طراحی دقیق و مناسب بودن نمای ساختمان یکی از فاکتورهای موثر بر فروش در نگاه اول برای خریداران می باشد.

معماری داخلی تخصصی منزل و مسکن عموما با استفاده از طیف رنگ های متنوع صورت می گیرد و استفاده از رنگ های مختلف با هارمونی مناسب سبب ایجاد محیطی صمیمی و دلنشین می شود و این نوع از طراحی با سبک های معماری مدرن برای ساختمان های مختلف می تواند برای هر فردی جذابیت داشته باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری تلفیقی در انواع بنای ساختمانی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ساختمان و بناهای گوناگون به شکل های مختلفی طراحی و ساخته شده اند و انواعی از بنا و سازه را می توان به سبک های مختلف طراحی شده مشاهده کرد. انواع ساختمان های مختلف با سبک های مختلفی از معماری به شکل های گوناگون طراحی و اجرا می شوند و انواعی از ساختمان ها با شکل های گوناگون قابل طراحی می باشند.

هر کدام از سبک های معماری اگر به صورت قدیمی و جدید بنا شده باشند در نهایت به طور مشخص می توان ساختمان های مختلف را به شکل متمایز از بهره مندی از این سبک ها دید. اگر سبک های قدیمی برای خانه های مختلف اجرا شود در نهایت به طور واضح می توان نقش فرهنگ و سنت را رد این سازه ها مشاهده کرد.

در مورد ساختمان های جدید با سبک های معماری جدید و مدرن انواع سازه و بنا به شکل های خلاقانه ای طراحی شده اند و سازه های حاصل از آنها نیز به شکلی مناسب گاهی عجیب به نظر می رسند.

در برخی از ساختمان ها طراحی به شکل تلفیقی اجرا می شود به این ترتیب که سبک های سنتی و قدیمی همرا با سبک های جدید با یکدیگر آمیخته شده و در ساختمان و بنا اجرا می شود و در نهایت یک سازه از معماری تلفیقی ایجاد می شود که به راحتی می توان این ساختمان ها را از انواع معماری های موجود در آن تشخیص داد.

ساختمان های حاصل از معماری های تلفیقی در نهایت زیبا و مناسب اجرا می شوند و هر ساختمان با این نوع از معماری دارای طرحی زیبا و جالب توجه می باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

معماری و طراحی فضاهای کوچک خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معماری آپارتمان های کوچک و فضاهای کوچک در آپارتمان های مختلف و طراحی ساختمان و انواع محیط های کوچک با متراژ پایین می توان از ایده های متفاوت و متنوع معماری استفاده کرد تا در اندازه کافی از فضای موجود داخلی ساختمان بهره مند شد و در ضمن بتوان محیطی جذاب و دلنشین با حداکثر فضا را در خانه ایجاد کرد.

از عوامل مهم تاثیر گذار در خرید خانه برای خریدار، وجود فضای مناسب و کافی در هر نوع خانه با توجه به متراژ مورد نظر آن از عوامل تاثیر گذار می باشد از این رو بهتر است که طراحی تخصصی در داخل فضای ساختمان به نحوی باشد که بتوان حداکثر بهره را از فضای موجود هرچند کوچک آپارتمان برد.

برای طراحی و معماری مناسب در هر نوع از ساختمان های بزرگ و کوچک به شکل های مختلف، ایده های اجرایی متفاوتی وجود دارد و با توجه به نقشه های موجود در طراحی و معماری آنها می توان شاهد وجود انواع مختلف شکل گرفته از فضاهای داخلی برای ساختمان های گوناگون بود و عموما بهتر است که اگر فضای داخلی آپارتمان خریداری شده کوچک است تا حد امکان اجرای معماری داخلی را به شکلی تخصصی بهبود بخشید تا استفاده مفید از حداکثر فضا برای مالک ایجاد گردد و به طور کلی هر اندازه که فضای ملک و ساختمان مورد نظر بهتر و بیشتر باشد و فضای پرت کمتر در آپارتمان دیده شود خرید و فروش این نوع از املاک و ساختمان ها و یا معاملات برای خرید و فروش آپارتمان بهتر صورت می گیرد.

ایده های مختلف در ساختمان ها نظیر پارتیشن بندی خوب و دکوربندی مناسب در فضای داخلی خانه برای تفکیک بهتر قسمت های گوناگون و یا طراحی تخصصی داخلی و استفاده از مبلمان های تاشو و وسایلی کوچکتر باعث دلبازتر شدن و بهتر دیده شدن فضای منزل می گردد. چیدمان داخلی مناسب تخصصی برای خانه و طراحی قفسه ها و کتابخانه ها برای نگهداری و چیدن وسایل منزل می تواند از جمله موارد طراحی مناسب داخلی برای آپارتمان های کوچک باشد که فضای کمی دارد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:58 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

کیفیت و هزینه های معماری در ساختمان سازی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 هر نوعی از سازه و ساختمان که دارای شکل های مختلف اجرایی از لحاظ ظاهری و یا ویژگی های داخلی با معماری گوناگون می باشد در نهایت دارای هزینه و مبلغی برای ساخت و ساز است و هر نوع سازه با هزینه های مختلف ایجاد می شود.

استفاده از مصالح گوناگون و تجهیزات مختلف و هر نوعی از وسایل مورد نیاز برای ساختمان سازی سبب می شود که انواع خانه و ساختمان دارای هزینه باشد. قیمت خانه های مختلف نوساز متاثر از قیمت هزینه های اولیه برای ساخت می باشد که در نهایت قیمتی بالا یا پایین خواهد داشت.

کیفیت معماری و کاربردهای سبک های مختلف معماری برای سازه های گوناگون دارای هزینه های متفاوتی می باشد و به عبارتی به هر اندازه که کیفیت وسایل و تجهیزات کاربردی و مصالح بیشتر باشد در نهایت قیمت خانه و ساختمان نیز بالا می رود و بیشتر می شود.

هزینه های مختلف برای اجرا و سازه های گوناگون به صورت کارشناسی تعیین می گردد و در نهایت سبب می شود که هر سازه ای از انواع لوکس و معمولی قیمتی متفاوت برای ساخت و فروش دارد و خرید و فروش خانه با قیمت های مختلف در نتیجه قیمت ساخت می باشد.

با کیفیت بهتر و مناسب و تخصصی تر و همین طور اجرای سازه های مناسب برای ساختمان های گوناگون سبب می شود که خانه هایی زیبا و جالب طراحی و اجرا شوند که مشتریان و علاقمندان زیادی خواهند داشت.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:58 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

کاهش نرخ تورم و کنترل قیمت صنعت مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با کاهش سرمایه ساخت آپارتمان های مسکونی و خارج شدن نقدینگی از بخش صنعت مسکن می توان گفت که ساخت واحدهای مسکونی کاهش پیدا می کند. بازار صنعت مسکن و دلار با یکدیگر در ارتباط هستند.

به طور کلی می توان بیان نمود، زمانی که سرمایه هایی که برای ساخت آپارتمان ها  و واحدهای مسکونی در نظر گرفته شده اند از بخش مسکن خارج شده و وارد بخش های دیگر شود، انبوه سازان و مهندسین در بخش ساخت واحدهای مسکونی کم کار می شوند.

سرمایه گذاری در بخش خرید دلار و کاهش سرمایه در بخش صنعت مسکن می تواند از دلایل کاهش ساخت آپارتمان های مسکونی و گران شدن واحدهای مسکونی باشد.

یکی از مواردی که می تواند بخش صنعت مسکن را رونق بخشد، افزایش سرمایه و نقدینگی در بخش صنعت مسکن و ساخت آپارتمان های مسکونی با کنترل نرخ تورم است. دولت تا حدودی می تواند در بخش رونق صنعت مسکن تاثیر گذار باشد اما نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این موضوع می باشد که کنترل تورم نیازمند زمانی طولانی می باشد.

رونق بخش صنعت مسکن و ساخت واحدهای مسکونی نیازمند وجود زمین های حاصل خیز برای ساخت واحدهای مسکونی و کاهش نرخ سودهای بانکی می باشد. که این مسائل نیازمند گذشت زمان است و به زودی قابل حل نخواهد بود.

با وجود تمام مشکلاتی که در بخش صنعت مسکن و ساخت واحدهای مسکونی وجود دارد، می توان گفت که دولت در تلاش است تا موانع سرمایه گذاری در بخش مسکن و ساخت واحدهای مسکونی را از بین ببرد.

بهبود قوانین و مقررات در بخش مسکن و ساخت واحدهای مسکونی، همچنین آماده سازی زمین های مناسب برای ساخت واحدهای مسکونی از جمله سیاست های دولت در بخش مسکن و رونق اقتصادی کشور می باشد که به زمانی طولانی نیاز دارد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فضاهای مختلف معماری و سازه های گوناگون

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 انواع سازه و ساختمان های مختلف به شکل های مختلف طراحی و اجرا می شوند و استفاده از فضا با شکل های مختلف وجود دارد. معماری برای سازه های مختلف به صورت تخصصی اگر اجرا گردد در نهایت یک فضای تخصصی خوب اجرا می شود و خانه و ساختمان ها به شکلی مناسب طراحی می شوند.

هر اندازه که سازه های معماری با سبک های مدرن روز دنیا نزدیکتر طراحی شده باشند در نهایت سازه های جالبی ایجاد می شود که می توان آنها را با کیفیت مناسبی از لحاظ ساخت بررسی کرد. میزان مناسب از تجهیزات و ترکیبات مدرن استفاده شده در سازه های گوناگون می تواند در نهایت یک ساختمان را با جلوه ای خاص و ایمنی مناسب ایجاد کند.

هر نوعی از سازه که کاربرد مختلف داشته باشد باید از نظر ایمنی با هر نوعی از سبک های معماری و ساختمان سازی مطابقت داشته باشد و بهترین سازه ها زمانی ایجاد می شوند که از بهترین روش های برای ساخت آنها استفاده شود.

با معماری در سبک های گوناگون می توان فضای مختلفی را ایجاد کرد که احساس آرامش مناسبی به افراد می دهد و افراد ساکن در خانه و یا افراد دیگری که به نوعی با سازه مورد نظر در ارتباط می باشند زیبایی و جالب بودن سازه را تایید می کنند و در نهایت سازه های مختلف با معماری های مختلف می تواند برای افراد گوناگون جذابیت در تنوع بالا را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش ویلا با امکانات خوب در منطقه 12 کرج

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش ویلا با امکانات خوب در کرج، ویلا خوش نقشه با مساحت زیاد در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در شهرک ولی عصر کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی زیبا در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 1081 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 600 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 5 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 8 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در شهرک ولی عصر کرج 3.500.000.000 تومان

فروش ویلا بازساری شده در کرج، ویلا خوش نقشه با سن بنای 41 سال در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در مهرشهر کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی جنوبی در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 217 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 120 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 1 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در مهرشهر کرج 390.000.000 تومان

فروش ویلا با دسترسی خوب در کرج، ویلا با نقشه کاربری خوب در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در کوی زنبق کرج، خرید ویلا با موقعیت شمالی و آفتاب گیر در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی زیبا در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 350 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 300 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی و 2 حمام، فروش ویلا با 6 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 4 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در کوی زنبق کرج 5.500.000.000 تومان

فروش ویلا با سن بنای 21 سال در کرج، ویلا خوش نقشه با مساحت زیاد در کرج، فروش ویلا خوش ساخت در کیانمهرکرج، خرید ویلا با امکانات خوب در کرج، فروش ویلا با نمای سنگی در کرج، ویلا با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در کرج، فروش ویلا با مساحت زمین 276 متر مربع، خرید ویلا با زیر بنا 140 متر مربع در کرج، ویلا با 2 سرویس بهداشتی، فروش ویلا با 2 اتاق نورگیر، ویلا مجهز به 2 پارکینگ در کرج، قیمت فروش ویلا در کیانمهر کرج 600.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:57 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش خانه های گران قیمت در مناطق خوب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مناطق مختلف شهری با شرایط گوناگون و امکانات مختلف دارای قیمت های متفاوت و گوناگون برای زمین و انواع خانه های مسکونی می باشند و خانه های گران قیمت  و لوکس را اکثرا می توان در مناطق شمال هر شهر با شرایط ایده آل پیدا کرد. مناطق شمالی و خوب با امکانات مناسب در شهرهای مختلف دارای خانه هایی گران تر و لوکس تر می باشند و در شهرهای بزرگ مانند تهران قیمت خانه های مختلف و در واقع سازه های مختلف در مناطق مختلفی از شهر برای معامله با هم متفاوت می باشد.

مناطق شمالی در شهر بزرگی مانند تهران نیز با داشتن شرایط ویژه آب و هوایی و امکانات رفاهی مناسب و امکاناتی که در اختیار ساکنین این مناطق قرار دارند در نتیجه دارای خانه های لوکس و گران قیمتی می باشند که با قیمتی بالا خرید و فروش می شوند.

خانه های گران قیمت و یا انواع سازه های مسکونی قیمت بالا در هر منطقه جغرافیایی با توجه به ویژگی های خانه و ملک مورد نظر به شکل مناسب قیمت گذاری می شوند و به هر اندازه که خانه لوکس تر و دارای امکانات بیشتری برای زندگی باشد برای معامله و خرید و فروش گران تر خواهد داشت.

خانه ها و واحدهای مسکونی که با قیمت بالا برای فروش واگذار می شوند با توجه به امکانات ایده آل مناسب آن دارای تناسب قیمتی هستند و هر اندازه که منطقه مورد نظر شمالی تر و دارای امکانات بهتر باشد و قیمت زمین در این مناطق بالا باشد قیمت خانه های احداث شده و یا هر سازه ای در آن نیز بیشتر می شود.

خرید و فروش خانه هایی با امکانات ویژه و مناسب و ویژگی های خوب با قیمتی بالا انجام می گیرد و می توان در انواع بنگاه های املاک شاهد خرید و فروش انواع گوناگون از املاک بود.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:56 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

فروش آپارتمان دلباز در خیابان خزر لاهیجان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در لاهیجان، آپارتمان خوش ساخت با نمای جدید، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، آپارتمان با نقشه کاربری خوب، فروش آپارتمان با تعداد واحد کم، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، خرید آپارتمان دلباز و تمیز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در خیابان خزر لاهیجان، آپارتمان با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، خرید آپارتمان با متراژ 136 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 1 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 476.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ مناسب در لاهیجان، آپارتمان با نمای سنگی در لاهیجان، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، آپارتمان با نقشه کاربری خوب، فروش آپارتمان 2 واحدی در لاهیجان، فروش آپارتمان با دسترسی به مراکز خرید در لاهیجان، خرید آپارتمان نقاشی شده و تمیز، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 1 سرویس بهداشتی در خیابان خزر لاهیجان، آپارتمان با بهترین امکانات، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، خرید آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 1 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 210.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در لاهیجان، آپارتمان خوش نقشه بدون پرتی، فروش آپارتمان در محیط آرام  لاهیجان، آپارتمان با ساخت خوب، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، خرید آپارتمان شیک با امکانات عالی، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان با 3 اتاق دلباز و بدون پرتی، خرید آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 2 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 460.000.000 تومان

 آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی، فروش آپارتمان با موقعیت مکانی خوب در لاهیجان، فروش آپارتمان 2 واحدی در لاهیجان، فروش آپارتمان با دسترسی خوب به منطقه در لاهیجان، فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، آپارتمان با موقعیت شمالی در لاهیجان، فروش آپارتمان با 2 اتاق آفتاب گیر، خرید آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در لاهیجان، آپارتمان 3 سال ساخت در خیابان خزر لاهیجان، قیمت فروش آپارتمان در خیابان خزر لاهیجان 190.000.000 تومان

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:56 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.