جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگطراحی و معماری تخصصی برای انواع خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای انواعی از خانه و واحدهای مسکونی آپارتمانی که برای ساخت ساز در شرایط گوناگون در نظر گرفته می شود علاوه بر طراحی مناسب داخلی و توجه به دکوراسیون داخلی منزل می توان از طراحی مناسب و تخصصی  برای فضای خارجی ساختمان و نمای آن استفاده کرده و این عوامل سبب بیشتر شدن قیمت خانه و چشمگیرتر شدن ظاهر ساختمان برای فروش مناسب تر می شود.

به طور کلی برای هر خریدار خانه و آپارتمان مهم است که نمای خارجی ساختمان به چه شکل طراحی شده باشد و یکی از عوامل مهمی که بیشتر از همه موارد در مورد خرید خانه به شکل های مختلفی به چشم می خورد نوع بنای تخصصی مورد نظر و نمای مناسب خارجی ساختمان می باشد.

اگرچه که معمولا نمای خارجی یک ساختمان و یا خانه نمی تواند یه طور کامل گویای ویژگی های درونی و مهم آن ساختمان مورد نظر به طور کامل باشد اما تا مقدار زیادی می توان ارتباط مناسب بین نمای داخلی و خارجی ساختمان را در طراحی آن پیدا کرد.

معمولا طراحی و معماری داخلی و خارجی برای خانه های مختلف در شرایط مختلف با یکدیگر هماهنگ می باشد و معمولا در این میان می توان ارتباطی مناسب بین فضای خارجی و داخلی انواع ساختمان ها پیدا کرد و اگر در فضای خارجی ساختمان از معماری مدرن و سنتی استفاده شود طبیعتا در فضای داخلی و دکوراسیون داخلی آن نیز استفاده می شود. هر اندازه طراحی ساختمان  به شکل تخصصی و حرفه ای تر باشد در نتیجه خانه ای مناسب تر و یا سازه ای مناسب تر ساخته می شود.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:54 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

طراحی ساختمان های مقاوم در برابر زلزله

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

به طور کلی ساختمان های به شکل های مختلفی طراحی می شوند و این ساختمان ها شامل انواعی از ساختمان های اسکلت دارد و برخی از انواع ساختمان های بدون اسکلت می باشند. ساختمان هایی اسکلت دارد که خود به چند شکل مختلف طراحی می شوند و دارای سازه هایی مقاوم در برابر زلزله و یا سازه هایی می باشند که در برابر زلزله مقاوم نیستند.

ساختمان اسکلت دار فلزی یا بتنی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر عواملی مانند زلزله مقاوم باشند و پیش بینی در مقابل زلزله و عواملی از این قبیل برای آنها از قبل وجود دارد و می توان این نوع از ساختمان ها را در انواع مسکونی پیدا کرد.

یکی از فاکتورهای معم در هر ساختمان داشتن ایمنی و مقاومت در این ساختمان ها می باشد و مخصوصا برای ساختمان و سازه هایی که به صورت تخصصی طراحی می شوند و هر نوع کاربری که داشته باشند رعایت نکات ایمنی مسئله ای حائز اهمیت می باشد.

اگر ساختمان به شکل مقاوم در برابر زلزله طراحی شود دیگر نباید نگران عواملی از این قبیل برای از هم پاشیدن و یا از بین رفتن ساختمان بود و در مورد انواع ساختمان ها از یک طبقه تا برج های مسکونی چند طبقه این امر حاکم می باشد و باید برای هر کدام از این سازه ها عوامل تخصصی اجرا شود تا در نهایت یک سازه خوب و کارشناسی به شکلی مناسب خلق گردد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:53 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

ساختمان های جدید با سازه های متفاوت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امرزوه انواع بنا و ساختمان های جدید مسکونی و غیر مسکونی را مشاهده می کنیم که از نظر ویژگی های نمای ظاهری و داخلی متفاوت طراحی و اجرا شده اند و معماری مدرن در طراحی و اجرای این سازه ها نقش زیادی بازی کرده است و این نوع از طراحی مدرن با سبک های خاص علاقمندان زیادی داشته و بسیاری از افراد را به سوی خود جلب نموده و به طور کلی تفاوت هایی واقعی با معماری قدیمی دارد و سازه ای تقریبا متفاوت از بنا و ساختمان های قدیمی را ارائه می نماید.

سازه های خانه ها و ساختمان های قدیمی با سازه های جدید به شکلی متفاوت طراحی و مهندسی می شود و مهندسی در معماری جدید برای سازه های انواع ساختمان هایی که بنا می شود به صورت متنوعی از طرح های گوناگون استفاده می کند و نظر هر بیننده ای به آن جلب می شود.

طرح های مختلفی که برای ساختمان های جدید وجود دارد از لحاظ ایمنی محکم بوده و در برخی موارد شاهد وجود سازه هایی منحصر به فرد و خاص در برخی از ساختمان های خاص می باشیم. امروزه انواع سازه ها با اسکلت بتنی و فلزی محکم و انواع دیگر از سازه ها در معماری جدید بیشتر کاربرد دارند و برای بسیاری از ساختمان های عظیم شاهد وجود سازه های بتنی محکم می باشیم.

ساختمان ها و سازه های پیشرفته امروزی با بنا و معماری جدید در برابر زلزله مقاوم تر می باشند و در کل سازه هایی مطمئن تر می باشند و می توان گفت طول عمر این ساختمان ها با توجه به مصالح استفاده شده در آنها بیشتر می باشد.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:53 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

ساختمان های سبک با معماری مناسب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ساختمان های سبک انواعی از ساختمان هایی می باشند که به سبک های چوبی و یا سبک های فلزی اجرا شده اند. در هر کدام از این نوع از ساختمان ها مصالح و تجهیزات قابل و همین طور بنای غالب به صورت فلزی یا چوبی به شکل های مختلفی می باشد که با معماری مناسب اجرا و طراحی می شوند.

این نوع از ساختمان ها و سبک های اجرایی در آنها در برخی از کشورها رایج می باشد و انواعی از سازه ها با سبک های مناسب و تخصصی اجرا می شوند و اجر و طراحی آنها مستلزم استفاده از مصالح و تجهیزات گوناگون می باشد.

هر نوعی از مصالح و ترکیبات کاربردی در انواع ساختمان ها سبب می شود که در نهایت سازه ای متفاوت با سبکی خاص ایجاد شود که در نهایت با شکلی مناسب به فروش می رسد. معماری مناسب از روش های مناسب و تخصصی استفاده می کند تا بتواند یک ایده مناسب را به بهترین شکل ممکن در یک سازه خلق کند به شکلی که بهترین ساختمان و سازه ممکن ایجاد شود.

وقتی ساختمان های مختلف با سبک های مناسب و ایمنی بالا ساخته می شوند در نتیجه فروش بهتری دارند چون در مقابل عوامل طبیعی و از گزند بسیاری از آسیب ها در امان می مانند و در نتیجه این نوع از سازه ها برای خرید طرفدارن زیادی دارند و مشتریان یا متقاضیان خرید خانه عموما ترجیح می دهند که خانه هایی باسبک مناسب و طراحی تخصصی اجرایی را مورد بررسی برای خرید رار بدهند.

ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

وجود تورم کم در بازار مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با در نظر داشتن عوامل موثر و موجود در خرید و فروش خانه و املاک و تعداد زیاد ساختمان ها و واحدهای مسکونی و آپارتمان های نوسازی که خالی و کلید نخورده هستند می توان شاهد انجام تعداد کم معاملات در زمینه مسکن و بازار مسکن بود و این بازار همچنان راکد است.

با آماری که از تعداد معاملات صورت گرفته جهت خرید و فروش خانه که ثبت شده می توان مشاهده کرد که اگرچه از حالت رکود کامل در بازار خرید و فروش مسکن در حال خارج شدن و به سمت رونق بازار در حال پیشروی هستیم اما همچنان می توان این رکود را به وضوح و به شکلی مشخص احساس کرد و تعداد معاملات انجام شده در امر املاک و خرید و فروش خانه در حدی نمی باشد که رضایت بخش برای بازار اقتصادی املاک باشد.

برای خروج کامل از دوران رکود در بازار مسکن و در مورد خرید و فروش و معاملات بیشتر در بازار مسکن باید تمهیدات و برنامه ریزی هایی مناسب اندیشیده شود و پس از این دوران وارد دوران رونق  بازار شویم و خرید و فروش تا حدی چشمگیر افزایش پیدا کند.

با افزایش مبلغ برای وام مسکن و تسهیلات در نظر گرفته شده بانک مسکن هنوز تحرک زیاد و پویایی بالایی در این بازار املاک مشاهده نمی شود و این امر در شرایط موجود می تواند علل مختلفی داشته باشد که باید به شکل تخصصی توسط کارشناسان به طور کامل بررسی گردد. در حال حاضر در دوران پیش رونق بازار مسکن و خانه هستیم که اگر به دوران رونق برسیم تورم نسبی در بازار مسکن امکان دارد که مشاهده می گردد.

کلمات کلیدی: وام مسکن، تسهیلات بانک مسکن، رونق بازار مسکن، بازار مسکن، خرید و فروش خانه، واحدهای مسکونی، آپارتمان های نوساز، معاملات خرید و فروش خانه، تحرک بازار مسکن، تورم در بازار مسکن، پیش رونق بازار مسکنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:58 ق.ظ - روز دوشنبه 29 خرداد 1396    |  

 

 وضعیت اجاره آپارتمان های مسکونی در شهر همدان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

اجاره آپارتمان ها و مجتمع های تجاری در شهر همدان بسیار بالا می باشد. با وجود اجاره بهای بالای مجتمع های تجاری و آپارتمان های مسکونی شهروندان شهر همدان از اجاره آپارتمان های مسکونی با قیمت بالا استقبال می کندد. و دلیل این امر این است که به دلیل رکود وضعیت بازار مسکن در همدان شهروندان چاره ای جز پذیرش این شرایط ندارند.

در سال 1396 شهروندان شهر همدان امید داشتند که مشکلات رکود بازار مسکن حل شود. اما متاسفانه مشکلات اقتصادی در صنعت مسکن و ساخت خانه ها و املاک مسکونی ریشه ای عمیق دارد و مدت زمان زیادی برای حل مشکلات اقتصادی این شهر لازم است.

به دلیل رکود وضعیت بازار مسکن در همدان شغل های وابسته به ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی مانند بنایی، جوشکاری و بسیاری از شغل های مرتبط که با بازار مسکن و ساخت مجتمع های تجاری و آپارتمان های مسکونی در ارتباط هستند دچار وضعیت نابه سامانی و بیکاری شده اند.

وضعیت بیکاری در بین شهروندان شهر همدان و بالا بودن اجاره آپارتمان های مسکونی زندگی را برای شهروندان به شدت سخت کرده است.

مشاورین املاک در همدان به امید بهبود وضعیت بازار مسکن و خرید و فروش املاک مسکونی در این شهر با قیمت پایین تر هستند. تا شهروندان بتوانند با گرفتن وام مسکن خانه دار شوند.

رکود بازار مسکن و خرید و فروش املاک مسکونی در همدان امری نسبی است. به طور مثال می توان گفت که خرید و فروش آپارتمان های مسکونی در جنوب شرقی این شهر بیشتر از مناطق دیگر در این شهر است.

یکی از مواردی که می تواند به پایان بخشیدن رکود ساخت و ساز مسکن در شهر همدان پایان ببخشد توجه به این مورد است که ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی در شمال شهر همدان افزایش یابد. زیرا این مناطق استعداد سکونت دارد. در قسمت جنوب همدان به دلیل وجود رشته کوه های الوند ساخت و ساز املاک مسکونی و آپارتمان های مسکونی محدود است.

کلمات کلیدی: وضعیت بیکاری، خرید و فروش املاک مسکونی، فروش آپارتمان مسکونی، وضعیت بازار مسکن، ساخت و ساز مسکن، مشکلات اقتصادی مسکن

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:57 ق.ظ - روز دوشنبه 29 خرداد 1396    |  

 

واحدهای مسکونی خالی برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با افزایش تعداد واحدهای نوساز خالی از سکنه و یا به عبارتی واحدهای مسکونی کلید نخورده می توان مشاهده کرد که با رکود در بازار مسکن و کاهش تعداد خرید و فروش در این بازار تعدادی از این واحدهای خالی برای اجاره وجود دارند.

اگرچه تعداد معاملات انجام شده در مورد خرید و فروش مسکن پایین می باشد و خرید و فروش کم شده است تعداد واحدهای نوساز که خالی مانده اند و مورد خرید و فروش قرار نگرفته اند زیاد می باشد از این رو با مشاهده واحدهای مسکونی خالی بسیاری از مالکان ترجیح بر رهن و اجاره واحدهای خود دارند تا این که این واحدهای مسکونی خالی بماند.

با اجاره دادن واحدهای مسکونی نوساز می توان شاهد وجود معاملات رهن و اجاره به تعداد بیشتری بود اما این امر بر تعداد معاملات خانه جهت خرید و فروش تاثیر چندانی نخواهد داشت. اگرچه که ممکن است تعدادی از این واحدهای نوساز و آپارتمان های نوساز از انواع لوکس باشند و با قیمتی بالاتر برای رهن و اجاره واگذار گردند اما همچنان گرمی بازار رهن و اجاره حفظ شده است.

واحدها و یا آپارتمان های مسکونی خالی در نقاط مختلفی از شهر واقع شده اند و این تنوع در مورد انواع آپارتمان های مختلف وجود دارد و می توان آنهایی را که برای اجاره مورد نظر می باشند انتخاب کرد.

کلمات کلیدی:آپارتمان های مسکونی، آپارتمان های مختلف، معاملات رهن و اجاره، آپارتمان های نوساز، واحدهای نوساز، بازار رهن و اجاره، واحدهای مسکونی خالی، خرید و فروش مسکن، واحدهای مسکونی، رکود بازار مسکنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

نبود اجاره خانه و ملک مسکونی با رهن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

نرخ اجاره بها به سنت هر سال در حال افزایش می باشد. خرداد ماه 96 باری دیگر نرخ اجاره بها برای واحدهای مسکونی و املاک مسکونی افزایش یافت و تغییراتی را در نرخ اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی شاهد بوده ایم.

کاهش سود بانکی مشکلی به مشکلات اجاره نشین ها اضافه کرده است. این مسئله باعث می شود خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی با رهن نایاب باشد و بسیاری از مالکان ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی به اخذ اجاره ماهانه مسکن به جای رهن مسکن روی می آورند.

به دلیل آن که برای افراد مختلف به صرفه نمی باشد که  رهن برای آپارتمان مسکونی خود اخذ نمایند و آنها بیشتر به دنبال اخذ اجاره بها می باشند تا سود بیشتری را از آن خود نمایند. به همین دلیل نرخ اجاره بها هر روز افزایش می یابد و مبلغ رهن با کاهش مواجه است.

قدرت مردم و توانایی آنها برای گپرداخت مبالغ اجاره برای بسیاری از مناطق مسکونی و املاک مسکونی پایین است. نمی توان بازار مسکن با کیفیت را در این شرایط ملاحظه نمود و بسیاری از خانه های مسکونی که مورد رهن و اجاره قرار می گیرند نمی توانند رضایت زیادی از مستاجران را به همراه داشته باشند.

فصل نقل و انتقالات نیز فرارسیده است و این خود دلیل برای مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی شده است تا نرخ بیشتری برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خود اخذ نمایند. به دلیل اینکه متقاضیان بیشتری برای رهن و اجاره ساختمان های مسکونی آنها وجود دارد.

کلمات کلیدی: مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، مالکان ساختمان های مسکونی، مشکلات اجاره نشین ها، نرخ اجاره بها

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

معماری های سنتی ساختمان ها هویت کشورها هستند

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

نقشی که معماری ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی در دید مخاطبان دارد به هیچ روی قابل انکار نمی باشد. با گذر زمان نیاز بشر به دیدن و لذت بردن از منابع اصیل معماری که نشان از هویت هر کشور هستند بیشتر و بیشتر خواهد شد.

معماری ساختمان های مسکونی و بناهای تاریخی در هر کشور برگرفته از ذوق و سلیقه ی معماران کهن و هنر معماری افرادی است که در گذشته ی هر کشور حضور داشته اند و دستاوردهای خود را به نحوه ای خاص به آیندگان عرضه نموده اند.

معماری سنتی و معماری مدرن در بسیاری از پروژه های مسکونی و املاک مسکونی با یکدیگر تلفیق می شود و در نهایت می تواند دستاوردهای خوبی برای آنان بسازد. معماری مدرن در بسیاری از ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی چشم نواز هستند اما نمی توانند هویت هر کشور را به درستی به بیننده نشان دهند.

ما نیاز به حفظ آثار معماری در ساختمان های مسکونی، بناهای تاریخی، واحدهای مسکونی و بسیاری از بناها داریم تا به درستی هنر معمری کشور ایران را به جهانیان عرضه نماییم. هنر معماری می تواند بیش از هر چیز میزان اهمیت هر کشور به مسائل زیبایی شناسی را نشان دهند که در نوع خود می تواند کشورهای مختلف را منحصر به فرد گرداند.

معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی در بسیاری از نقاط خوب کشور در ال حاضر با استفاده از معماری سنتی ایران زمین و یا تلفیقی از معماری سنتی و معماری مدرن در خال انجام م باشد.

کلمات کلیدی: معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی، معماری سنتی ایران زمین، معماری مدرن، پروژه های مسکونی و املاک مسکونی، ساختمان های مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

مالکیت آپارتمان و خانه نوساز

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای این که بتوان مالکیت یک خانه و یا آپارتمان نوساز را داشت باید عوامل مختلفی را برای این امر مورد بررسی قرار داد و در نهایت با خرید و معامله ملک مورد نظر با قیمت تعیین شده اقدام به سرمایه گذاری و خرید در آن صورت می گیرد.

مالکیت آپارتمان های مختلف و ساختمان هایی که دارای شرایط گوناگون می باشند با خرید املاک مورد نظر امکان پذیر می باشد و با توجه به این که ساختمان های نوساز و آپارتمان های نوساز با قیمتی بالاتر از انواع معمولی ساختمان در همان منطقه مورد نظر معامله می شوند می توان شاهد وجود آپارتمان های و واحدهای مسکونی نوساز خالی به تعدادی بیشتر بود.

خانه نوساز و شیک دارای مزایای زیادی می باشد و نسبت به انواع ساختمان و خانه های قدیمی تر ویژگی هایی دارد که آن را با ارزش تر می سازد البته اگر از نظر مصالح کاربردی و مقارم سازی ساختمان زیر نظر کارشناسان مربوطه تایید گردد.

به هر صورت برای خرید خانه ارجحیت بر انتخاب خانه های تازه ساز و ساختمان هایی می باشد که خیلی قدیمی نباشند و خرید خانه هایی با این ویژگی ها این امکان را فراهم می آورد که به زودی نیازی به تعویض خانه و آپارتمان مورد نظر نباشد.

کلمات کلیدی: خرید خانه، خانه های تازه ساز، خانه و آپارتمان، مقاوم سازی ساختمان، انواع ساختمان، خانه های قدیمی، ساختمان های نوساز، آپارتمان های نوساز، واحدهای مسکونی نوساز، آپارتمان های مختلف، مالکیت خانهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:50 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.