جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگواحدهای مسکونی خالی برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با افزایش تعداد واحدهای نوساز خالی از سکنه و یا به عبارتی واحدهای مسکونی کلید نخورده می توان مشاهده کرد که با رکود در بازار مسکن و کاهش تعداد خرید و فروش در این بازار تعدادی از این واحدهای خالی برای اجاره وجود دارند.

اگرچه تعداد معاملات انجام شده در مورد خرید و فروش مسکن پایین می باشد و خرید و فروش کم شده است تعداد واحدهای نوساز که خالی مانده اند و مورد خرید و فروش قرار نگرفته اند زیاد می باشد از این رو با مشاهده واحدهای مسکونی خالی بسیاری از مالکان ترجیح بر رهن و اجاره واحدهای خود دارند تا این که این واحدهای مسکونی خالی بماند.

با اجاره دادن واحدهای مسکونی نوساز می توان شاهد وجود معاملات رهن و اجاره به تعداد بیشتری بود اما این امر بر تعداد معاملات خانه جهت خرید و فروش تاثیر چندانی نخواهد داشت. اگرچه که ممکن است تعدادی از این واحدهای نوساز و آپارتمان های نوساز از انواع لوکس باشند و با قیمتی بالاتر برای رهن و اجاره واگذار گردند اما همچنان گرمی بازار رهن و اجاره حفظ شده است.

واحدها و یا آپارتمان های مسکونی خالی در نقاط مختلفی از شهر واقع شده اند و این تنوع در مورد انواع آپارتمان های مختلف وجود دارد و می توان آنهایی را که برای اجاره مورد نظر می باشند انتخاب کرد.

کلمات کلیدی:آپارتمان های مسکونی، آپارتمان های مختلف، معاملات رهن و اجاره، آپارتمان های نوساز، واحدهای نوساز، بازار رهن و اجاره، واحدهای مسکونی خالی، خرید و فروش مسکن، واحدهای مسکونی، رکود بازار مسکنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

نبود اجاره خانه و ملک مسکونی با رهن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

نرخ اجاره بها به سنت هر سال در حال افزایش می باشد. خرداد ماه 96 باری دیگر نرخ اجاره بها برای واحدهای مسکونی و املاک مسکونی افزایش یافت و تغییراتی را در نرخ اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی شاهد بوده ایم.

کاهش سود بانکی مشکلی به مشکلات اجاره نشین ها اضافه کرده است. این مسئله باعث می شود خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی با رهن نایاب باشد و بسیاری از مالکان ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی به اخذ اجاره ماهانه مسکن به جای رهن مسکن روی می آورند.

به دلیل آن که برای افراد مختلف به صرفه نمی باشد که  رهن برای آپارتمان مسکونی خود اخذ نمایند و آنها بیشتر به دنبال اخذ اجاره بها می باشند تا سود بیشتری را از آن خود نمایند. به همین دلیل نرخ اجاره بها هر روز افزایش می یابد و مبلغ رهن با کاهش مواجه است.

قدرت مردم و توانایی آنها برای گپرداخت مبالغ اجاره برای بسیاری از مناطق مسکونی و املاک مسکونی پایین است. نمی توان بازار مسکن با کیفیت را در این شرایط ملاحظه نمود و بسیاری از خانه های مسکونی که مورد رهن و اجاره قرار می گیرند نمی توانند رضایت زیادی از مستاجران را به همراه داشته باشند.

فصل نقل و انتقالات نیز فرارسیده است و این خود دلیل برای مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی شده است تا نرخ بیشتری برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خود اخذ نمایند. به دلیل اینکه متقاضیان بیشتری برای رهن و اجاره ساختمان های مسکونی آنها وجود دارد.

کلمات کلیدی: مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، مالکان ساختمان های مسکونی، مشکلات اجاره نشین ها، نرخ اجاره بها

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

معماری های سنتی ساختمان ها هویت کشورها هستند

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

نقشی که معماری ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی در دید مخاطبان دارد به هیچ روی قابل انکار نمی باشد. با گذر زمان نیاز بشر به دیدن و لذت بردن از منابع اصیل معماری که نشان از هویت هر کشور هستند بیشتر و بیشتر خواهد شد.

معماری ساختمان های مسکونی و بناهای تاریخی در هر کشور برگرفته از ذوق و سلیقه ی معماران کهن و هنر معماری افرادی است که در گذشته ی هر کشور حضور داشته اند و دستاوردهای خود را به نحوه ای خاص به آیندگان عرضه نموده اند.

معماری سنتی و معماری مدرن در بسیاری از پروژه های مسکونی و املاک مسکونی با یکدیگر تلفیق می شود و در نهایت می تواند دستاوردهای خوبی برای آنان بسازد. معماری مدرن در بسیاری از ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی چشم نواز هستند اما نمی توانند هویت هر کشور را به درستی به بیننده نشان دهند.

ما نیاز به حفظ آثار معماری در ساختمان های مسکونی، بناهای تاریخی، واحدهای مسکونی و بسیاری از بناها داریم تا به درستی هنر معمری کشور ایران را به جهانیان عرضه نماییم. هنر معماری می تواند بیش از هر چیز میزان اهمیت هر کشور به مسائل زیبایی شناسی را نشان دهند که در نوع خود می تواند کشورهای مختلف را منحصر به فرد گرداند.

معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی در بسیاری از نقاط خوب کشور در ال حاضر با استفاده از معماری سنتی ایران زمین و یا تلفیقی از معماری سنتی و معماری مدرن در خال انجام م باشد.

کلمات کلیدی: معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی، معماری سنتی ایران زمین، معماری مدرن، پروژه های مسکونی و املاک مسکونی، ساختمان های مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

مالکیت آپارتمان و خانه نوساز

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای این که بتوان مالکیت یک خانه و یا آپارتمان نوساز را داشت باید عوامل مختلفی را برای این امر مورد بررسی قرار داد و در نهایت با خرید و معامله ملک مورد نظر با قیمت تعیین شده اقدام به سرمایه گذاری و خرید در آن صورت می گیرد.

مالکیت آپارتمان های مختلف و ساختمان هایی که دارای شرایط گوناگون می باشند با خرید املاک مورد نظر امکان پذیر می باشد و با توجه به این که ساختمان های نوساز و آپارتمان های نوساز با قیمتی بالاتر از انواع معمولی ساختمان در همان منطقه مورد نظر معامله می شوند می توان شاهد وجود آپارتمان های و واحدهای مسکونی نوساز خالی به تعدادی بیشتر بود.

خانه نوساز و شیک دارای مزایای زیادی می باشد و نسبت به انواع ساختمان و خانه های قدیمی تر ویژگی هایی دارد که آن را با ارزش تر می سازد البته اگر از نظر مصالح کاربردی و مقارم سازی ساختمان زیر نظر کارشناسان مربوطه تایید گردد.

به هر صورت برای خرید خانه ارجحیت بر انتخاب خانه های تازه ساز و ساختمان هایی می باشد که خیلی قدیمی نباشند و خرید خانه هایی با این ویژگی ها این امکان را فراهم می آورد که به زودی نیازی به تعویض خانه و آپارتمان مورد نظر نباشد.

کلمات کلیدی: خرید خانه، خانه های تازه ساز، خانه و آپارتمان، مقاوم سازی ساختمان، انواع ساختمان، خانه های قدیمی، ساختمان های نوساز، آپارتمان های نوساز، واحدهای مسکونی نوساز، آپارتمان های مختلف، مالکیت خانهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:50 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

کاهش رکود در معامله مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در شش ماه نخست سال در دوران پیش رونق مسکن به سر می بریم و مشخص شده است که قیمت خانه و املاک در سال جاری با ثبات قبل ادامه دارد. اگرچه که می توان قیمت خانه را ثابت دید اما شاهد وجود خرید و فروش مسکن با تعداد بیشتر در سال جاری می باشیم.

رکود در بازار مسکن وجود دارد و معاملات مسکن به تعدادی کم انجام می شود و با توجه به کاهش معاملات و رکودی که در بازار مسکن وجود دارد نمی توان به این زودی شاهد رونق پیدا کردن بازار مسکن بود.

معاملات مسکن که شامل رهن و اجاره خانه نیز می شود با تعداد بیشتری صورت می گیرد و با این تعداد از معاملات رهن و اجاره می توان رونق این بازار را مشاهده نمود که در مورد اجاره خانه همچنان دارای ثبات می باشد.

اگرچه که اجاره بها در مورد خانه های معامله شده برای رهن و اجاره بیشتر شده است اما این افزایش برای برخی از شهرهای کوچک وجود ندارد و برای شهرهای بزرگ درصدی افزایش قیمت در مورد اجاره بها به وجود آمده است و می توان شاهد بالا رفتن قیمت اجاره در نیمه اول سال بود.

کلمات کلیدی: اجاره بها، رهن و اجاره، قیمت اجاره، رونق بازار، بازار مسکن، رونق بازار مسکن، رکود بازار مسکن، فروش مسکن، قیمت خانه، خرید و فروش مسکن، پیش رونق مسکن، قیمت خانه و املاک، معاملات مسکن

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:49 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

فواید تحرک در بازار مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در سال های اخیر با توجه به کاهش تعداد خانه های خریداری شده و املاکی که به فروش رفته اند می توان رکودی را در بازار املاک مشاهده کرد که سبب شده نه تنها بازار مسکن بلکه بازار سایر صنایعی که به مسکن مربوط می باشند نیز رکود داشته باشد.

صنعت ساختمان سازی و مسکن به عنوان یک صنعتی پیشران محسوب می گردد به این ترتیب که هرگونه تحرکی در بازار مسکن و افزایش معاملات مسکن سبب ساخت و ساز بیشتر می شود و همین امر ساختمان سازی با تعداد بیشتر نیاز به مصالح بیشتری دارد که باید تامین گردد.

تامین مصالح مورد نیاز جهت ساخت و ساز خانه از سایر صنایع تهیه می شود که همین چرخه سبب می شود که تحرک در بازار مسکن وجود داشته باشد.

با کم شدن تعداد معاملات مسکن و کاهش خرید و فروش هر نوعی از املاک و مسکن می توان مشاهده کرد که ساخت و ساز تا حد زیادی کم شده است و از این رو هر صنعتی که به خرید و فروش و ساخت و ساز ملک و خانه مربوط می شد تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

به هر حال ایجاد تحرک در بازار مسکن سبب ایجاد تحرک در سایر زمینه های اقتصادی و صنایع دیگر می شود که در نهایت ایجاد اشتغال و بهبود اوضاع اقتصادی را در پی خواهد داشت.

کلمات کلیدی: تحرک بازار مسکن، بازار مسکن، معاملات مسکن، خرید و فروش، املاک و مسکن، ساخت و ساز خانه، صنعت ساختمان سازی، بازار املاک، خانه خریداری شده، رکود بازار املاک، بازار املاک، املاک فروخته شدهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:48 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

عوامل موثر بر قیمت اجاره خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رهن و یا اجاره کردن خانه با توجه به قیمت و نوع ویژگی های ساختمان مورد نظر که به منظور اجاره در نظر گرفته شده است تعیین می گردد و افزایش برخی از عوامل و یا وجود برخی فاکتورها سبب بالا رفتن قیمت اجاره می شود و این امر در مورد ساختمان های مختلف مانند آپارتمان ها و یا خانه هایی با متراژ مختلف متفاوت می باشد.

قیمت اجاره خانه در سال جاری مانند سال های گذشته با افزایش روبرو می باشد و درصد این افزایش در شهرهای بزگ و کوچک با یکدیگر متفاوت ارزیابی شده است و در برخی شهرهای کوچک انتظار می رود که ثبات قیمت برای رهن و اجاره وجود داشته باشد.

بارار خرید و فروش خانه که با قیمتی تقریبا ثابت وجود دارد ولی در مورد بازار اجاره مسکن بیان می شود که این بازار تحت تاثیر چند عامل خارجی افزایش داشته است و تاثیر این عوامل بر تعیین قیمت نهایی بی تاثیر نمی باشد.

از جمله فاکتورهای خارجی که بر قیمت نهایی اجاره مسکن و بالا رفتن آن موثر می باشند می توان به نرخ تورمی که وجود دارد و میزان سود بانکی و مقایسه سود بانکی توسط مالکین و مستاجران اشاره کرد که همگی می توانند باعث بالا رفتن قیمت اجاره خانه در شرایط گوناگون شوند.

کلمات کلیدی: قیمت اجاره مسکن، سود بانکی، مالک و مستاجر، بازار خرید و فروش خانه، بازار اجاره مسکن، قیمت اجاره خانه، ثبات قیمت، رهن و اجاره، ساختمان های مختلف، ساختمان مورد نظر، اجاره خانه

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:48 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

طراحی و معماری خوب و حرفه ای خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای هر خانه و یا واحد مسکونی که برای ساخت در نظر گرفته می شود علاوه بر طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل می توان از طراحی مناسب برای فضای خارجی ساختمان استفاده کرده و در این میان سبب بهتر شدن قیمت خانه و چشمگیرتر شدن ظاهر ساختمان برای فروش بهتر شود.

به طور کلی برای هر خریداری مهم است که نمای خارجی ساختمان به چه شکل می باشد و یکی از عواملی که بیشتر از همه در مورد خرید خانه به چشم می خورد نوع بنای مورد نظر و نمای مناسب خارجی ساختمان می باشد.

اگرچه که معمولا نمای خارجی نمی تواند یه طور کامل گویای ویژگی های ساختمان مورد نظر به طور کامل باشد اما تا حدی می توان ارتباط بین نمای داخلی و خارجی ساختمان را در طراحی آن پیدا کرد.

معمولا طراحی و معماری داخلی و خارجی خانه های مختلف با یکدیگر هماهنگ می باشد و معمولا می توان ارتباطی بین فضای خارجی و داخلی ساختمان ها پیدا کرد و اگر در فضای خارجی از معماری مدرن و سنتی استفاده شود در فضای داخلی و دکور داخلی آن نیز استفاده می شود. هر اندازه طراحی ساختمان حرفه ای تر باشد در نتیجه خانه ای مناسب تر ساخته می شود.

کلمات کلیدی: طراحی و معماری، معماری داخلی، معماری خارجی، فضای داخلی و خارجی ساختمان، معماری مدرن، معماری سنتی، خرید خانه، قیمت خانه، نمای خارجی ساختمان، واحد مسکونی، دکوراسیون داخلی منزلادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:47 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

ضرورت آگاهی از نوع فروش ملک مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آگاهی از شیوه های نوین در خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی مقوله ای است که بسیاری از افراد به آن توجه ویژه دارند و از قبل آن می توانند سود زیادی را از آن خود نمایند. تعداد زیادی از معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی نیز بدون آگاهی از دانش فروش مسکن در سراسر ایران صورت می گیرد.

برای فروشنده مسکن و مالک ساختمان مسکونی ضروری است به صورت حرفه ای به خرید و فروش خانه های مسکونی بپردازد به دلیل اینکه صنعت ساختمان برای خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، نیازمند افرادی است که معاملات در سطح بالا و حرفه ای انجام دهند تا کیفیت خرید و فروش واحدهای مسکونی بالا رود و سود بیشتری را از آن طرفین معامله ملکی نماید.

خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی باید با در نظر گرفتن کلیه ی فاکتورهای دخیل در صنعت ساختمان برای فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی صورت پذیرد. در سایه ی این امر می توان کیفیت ملک مسکونی را ارتقا داد و با انجام این کار با قیمت بالاتری ملک مسکونی را به فروش رسانید و از آسیب های احتمالی که ممکن است خریدار ساختمان مسکونی را تهدید نماید دوری کرد.

واحدهای مسکونی و املاک مسکونی بیش از هر چیز باید کیفیت لازم برای انجام معامله ملکی را داشته باشند اصل صداقت برای فروش خانه مسکونی و ملک مورد نظر بسیار مهم می باشد و در سایه ی آن می توان به فروش واحدهای مسکونی با کیفیت بالاتر امیدوار بود.

کلمات کلیدی: خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی، فروش واحدهای مسکونی، دانش فروش مسکن، مالک ساختمان مسکونی، فروشنده مسکن، واحدهای مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:46 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

شکایت مدیر عامل شهر جدید از سازندگان مسکن مهر

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

پروژه مسکونی مسکن مهر بزرگ ترین پروژه ای ست که در حجم بالا واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی را در اختیار افراد و متقاضیان خرید سمکن رار می دهد و بزرگ ترین پروژه مسکونی می باشد که اعتراضات زیادی را مبنی بر عدم تحویل واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی در موعد مقرر داشته است.

مدیر عامل شهر جدید از عملکرد اجرایی برخی از سازندگان مسکن در پروژه مسکن مهر راضی نمی باشد و این امر را صراحتا بیان می دارد. وی اعطای تسهیلات ملکی و وام مسکن به سازندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را مشروط بر ارائه ی صورت وضعیت و کارکرد مناسب می داند و این امر را مشروط بر اراه صورت وضعیت از پیشرفت فیزیکی ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی می داند.

وی با اشاره به عدم تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس به خریدارن این واحدهای مسکونی اعلام می دارد انصاف نیست بعد از گذشت 5 سال از تحویل واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مهر پردیس، کم کاری برای پیشرفت فیزکی ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی را در پروژه مسکن مهر پردیس شاهد باشیم.

البته در کنار این موارد وی به کارکرد مثبت برخی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان آپارتمان های مسکونی مسکن مهر پردیس اشاره نمود خصوصا در فاز 8 پردیش که تلاش برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به صورت شبانه روزی انجام می شود.

کلمات کلیدی: پروژه مسکونی مسکن مهر، واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی، سازندگان مسکن، تولیدکنندگان آپارتمان های مسکونی، مسکن مهر پردیس، عدم تحویل واحدهای مسکن مهر

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:46 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.