جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگخرید ملک با امکانات لوکس

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای هر خریداری مهم است که چه نوعی از املاک را خریداری می کند و امکاناتی که ملک مورد نظر دارد مشتری را ترغیب به خرید خواهد کرد. انواع خانه و آپارتمان های مختلف با امکاناتی متفاوت وجود دارند که در دسته خانه هایی با امکانات لوکس قرار می گیرند.

امکاناتی که خانه های لوکس دارند از امکانات رفاهی تا تفریحی دارای تنوع می باشد و همین تنوع در انواع این امکانات سبب خرید و فروش بهتر با قیمتی بالاتر و مشتری پسندی بیشتر این واحدهای مسکونی شده است.

خرید ملک و یا خانه های لوکس با امکانات لوکس مستلزم برآورد هزینه مورد نظر برای معامله ملک می باشد و هر اندازه که این املاک امکانات بیشتری داشته باشنند و از نظر موقعیت شهری در موقعیت مکانی بهتری واقع شده باشند می توان قیمت بالایی را برای آن مشاهده کرد.

مشتریانی که قصد خرید چنین املاکی را دارند باید هزینه های خرید را به طور کامل در نظر بگیرند . برآورد کنند که با توجه به امکانات موجود برای ساختمان مورد نظر قیمت خرید و فروش و معامله املاکی که بدین صورت می باشند بالاتر است.

املاک لوکس با معماری متنوع و شیک دارای ظاهری شیک می باشند که از ابزار و مصالح لوکس برای ساخت آنها استفاده شده و فضای داخلی آنها نیز به شکل مناسبی می باشد.

کلمات کلیدی: املاک لوکس، ابزار و مصالح لوکس، فضای داخلی، ساختمان مورد نظر، معامله املاک، خرید املاک، خرید خانه های لوکس، واحدهای مسکونی، امکانات لوکس، انواع خانه، انواع املاک، معماری متنوعادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:44 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید باغ و خانه ویلایی در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از معاملات ملکی که در بنگاه های معاملات مسکن صورت می گیرد خرید و فروش باغ و خانه های ویلایی می باشد که در مناطق مختلفی از کشور واقع شده اند و دارای قیمتی مشخص برای هر متر مربع می باشند که البته فروش بیشتر انواع باغ به صورت قیمت در متر مربع نمی باشد و تعیین قیمت آن به عوامل زیادی بستگی دارد که در نهایت قیمت باغ را برای فروش مشخص می نماید.

اما برای املاکی نظیر ساختمان ها و واحدهای مسکونی و خانه های ویلایی در تهران و سایر شهرها بر اساس قیمت در هر متر مربع می توان ملک مورد نظر را قیمت گذاری کرد.

با توجه به منطقه انتخاب شده برای خرید باغ و یا خرید خانه ویلایی قیمتی مشخص وجود دارد و انتخاب منطقه برای خرید و فروش ملک مهم می باشد و در نهایت یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت خانه انتحاب منطقه مناسب می باشد.

برای خرید باغ شرایط متفاوت می باشد و شرایطی از قبیل نوع درختان و تعداد درختان موجود در باغ و یا ساختمان باغ و سایر امکانات موجود در آن بر قیمت گذاری نهایی باغ موثر می باشد. خرید باغ در مناطق حاشیه شهر تهران و یا در مناطق شمالی وجود دارد که هر کدام ویژگی هایی منحصر به خود دارند و خرید خانه های ویلایی اگر در مناطق شمالی شهر باشد دارای قیمتی بالاتر برای فروش است.

کلمات کلیدی: خرید باغ، ساختمان باغ، خرید خانه ویلایی، خرید خانه، قیمت خانه، واحدهای مسکونی، ملک مورد نظر، خرید و فروش ملک، قیمت باغ، معاملات مسکن، معاملات ملکی، خرید و فروش باغ، خرید و فروش خانه های ویلاییادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:43 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید املاک لوکس و شیک در زعفرانیه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

زعفرانیه یکی از مناطق تهران است که در شمال شهر واقع شده و به داشتن آب و هوای خوب مانند دیگر مناطق شمالی تهران شهرت دارد. انواع خانه ها و سازه هایی که در این منطقه وجود دارند دارای تنوع قیمتی و قدمت در سال ساخت و همین طور خانه های نوساز می باشند.

انواع خانه های نوساز و آپارتمان های نوساز که با طراحی مدرن ساخته می شوند دارای ویژگی های متمایز کننده ای هستند که به راحتی مشاهده می شود.

در مورد نحوه طراحی ساختمان های مختلف کارشناسان معماری دارای تنوع سلیقه هستند و این تنوع در بکارگیری سلایق گوناگون سبب می شود که مشتری بتواند بهترین مورد از املاک را که با سلیقه او تناسب دارد انتخاب نماید.

خرید هر نوع از املاک مستلزم بررسی موارد جانبی از قبیل عوامل تخصصی در زمینه ساخت و ساز و مقاومت ساختمان هایی می باشد که به سبک های گوناگون طراحی شده اند.

املاک لوکس و خانه های شیک در منطقه زعفرانیه با قیمتی بالا معامله می شوند و در این منطقه آپارتمان و خانه های مسکونی معمولی نیز به دلیل گران بودن قیمت زمین قیمت بالایی دارند و املاک لوکس در زمره گران قیمت ترین ها قرار می گیرند.

کلمات کلیدی: املاک لوکس، قیمت زمین، خانه های مسکونی، آپارتمان معمولی، بهترین املاک، کارشناسان معماری، آپارتمان های نوساز، خانه های نوساز، ساختمان های مختلف، طراحی مدرن، انواع خانه و سازهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:43 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

آیا کسری پرداخت تسهیلات مسکن مهر حقیقت دارد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

چندی پیش یکی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر خبری را مبنی بر کسری تسهیلات ملکی و وام مسکن مسکن مهر منتشر نمود که تاثیر زیادی بر افکار عمومی و متقاضیان مسکن مهر داشت.

باید در نظر داشته باشیم مدیر عامل شرکت عمران پدیش آقای سعید غفوری در این باره توضیح داده اند. وی پرداخت وام مسکن و تسهیلات ملک مسکونی و املاک مسکونی مهر را مشروط بر پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکونی و به نسبت کارکرد عنوان نمودند.

با افزایش وام مسکن و تسهیلات ملکی از 30 به 40 میلیون تومان، مبلغ 700 میلیارد تومان باید در اختیار سازندگان مسکن مهر قرار بگیرد. طی سه ماه گذشته تاکنون کمتر از 15 درصد از هزینه ها پرداخت شده است. عدم پرداخت تسهیلات ملکی و وام مسکن به واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به دلیل آن است که در انتظار ساخت و ساز واحدهای مسکونی و کاردکرد مثبت مسکن مهر هستیم.

در صورت ارائه وضعیت مثبت برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و پیشرفت فیزیکی املاک مسکونی، می توان گفت وام مسکن و تسهیلات ملکی برای خانه های مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد و در اختیار سازندگان مسکن قرار خواهد رفت. بنابراین برای خریداران واحدهای مسکونی جای نگرانی از بابت کسری بودجه نمی باشد و آنها می توانند امیدوار باشد در صورت اخت و ساز و پیشروی واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، تسهیلات ملکی برای واحدهای مسکونی آنان در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی: سازندگان مسکن، تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، مسکن مهر، تسهیلات ملکی و وام مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، سازندگان مسکن، خریداران واحدهای مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:42 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

انواع خانه های مدرن برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خانه های مدرن انواعی از خانه هایی می باشند با طراحی و معماری مدرن ساخته شده و یا با انواع این معماری نمای بیرونی آنها شکل گرفته است. در همه انواع ساختمان ها می توان از طرح های مختلفی استفاده کرد و خانه هایی لوکس را به وجود آورد که زیبایی خیره کننده ای دارند.

بهره گیری از فضای طبیعی در انواع خانه با سبک های مدرن یکی از مواردی می باشد که زیاد دیده می شود و زیباسازی فضای طبیعی و بیرونی سبب ایجاد محیطی جذاب برای نمای خارجی و درونی ساختمان می شود.

خانه های مدرن و یا ساختمان هایی با سبک معماری مدرن برای معاملات مسکن وجود دارند که می توان برخی از انواع آن را برای خرید و برخی را برای اجاره در نظر گرفت اما نمی توان از قیمت بالایی که این گونه املاک دارند چشم پوشی کرد.

سبک های زیبا و پیشرفته برای طراحی خانه و ساختمان به صورت مناسبی جهت زیباسازی به کار می روند و هزینه هایی که صرف ساخت این گونه از ساختمان ها می شود به حدی است که در موقع فروش و یا اجاره قیمت بالایی دارند و این قیمت ها در مقایسه با خانه های دیگر در همین منطقه مشابه به طور محسوسی با قیمت بالا خرید و فروش می شوند.

کلمات کلیدی: طراحی خانه، طراحی ساختمان، فروش و اجاره، خرید و فروش، معاملات مسکن، نمای خارجی و درونی ساختمان، خانه های مدرن، سبک معماری مدرن، انواع خانه، خانه های لوکس، طراحی و معماری مدرنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:41 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

افزایش اجاره نشینی با افزایش اجاره بها همراه است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی افزایش تعداد اجاره نشین ها در ایران را نشان می دهد. به نسبت سال های گذشته تعداد زیادی از خانواده ها به اجاره ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی روی آورده اند.

در سال 2011 تعداد اجاره نشین ها از امروز کمتر بوده است و 26.6 درصد برای تعداد اجاره نشین های ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی بیان شده است. اما در سال های اخیر این تعداد افزایش داشته است و به 33 درصد رسیده است.

به تازگی نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و اپارتمان های مسکونی افزایش داشته است. قیمت اجاره برای آپارتمان های مسکونی در سال 96 با افزایش 11.8 درصدی عهمراه بوده است. این مهم در حالی اتفاق می افتد که قیمت مسکن و قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی افزایش چشمگیری نداشته است.

با توجه به آنکه نظارت بر نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی وجود ندارد مالکان ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی به صورت سلیقه ای به تعیین نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی خود می پردازند.

آمار و ارقام منتشر شده در سال 2016 در ایران نشان از آن دارد که عملا یک سوم خانواده های ایرانی مستاجر هستند و در خانه ها مکونی و آپارتمان های مسکونی اجاره ای زندگی می کنند.

کلمات کلیدی: آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی، نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، تعیین نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی، قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مصالح ساختمانی محلی برای زیبایی معماری نمای ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مصالح ساختمانی مختلفی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مورد نیاز می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که سازندگان مسکن و معماران حرفه ای در تهیه ملک مسکونی و خانه های مسکونی که به آن توجه می کنند، استفاده از مصالح ساختمان محلی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و استفاده از آنها در نمای ساختمان می باشد.

به نسبت آب و هوای مختلف موجود در محل قرارگیری ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی، نیاز به مصالح ساختمانی مختلفی احساس می شود. این امر نه تنها بر کیفیت ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تاثیرگذار می باشد بلکه بر زیایی نهای معماری ساختمان مسکونی و ملک مسکونی نیز تاثیر می گذارد.

معماری در ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خصوصا برای معماری نمای ساختمان برای بسیاری از خریداران مهم است. در مناطق مختلف می توان انواع مختلفی از مصالح ساختمانی محلی را ملاحظه نمود که برای استفاده در نمای ساختمان و معماری ساختمان مسکونی مهم هستند.

معمار حرفه ای می تواند با استفاده از هنر معماری خود و مصالح موجود در محیط ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، زیبایی خاصی را به ساختمان مسکونی ببخشد. این امر سبب می شود قدرت فروشنده آپارتمان و ملک مکسونی برای تعیین قیمت ساختمان بالاتر رود و طرفداران بیشتری بری خریداری واحدهای مسکونی وجود داشته باشد.

کلمات کلیدی: مصالح ساختمانی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، هنر معماری، املاک مسکونی، معماری ساختمان مسکونی، محل قرارگیری ساختمان مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

اجاره بهای خانه در نیمه اول سال جاری

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای قیمت اجاره بها در سال های مختلف شاهد وجود قیمت های بالا می باشیم و این افزایش قیمت اجاره بها در هر سال به صورت درصدی بالا می رود و با افزایش نرخ اجاره خانه برای مستاجران این امر نگران کننده می باشد.

در خرداد ماه سال جاری نیز شاهد افزایش اجاره بها بوده ایم و به هر حال بازار رهن و اجاره همچنان به حالت قبلی خود می باشد چون همه مستاجران بودجه کافی برای خرید خانه را ندارند.

روند معاملات مسکن در نیمه اول سال جاری رو به رشد می باشد و پیش بینی شده که بازار معاملات مسکن رونق پیدا کند اما در مورد خرید نیزدر حال حاضر در دوره پیش رونق می باشیم و خرید و فروش خانه به مقدار کمی از حالت رکود خارج شده اما به طور کامل وارد دوران رونق نشده است.

در مورد رهن و اجاره می توان گفت که بازار رهن و اجاره همچنان گرمی خود را حفظ کرده است و به هر صورت در فصل جابجایی تعداد معاملات رهن و اجاره بیشتر می شود و حتی با وجود افزایش همه ساله مبلغ اجاره بها می توان در فصول مختلف جابجایی های زیادی را مشاهده کرد.

قیمت بالای مسکن یکی از عواملی می باشد که بر خرید خانه موثر بوده و با ثابت ماند قیمت خرید و فروش خانه امیدواری به خرید و فروش بیشتر وجود دارد.

کلمات کلیدی: قیمت بالای مسکن، خرید خانه، قیمت خرید و فروش خانه، معاملات رهن و اجاره، بازار رهن و اجاره، بازار معاملات مسکن، رهن و اجاره، روند معاملات مسکن، نرخ اجاره خانه، افزایش اجاره بها، قیمت اجاره

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:38 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

ویژگی های یک ساختمان ایمن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ملک یکی از مهم ترین مسائلی که باید مود توجه باشد و خریداران ساختمان در موارد زیادی به این موارد توجه می کنند ایمن بودن ساختمان از نظر اسکلت می باشد و خیلی مهم است. اگر اسکلت بندی ساختمان از هر نظر ایمنی لازم را داشته باشد در نهایت ساختمان مورد نظر ایمن تر و محکم تر خواهد بود.

خرید خانه و یا خرید املاک بهتر است که با دقت لازم صورت بگیرد و اگر خانه ای دارای شرایط مناسب باشد می توان اقدام به خرید کرد.

خانه و ساختمان های خوب و محکم در برابر زلزله مقاوم می باشند و این مورد به اسکلت ساختمان برمی گردد و خانه هایی که اسکلت بتنی دارند بیشتر از ساختمان هایی که اسکلت آهنی دارند می توانند در برابر زلزله مقاومت کنند.

اگر در هنگام خرید خانه بتوان از کارشناسان و متخصصان در زمینه ساختمان و سازه مورد نظر کمک گرفت و نظر یک کارشناس معتبر را در این مورد جویا شد می توان با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کرد. برای در نظر داشتن پایداری یک ساختمان و میزان مقاوم بودن ساختمان باید از نظر تعداد طبقات و همین طور ابعاد ستوان ها پارکینگ مورد بررسی قرار بگیرد که البته همه خریداران ملک در این مورد خبره نیستند و نظرات کارشناسی می تواند در این امر کمک زیادی ارائه نماید. برای بررسی ستون ها در مقاوم نگهداشتن ساختمان باید توجه داشت که تعداد طبقات واقع شده روی ستون ها و باری که روی این ستون ها وارد می شود قابل تحمل توسط این ستوان ها هست یا نه.

کلمات کلیدی: خرید خانه، ساختمان و سازه، اقدام به خرید خانه، مقاوم بودن ساختمان، تعداد طبقات، اسکلت آهنی، اسکلت ساختمان، ساختمان های خوب و محکم، خرید املاک، ایمن بودن ساختمان، خرید ملک، خریداران ساختمانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:48 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

ویژگی های یک خانه خوب برای خرید

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معامله هر نوع ملک و یا خانه ای باید به چند مورد توجه داشت و این موارد و ویژگی ها سبب می شوند انتخاب راحت تر شود و در نهایت خرید خانه به صورت راضی کننده ای صورت بگیرد. اگر خانه ای بیشترین ویژگی های مثبت را داشته باشد یک مورد خوب به شمار می رود و این خانه برای خرید مناسب می باشد.

خانه ای که به خیابان اصلی دور نباید و دسترسی راحت به میوه فروشی و قصابی و داروخانه و... در آن فراهم باشد یک خانه با ویژگی مناسب محسوب می گردد.

بهتر است که خانه از نظر فضای داخلی مناسب باشد و تعداد اتاق ها مناسب بوده و دستشویی آن در جایی قرار داشته باشد که صدا به بیرون نرود و این یک مزیت برای آپارتمان های خوب به خصوص آپارتمان های کوچک و واحدهای مسکونی کوچک به شمار می رود که با طراحی خوب داخلی فضای دستشویی و حمام را در جای مناسبی تعبیه کرده باشند.

از نظر فضای خارجی ساختمان و نمای بیرونی نیز مواردی وجود دارد که محیط بیرونی ساختمان بهتر است که خلوت باشد و سر و صدا و رفت و آمد موجب آزار و اذیت نشود و به همین ترتیب  نمای بیرونی ساختمان نیز تمیز باشد.

معمولا برای خرید ملک و خانه دقت در موارد زیادی منجر به یک خرید موفق خواهد شد و هر نوع خرید موفق املاک سبب می شود که افراد احساس بهتری از خرید و معامله داشته باشند.

کلمات کلیدی: فضای خارجی ساختمان، محیط بیرونی ساختمان، خرید ملک، خرید خانه، آپارتمان خوب، آپارتمان های کوچک، واحد مسکونی کوچک، فضای داخلی خانه، طراحی خوب، خرید مناسب، معامله املاک

منبع: http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-628447.html

 

 

ویژگی های یک خانه خوب برای خرید

برای معامله هر نوع ملک و یا خانه ای باید به چند مورد توجه داشت و این موارد و ویژگی ها سبب می شوند انتخاب راحت تر شود و در نهایت خرید خانه به صورت راضی کننده ای صورت بگیرد. اگر خانه ای بیشترین ویژگی های مثبت را داشته باشد یک مورد خوب به شمار می رود و این خانه برای خرید مناسب می باشد.

خانه ای که به خیابان اصلی دور نباید و دسترسی راحت به میوه فروشی و قصابی و داروخانه و... در آن فراهم باشد یک خانه با ویژگی مناسب محسوب می گردد.

بهتر است که خانه از نظر فضای داخلی مناسب باشد و تعداد اتاق ها مناسب بوده و دستشویی آن در جایی قرار داشته باشد که صدا به بیرون نرود و این یک مزیت برای آپارتمان های خوب به خصوص آپارتمان های کوچک و واحدهای مسکونی کوچک به شمار می رود که با طراحی خوب داخلی فضای دستشویی و حمام را در جای مناسبی تعبیه کرده باشند.

از نظر فضای خارجی ساختمان و نمای بیرونی نیز مواردی وجود دارد که محیط بیرونی ساختمان بهتر است که خلوت باشد و سر و صدا و رفت و آمد موجب آزار و اذیت نشود و به همین ترتیب  نمای بیرونی ساختمان نیز تمیز باشد.

معمولا برای خرید ملک و خانه دقت در موارد زیادی منجر به یک خرید موفق خواهد شد و هر نوع خرید موفق املاک سبب می شود که افراد احساس بهتری از خرید و معامله داشته باشند.

کلمات کلیدی: فضای خارجی ساختمان، محیط بیرونی ساختمان، خرید ملک، خرید خانه، آپارتمان خوب، آپارتمان های کوچک، واحد مسکونی کوچک، فضای داخلی خانه، طراحی خوب، خرید مناسب، معامله املاک

منبع خبر

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:47 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.