جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگرونق مسکن تورم نسبی را به همراه خواهد داشت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

پیش بینی های زیادی در رابطه با رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی مطرح شده است. تعداد زیادی از دست اندرکاران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در پی آن هستند که با پیش بینی های خود در رابطه با آینده بازار مسکن به خریداران و فروشندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی کمک کنند.

حسام عقبایی رییس اتحادیه مشاوران املاک در این باره بیان داشته است تا پایان شهویور ماه به رونق مسکن و افزاش معاملات ملکی نمی رسیم. وی 6 ماهه ی اول امسال را دوران پیش رونق می داند و رونق بازار مسکن و افزایش معاملات ملکی را در نیمه ی دوم امسال پیش بینی می نماید.

به گفته ی وی رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی افزایش تقریبی و نسبی نرخ تورم را در کشور به دنبال خواهد داشت. در خرداد ماه سال 96 شاهد افزایش اجاره بها برای خانه های مسکونی و املاک مسکونی می باشیم. تعداد زیادی از واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی که در رهن و اجاره متقاضیان قرار رفته اند با قیمت هایی بالاتر به بازار مسکن عرضه شده اند.

با توجه به اینکه قیمت مسکن و قیمت آپارتمان های مسکونی افزایش نیافته است قاعدتا باید قیمت رهن و اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی نیز افزایش نمی یافت و شاهد افزایشی این چنین برای ساختمان های مسگکونی نمی بودیم. اما امروز مشاهده می کنیم با نزدیک شدن به فصل جابه جایی افزایش در قیمت رهن و اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی را داریم.

کلمات کلیدی: رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی، دست اندرکاران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، بازار مسکن، فروشندگان واحدهای مسکونی و املاک، قیمت مسکن و قیمت آپارتمان های مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:45 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید و اجاره خانه در پاسداران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

پاسداران یکی از مناطق شمالی تهران می باشد و مانند دیگر نواحی شمالی تهران دارای آب و هوایی خوب است و شرایط ساخت و ساز خانه در آن به انواع مختلف وجود دارد و می توان در این منطقه شاهد وجود ساختمان و بناهایی با طراحی مدرن و سنتی بود.

وجود آپارتمان های لوکس در مناطق شمالی تهران و در این منطقه نیز به چشم می خورد و می توان در این منطقه نیز شاهد وجود خانه ها و واحدهای مسکونی ساخته شده نوساز و لوکس بود که برای فروش و رهن و اجاره وجود دارند.

قیمت زمین در این منطقه از تهران بالا می باشد و به طبع با بالا بودن قیمت زمین قیمت ساخت و ساز و ساختمان سازی نیز بالا می رود و در نهایت شاهد وجود قیمت های بالا برای خرید مسکن در این منطقه می باشیم.

مناطقی مانند پاسداران با داشتن امکانات مناسب و شرایط خوب از جمله مناطقی می باشند که طرفداران زیادی دارند و خرید و فروش و رهن و اجاره خانه در این منطقه مشتریان خود را حفظ کرده است اگرچه که قیمت معاملات مسکن در آن بالا می باشد.

در هر منطقه با توجه به امکانات و شرایط مناسب می توان شاهد انجام معاملات خانه و مسکن و رهن و اجاره با قیمتی مشخص بود و در پاسداران قیمت اجاره خانه و فروش خانه بالا می باشد.

کلمات کلیدی: معاملات خانه، رهن و اجاره، اجاره خانه، فروش خانه، خرید مسکن، قیمت زمین، قیمت ساخت و ساز، ساختمان سازی، خانه و واحدهای مسکونی، واحد مسکونی لوکس، آپارتمان های لوکس، رهن و اجاره خانهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:45 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید ملک با امکانات لوکس

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای هر خریداری مهم است که چه نوعی از املاک را خریداری می کند و امکاناتی که ملک مورد نظر دارد مشتری را ترغیب به خرید خواهد کرد. انواع خانه و آپارتمان های مختلف با امکاناتی متفاوت وجود دارند که در دسته خانه هایی با امکانات لوکس قرار می گیرند.

امکاناتی که خانه های لوکس دارند از امکانات رفاهی تا تفریحی دارای تنوع می باشد و همین تنوع در انواع این امکانات سبب خرید و فروش بهتر با قیمتی بالاتر و مشتری پسندی بیشتر این واحدهای مسکونی شده است.

خرید ملک و یا خانه های لوکس با امکانات لوکس مستلزم برآورد هزینه مورد نظر برای معامله ملک می باشد و هر اندازه که این املاک امکانات بیشتری داشته باشنند و از نظر موقعیت شهری در موقعیت مکانی بهتری واقع شده باشند می توان قیمت بالایی را برای آن مشاهده کرد.

مشتریانی که قصد خرید چنین املاکی را دارند باید هزینه های خرید را به طور کامل در نظر بگیرند . برآورد کنند که با توجه به امکانات موجود برای ساختمان مورد نظر قیمت خرید و فروش و معامله املاکی که بدین صورت می باشند بالاتر است.

املاک لوکس با معماری متنوع و شیک دارای ظاهری شیک می باشند که از ابزار و مصالح لوکس برای ساخت آنها استفاده شده و فضای داخلی آنها نیز به شکل مناسبی می باشد.

کلمات کلیدی: املاک لوکس، ابزار و مصالح لوکس، فضای داخلی، ساختمان مورد نظر، معامله املاک، خرید املاک، خرید خانه های لوکس، واحدهای مسکونی، امکانات لوکس، انواع خانه، انواع املاک، معماری متنوعادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:44 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید باغ و خانه ویلایی در تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

یکی از معاملات ملکی که در بنگاه های معاملات مسکن صورت می گیرد خرید و فروش باغ و خانه های ویلایی می باشد که در مناطق مختلفی از کشور واقع شده اند و دارای قیمتی مشخص برای هر متر مربع می باشند که البته فروش بیشتر انواع باغ به صورت قیمت در متر مربع نمی باشد و تعیین قیمت آن به عوامل زیادی بستگی دارد که در نهایت قیمت باغ را برای فروش مشخص می نماید.

اما برای املاکی نظیر ساختمان ها و واحدهای مسکونی و خانه های ویلایی در تهران و سایر شهرها بر اساس قیمت در هر متر مربع می توان ملک مورد نظر را قیمت گذاری کرد.

با توجه به منطقه انتخاب شده برای خرید باغ و یا خرید خانه ویلایی قیمتی مشخص وجود دارد و انتخاب منطقه برای خرید و فروش ملک مهم می باشد و در نهایت یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت خانه انتحاب منطقه مناسب می باشد.

برای خرید باغ شرایط متفاوت می باشد و شرایطی از قبیل نوع درختان و تعداد درختان موجود در باغ و یا ساختمان باغ و سایر امکانات موجود در آن بر قیمت گذاری نهایی باغ موثر می باشد. خرید باغ در مناطق حاشیه شهر تهران و یا در مناطق شمالی وجود دارد که هر کدام ویژگی هایی منحصر به خود دارند و خرید خانه های ویلایی اگر در مناطق شمالی شهر باشد دارای قیمتی بالاتر برای فروش است.

کلمات کلیدی: خرید باغ، ساختمان باغ، خرید خانه ویلایی، خرید خانه، قیمت خانه، واحدهای مسکونی، ملک مورد نظر، خرید و فروش ملک، قیمت باغ، معاملات مسکن، معاملات ملکی، خرید و فروش باغ، خرید و فروش خانه های ویلاییادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:43 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

خرید املاک لوکس و شیک در زعفرانیه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

زعفرانیه یکی از مناطق تهران است که در شمال شهر واقع شده و به داشتن آب و هوای خوب مانند دیگر مناطق شمالی تهران شهرت دارد. انواع خانه ها و سازه هایی که در این منطقه وجود دارند دارای تنوع قیمتی و قدمت در سال ساخت و همین طور خانه های نوساز می باشند.

انواع خانه های نوساز و آپارتمان های نوساز که با طراحی مدرن ساخته می شوند دارای ویژگی های متمایز کننده ای هستند که به راحتی مشاهده می شود.

در مورد نحوه طراحی ساختمان های مختلف کارشناسان معماری دارای تنوع سلیقه هستند و این تنوع در بکارگیری سلایق گوناگون سبب می شود که مشتری بتواند بهترین مورد از املاک را که با سلیقه او تناسب دارد انتخاب نماید.

خرید هر نوع از املاک مستلزم بررسی موارد جانبی از قبیل عوامل تخصصی در زمینه ساخت و ساز و مقاومت ساختمان هایی می باشد که به سبک های گوناگون طراحی شده اند.

املاک لوکس و خانه های شیک در منطقه زعفرانیه با قیمتی بالا معامله می شوند و در این منطقه آپارتمان و خانه های مسکونی معمولی نیز به دلیل گران بودن قیمت زمین قیمت بالایی دارند و املاک لوکس در زمره گران قیمت ترین ها قرار می گیرند.

کلمات کلیدی: املاک لوکس، قیمت زمین، خانه های مسکونی، آپارتمان معمولی، بهترین املاک، کارشناسان معماری، آپارتمان های نوساز، خانه های نوساز، ساختمان های مختلف، طراحی مدرن، انواع خانه و سازهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:43 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

آیا کسری پرداخت تسهیلات مسکن مهر حقیقت دارد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

چندی پیش یکی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر خبری را مبنی بر کسری تسهیلات ملکی و وام مسکن مسکن مهر منتشر نمود که تاثیر زیادی بر افکار عمومی و متقاضیان مسکن مهر داشت.

باید در نظر داشته باشیم مدیر عامل شرکت عمران پدیش آقای سعید غفوری در این باره توضیح داده اند. وی پرداخت وام مسکن و تسهیلات ملک مسکونی و املاک مسکونی مهر را مشروط بر پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکونی و به نسبت کارکرد عنوان نمودند.

با افزایش وام مسکن و تسهیلات ملکی از 30 به 40 میلیون تومان، مبلغ 700 میلیارد تومان باید در اختیار سازندگان مسکن مهر قرار بگیرد. طی سه ماه گذشته تاکنون کمتر از 15 درصد از هزینه ها پرداخت شده است. عدم پرداخت تسهیلات ملکی و وام مسکن به واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به دلیل آن است که در انتظار ساخت و ساز واحدهای مسکونی و کاردکرد مثبت مسکن مهر هستیم.

در صورت ارائه وضعیت مثبت برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و پیشرفت فیزیکی املاک مسکونی، می توان گفت وام مسکن و تسهیلات ملکی برای خانه های مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد و در اختیار سازندگان مسکن قرار خواهد رفت. بنابراین برای خریداران واحدهای مسکونی جای نگرانی از بابت کسری بودجه نمی باشد و آنها می توانند امیدوار باشد در صورت اخت و ساز و پیشروی واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، تسهیلات ملکی برای واحدهای مسکونی آنان در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی: سازندگان مسکن، تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، مسکن مهر، تسهیلات ملکی و وام مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، سازندگان مسکن، خریداران واحدهای مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:42 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

انواع خانه های مدرن برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خانه های مدرن انواعی از خانه هایی می باشند با طراحی و معماری مدرن ساخته شده و یا با انواع این معماری نمای بیرونی آنها شکل گرفته است. در همه انواع ساختمان ها می توان از طرح های مختلفی استفاده کرد و خانه هایی لوکس را به وجود آورد که زیبایی خیره کننده ای دارند.

بهره گیری از فضای طبیعی در انواع خانه با سبک های مدرن یکی از مواردی می باشد که زیاد دیده می شود و زیباسازی فضای طبیعی و بیرونی سبب ایجاد محیطی جذاب برای نمای خارجی و درونی ساختمان می شود.

خانه های مدرن و یا ساختمان هایی با سبک معماری مدرن برای معاملات مسکن وجود دارند که می توان برخی از انواع آن را برای خرید و برخی را برای اجاره در نظر گرفت اما نمی توان از قیمت بالایی که این گونه املاک دارند چشم پوشی کرد.

سبک های زیبا و پیشرفته برای طراحی خانه و ساختمان به صورت مناسبی جهت زیباسازی به کار می روند و هزینه هایی که صرف ساخت این گونه از ساختمان ها می شود به حدی است که در موقع فروش و یا اجاره قیمت بالایی دارند و این قیمت ها در مقایسه با خانه های دیگر در همین منطقه مشابه به طور محسوسی با قیمت بالا خرید و فروش می شوند.

کلمات کلیدی: طراحی خانه، طراحی ساختمان، فروش و اجاره، خرید و فروش، معاملات مسکن، نمای خارجی و درونی ساختمان، خانه های مدرن، سبک معماری مدرن، انواع خانه، خانه های لوکس، طراحی و معماری مدرنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:41 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

افزایش اجاره نشینی با افزایش اجاره بها همراه است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی افزایش تعداد اجاره نشین ها در ایران را نشان می دهد. به نسبت سال های گذشته تعداد زیادی از خانواده ها به اجاره ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی روی آورده اند.

در سال 2011 تعداد اجاره نشین ها از امروز کمتر بوده است و 26.6 درصد برای تعداد اجاره نشین های ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی بیان شده است. اما در سال های اخیر این تعداد افزایش داشته است و به 33 درصد رسیده است.

به تازگی نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و اپارتمان های مسکونی افزایش داشته است. قیمت اجاره برای آپارتمان های مسکونی در سال 96 با افزایش 11.8 درصدی عهمراه بوده است. این مهم در حالی اتفاق می افتد که قیمت مسکن و قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی افزایش چشمگیری نداشته است.

با توجه به آنکه نظارت بر نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی وجود ندارد مالکان ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی به صورت سلیقه ای به تعیین نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی خود می پردازند.

آمار و ارقام منتشر شده در سال 2016 در ایران نشان از آن دارد که عملا یک سوم خانواده های ایرانی مستاجر هستند و در خانه ها مکونی و آپارتمان های مسکونی اجاره ای زندگی می کنند.

کلمات کلیدی: آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی، نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، تعیین نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی، قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مصالح ساختمانی محلی برای زیبایی معماری نمای ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مصالح ساختمانی مختلفی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مورد نیاز می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که سازندگان مسکن و معماران حرفه ای در تهیه ملک مسکونی و خانه های مسکونی که به آن توجه می کنند، استفاده از مصالح ساختمان محلی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و استفاده از آنها در نمای ساختمان می باشد.

به نسبت آب و هوای مختلف موجود در محل قرارگیری ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی، نیاز به مصالح ساختمانی مختلفی احساس می شود. این امر نه تنها بر کیفیت ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تاثیرگذار می باشد بلکه بر زیایی نهای معماری ساختمان مسکونی و ملک مسکونی نیز تاثیر می گذارد.

معماری در ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خصوصا برای معماری نمای ساختمان برای بسیاری از خریداران مهم است. در مناطق مختلف می توان انواع مختلفی از مصالح ساختمانی محلی را ملاحظه نمود که برای استفاده در نمای ساختمان و معماری ساختمان مسکونی مهم هستند.

معمار حرفه ای می تواند با استفاده از هنر معماری خود و مصالح موجود در محیط ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، زیبایی خاصی را به ساختمان مسکونی ببخشد. این امر سبب می شود قدرت فروشنده آپارتمان و ملک مکسونی برای تعیین قیمت ساختمان بالاتر رود و طرفداران بیشتری بری خریداری واحدهای مسکونی وجود داشته باشد.

کلمات کلیدی: مصالح ساختمانی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، هنر معماری، املاک مسکونی، معماری ساختمان مسکونی، محل قرارگیری ساختمان مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

اجاره بهای خانه در نیمه اول سال جاری

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای قیمت اجاره بها در سال های مختلف شاهد وجود قیمت های بالا می باشیم و این افزایش قیمت اجاره بها در هر سال به صورت درصدی بالا می رود و با افزایش نرخ اجاره خانه برای مستاجران این امر نگران کننده می باشد.

در خرداد ماه سال جاری نیز شاهد افزایش اجاره بها بوده ایم و به هر حال بازار رهن و اجاره همچنان به حالت قبلی خود می باشد چون همه مستاجران بودجه کافی برای خرید خانه را ندارند.

روند معاملات مسکن در نیمه اول سال جاری رو به رشد می باشد و پیش بینی شده که بازار معاملات مسکن رونق پیدا کند اما در مورد خرید نیزدر حال حاضر در دوره پیش رونق می باشیم و خرید و فروش خانه به مقدار کمی از حالت رکود خارج شده اما به طور کامل وارد دوران رونق نشده است.

در مورد رهن و اجاره می توان گفت که بازار رهن و اجاره همچنان گرمی خود را حفظ کرده است و به هر صورت در فصل جابجایی تعداد معاملات رهن و اجاره بیشتر می شود و حتی با وجود افزایش همه ساله مبلغ اجاره بها می توان در فصول مختلف جابجایی های زیادی را مشاهده کرد.

قیمت بالای مسکن یکی از عواملی می باشد که بر خرید خانه موثر بوده و با ثابت ماند قیمت خرید و فروش خانه امیدواری به خرید و فروش بیشتر وجود دارد.

کلمات کلیدی: قیمت بالای مسکن، خرید خانه، قیمت خرید و فروش خانه، معاملات رهن و اجاره، بازار رهن و اجاره، بازار معاملات مسکن، رهن و اجاره، روند معاملات مسکن، نرخ اجاره خانه، افزایش اجاره بها، قیمت اجاره

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:38 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.