جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگخرید املاک لوکس و شیک در زعفرانیه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

زعفرانیه یکی از مناطق تهران است که در شمال شهر واقع شده و به داشتن آب و هوای خوب مانند دیگر مناطق شمالی تهران شهرت دارد. انواع خانه ها و سازه هایی که در این منطقه وجود دارند دارای تنوع قیمتی و قدمت در سال ساخت و همین طور خانه های نوساز می باشند.

انواع خانه های نوساز و آپارتمان های نوساز که با طراحی مدرن ساخته می شوند دارای ویژگی های متمایز کننده ای هستند که به راحتی مشاهده می شود.

در مورد نحوه طراحی ساختمان های مختلف کارشناسان معماری دارای تنوع سلیقه هستند و این تنوع در بکارگیری سلایق گوناگون سبب می شود که مشتری بتواند بهترین مورد از املاک را که با سلیقه او تناسب دارد انتخاب نماید.

خرید هر نوع از املاک مستلزم بررسی موارد جانبی از قبیل عوامل تخصصی در زمینه ساخت و ساز و مقاومت ساختمان هایی می باشد که به سبک های گوناگون طراحی شده اند.

املاک لوکس و خانه های شیک در منطقه زعفرانیه با قیمتی بالا معامله می شوند و در این منطقه آپارتمان و خانه های مسکونی معمولی نیز به دلیل گران بودن قیمت زمین قیمت بالایی دارند و املاک لوکس در زمره گران قیمت ترین ها قرار می گیرند.

کلمات کلیدی: املاک لوکس، قیمت زمین، خانه های مسکونی، آپارتمان معمولی، بهترین املاک، کارشناسان معماری، آپارتمان های نوساز، خانه های نوساز، ساختمان های مختلف، طراحی مدرن، انواع خانه و سازهادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:43 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

آیا کسری پرداخت تسهیلات مسکن مهر حقیقت دارد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

چندی پیش یکی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر خبری را مبنی بر کسری تسهیلات ملکی و وام مسکن مسکن مهر منتشر نمود که تاثیر زیادی بر افکار عمومی و متقاضیان مسکن مهر داشت.

باید در نظر داشته باشیم مدیر عامل شرکت عمران پدیش آقای سعید غفوری در این باره توضیح داده اند. وی پرداخت وام مسکن و تسهیلات ملک مسکونی و املاک مسکونی مهر را مشروط بر پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکونی و به نسبت کارکرد عنوان نمودند.

با افزایش وام مسکن و تسهیلات ملکی از 30 به 40 میلیون تومان، مبلغ 700 میلیارد تومان باید در اختیار سازندگان مسکن مهر قرار بگیرد. طی سه ماه گذشته تاکنون کمتر از 15 درصد از هزینه ها پرداخت شده است. عدم پرداخت تسهیلات ملکی و وام مسکن به واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به دلیل آن است که در انتظار ساخت و ساز واحدهای مسکونی و کاردکرد مثبت مسکن مهر هستیم.

در صورت ارائه وضعیت مثبت برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و پیشرفت فیزیکی املاک مسکونی، می توان گفت وام مسکن و تسهیلات ملکی برای خانه های مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد و در اختیار سازندگان مسکن قرار خواهد رفت. بنابراین برای خریداران واحدهای مسکونی جای نگرانی از بابت کسری بودجه نمی باشد و آنها می توانند امیدوار باشد در صورت اخت و ساز و پیشروی واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، تسهیلات ملکی برای واحدهای مسکونی آنان در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی: سازندگان مسکن، تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، مسکن مهر، تسهیلات ملکی و وام مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، سازندگان مسکن، خریداران واحدهای مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:42 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

انواع خانه های مدرن برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خانه های مدرن انواعی از خانه هایی می باشند با طراحی و معماری مدرن ساخته شده و یا با انواع این معماری نمای بیرونی آنها شکل گرفته است. در همه انواع ساختمان ها می توان از طرح های مختلفی استفاده کرد و خانه هایی لوکس را به وجود آورد که زیبایی خیره کننده ای دارند.

بهره گیری از فضای طبیعی در انواع خانه با سبک های مدرن یکی از مواردی می باشد که زیاد دیده می شود و زیباسازی فضای طبیعی و بیرونی سبب ایجاد محیطی جذاب برای نمای خارجی و درونی ساختمان می شود.

خانه های مدرن و یا ساختمان هایی با سبک معماری مدرن برای معاملات مسکن وجود دارند که می توان برخی از انواع آن را برای خرید و برخی را برای اجاره در نظر گرفت اما نمی توان از قیمت بالایی که این گونه املاک دارند چشم پوشی کرد.

سبک های زیبا و پیشرفته برای طراحی خانه و ساختمان به صورت مناسبی جهت زیباسازی به کار می روند و هزینه هایی که صرف ساخت این گونه از ساختمان ها می شود به حدی است که در موقع فروش و یا اجاره قیمت بالایی دارند و این قیمت ها در مقایسه با خانه های دیگر در همین منطقه مشابه به طور محسوسی با قیمت بالا خرید و فروش می شوند.

کلمات کلیدی: طراحی خانه، طراحی ساختمان، فروش و اجاره، خرید و فروش، معاملات مسکن، نمای خارجی و درونی ساختمان، خانه های مدرن، سبک معماری مدرن، انواع خانه، خانه های لوکس، طراحی و معماری مدرنادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:41 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

افزایش اجاره نشینی با افزایش اجاره بها همراه است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی افزایش تعداد اجاره نشین ها در ایران را نشان می دهد. به نسبت سال های گذشته تعداد زیادی از خانواده ها به اجاره ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی روی آورده اند.

در سال 2011 تعداد اجاره نشین ها از امروز کمتر بوده است و 26.6 درصد برای تعداد اجاره نشین های ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی بیان شده است. اما در سال های اخیر این تعداد افزایش داشته است و به 33 درصد رسیده است.

به تازگی نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و اپارتمان های مسکونی افزایش داشته است. قیمت اجاره برای آپارتمان های مسکونی در سال 96 با افزایش 11.8 درصدی عهمراه بوده است. این مهم در حالی اتفاق می افتد که قیمت مسکن و قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی افزایش چشمگیری نداشته است.

با توجه به آنکه نظارت بر نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی وجود ندارد مالکان ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی به صورت سلیقه ای به تعیین نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی خود می پردازند.

آمار و ارقام منتشر شده در سال 2016 در ایران نشان از آن دارد که عملا یک سوم خانواده های ایرانی مستاجر هستند و در خانه ها مکونی و آپارتمان های مسکونی اجاره ای زندگی می کنند.

کلمات کلیدی: آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی، نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، تعیین نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی، قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مصالح ساختمانی محلی برای زیبایی معماری نمای ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مصالح ساختمانی مختلفی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مورد نیاز می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که سازندگان مسکن و معماران حرفه ای در تهیه ملک مسکونی و خانه های مسکونی که به آن توجه می کنند، استفاده از مصالح ساختمان محلی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و استفاده از آنها در نمای ساختمان می باشد.

به نسبت آب و هوای مختلف موجود در محل قرارگیری ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی، نیاز به مصالح ساختمانی مختلفی احساس می شود. این امر نه تنها بر کیفیت ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تاثیرگذار می باشد بلکه بر زیایی نهای معماری ساختمان مسکونی و ملک مسکونی نیز تاثیر می گذارد.

معماری در ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خصوصا برای معماری نمای ساختمان برای بسیاری از خریداران مهم است. در مناطق مختلف می توان انواع مختلفی از مصالح ساختمانی محلی را ملاحظه نمود که برای استفاده در نمای ساختمان و معماری ساختمان مسکونی مهم هستند.

معمار حرفه ای می تواند با استفاده از هنر معماری خود و مصالح موجود در محیط ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، زیبایی خاصی را به ساختمان مسکونی ببخشد. این امر سبب می شود قدرت فروشنده آپارتمان و ملک مکسونی برای تعیین قیمت ساختمان بالاتر رود و طرفداران بیشتری بری خریداری واحدهای مسکونی وجود داشته باشد.

کلمات کلیدی: مصالح ساختمانی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، هنر معماری، املاک مسکونی، معماری ساختمان مسکونی، محل قرارگیری ساختمان مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

اجاره بهای خانه در نیمه اول سال جاری

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای قیمت اجاره بها در سال های مختلف شاهد وجود قیمت های بالا می باشیم و این افزایش قیمت اجاره بها در هر سال به صورت درصدی بالا می رود و با افزایش نرخ اجاره خانه برای مستاجران این امر نگران کننده می باشد.

در خرداد ماه سال جاری نیز شاهد افزایش اجاره بها بوده ایم و به هر حال بازار رهن و اجاره همچنان به حالت قبلی خود می باشد چون همه مستاجران بودجه کافی برای خرید خانه را ندارند.

روند معاملات مسکن در نیمه اول سال جاری رو به رشد می باشد و پیش بینی شده که بازار معاملات مسکن رونق پیدا کند اما در مورد خرید نیزدر حال حاضر در دوره پیش رونق می باشیم و خرید و فروش خانه به مقدار کمی از حالت رکود خارج شده اما به طور کامل وارد دوران رونق نشده است.

در مورد رهن و اجاره می توان گفت که بازار رهن و اجاره همچنان گرمی خود را حفظ کرده است و به هر صورت در فصل جابجایی تعداد معاملات رهن و اجاره بیشتر می شود و حتی با وجود افزایش همه ساله مبلغ اجاره بها می توان در فصول مختلف جابجایی های زیادی را مشاهده کرد.

قیمت بالای مسکن یکی از عواملی می باشد که بر خرید خانه موثر بوده و با ثابت ماند قیمت خرید و فروش خانه امیدواری به خرید و فروش بیشتر وجود دارد.

کلمات کلیدی: قیمت بالای مسکن، خرید خانه، قیمت خرید و فروش خانه، معاملات رهن و اجاره، بازار رهن و اجاره، بازار معاملات مسکن، رهن و اجاره، روند معاملات مسکن، نرخ اجاره خانه، افزایش اجاره بها، قیمت اجاره

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:38 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

ویژگی های یک ساختمان ایمن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ملک یکی از مهم ترین مسائلی که باید مود توجه باشد و خریداران ساختمان در موارد زیادی به این موارد توجه می کنند ایمن بودن ساختمان از نظر اسکلت می باشد و خیلی مهم است. اگر اسکلت بندی ساختمان از هر نظر ایمنی لازم را داشته باشد در نهایت ساختمان مورد نظر ایمن تر و محکم تر خواهد بود.

خرید خانه و یا خرید املاک بهتر است که با دقت لازم صورت بگیرد و اگر خانه ای دارای شرایط مناسب باشد می توان اقدام به خرید کرد.

خانه و ساختمان های خوب و محکم در برابر زلزله مقاوم می باشند و این مورد به اسکلت ساختمان برمی گردد و خانه هایی که اسکلت بتنی دارند بیشتر از ساختمان هایی که اسکلت آهنی دارند می توانند در برابر زلزله مقاومت کنند.

اگر در هنگام خرید خانه بتوان از کارشناسان و متخصصان در زمینه ساختمان و سازه مورد نظر کمک گرفت و نظر یک کارشناس معتبر را در این مورد جویا شد می توان با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کرد. برای در نظر داشتن پایداری یک ساختمان و میزان مقاوم بودن ساختمان باید از نظر تعداد طبقات و همین طور ابعاد ستوان ها پارکینگ مورد بررسی قرار بگیرد که البته همه خریداران ملک در این مورد خبره نیستند و نظرات کارشناسی می تواند در این امر کمک زیادی ارائه نماید. برای بررسی ستون ها در مقاوم نگهداشتن ساختمان باید توجه داشت که تعداد طبقات واقع شده روی ستون ها و باری که روی این ستون ها وارد می شود قابل تحمل توسط این ستوان ها هست یا نه.

کلمات کلیدی: خرید خانه، ساختمان و سازه، اقدام به خرید خانه، مقاوم بودن ساختمان، تعداد طبقات، اسکلت آهنی، اسکلت ساختمان، ساختمان های خوب و محکم، خرید املاک، ایمن بودن ساختمان، خرید ملک، خریداران ساختمانادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:48 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

ویژگی های یک خانه خوب برای خرید

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای معامله هر نوع ملک و یا خانه ای باید به چند مورد توجه داشت و این موارد و ویژگی ها سبب می شوند انتخاب راحت تر شود و در نهایت خرید خانه به صورت راضی کننده ای صورت بگیرد. اگر خانه ای بیشترین ویژگی های مثبت را داشته باشد یک مورد خوب به شمار می رود و این خانه برای خرید مناسب می باشد.

خانه ای که به خیابان اصلی دور نباید و دسترسی راحت به میوه فروشی و قصابی و داروخانه و... در آن فراهم باشد یک خانه با ویژگی مناسب محسوب می گردد.

بهتر است که خانه از نظر فضای داخلی مناسب باشد و تعداد اتاق ها مناسب بوده و دستشویی آن در جایی قرار داشته باشد که صدا به بیرون نرود و این یک مزیت برای آپارتمان های خوب به خصوص آپارتمان های کوچک و واحدهای مسکونی کوچک به شمار می رود که با طراحی خوب داخلی فضای دستشویی و حمام را در جای مناسبی تعبیه کرده باشند.

از نظر فضای خارجی ساختمان و نمای بیرونی نیز مواردی وجود دارد که محیط بیرونی ساختمان بهتر است که خلوت باشد و سر و صدا و رفت و آمد موجب آزار و اذیت نشود و به همین ترتیب  نمای بیرونی ساختمان نیز تمیز باشد.

معمولا برای خرید ملک و خانه دقت در موارد زیادی منجر به یک خرید موفق خواهد شد و هر نوع خرید موفق املاک سبب می شود که افراد احساس بهتری از خرید و معامله داشته باشند.

کلمات کلیدی: فضای خارجی ساختمان، محیط بیرونی ساختمان، خرید ملک، خرید خانه، آپارتمان خوب، آپارتمان های کوچک، واحد مسکونی کوچک، فضای داخلی خانه، طراحی خوب، خرید مناسب، معامله املاک

منبع: http://forum.p30world.com/archive/index.php/t-628447.html

 

 

ویژگی های یک خانه خوب برای خرید

برای معامله هر نوع ملک و یا خانه ای باید به چند مورد توجه داشت و این موارد و ویژگی ها سبب می شوند انتخاب راحت تر شود و در نهایت خرید خانه به صورت راضی کننده ای صورت بگیرد. اگر خانه ای بیشترین ویژگی های مثبت را داشته باشد یک مورد خوب به شمار می رود و این خانه برای خرید مناسب می باشد.

خانه ای که به خیابان اصلی دور نباید و دسترسی راحت به میوه فروشی و قصابی و داروخانه و... در آن فراهم باشد یک خانه با ویژگی مناسب محسوب می گردد.

بهتر است که خانه از نظر فضای داخلی مناسب باشد و تعداد اتاق ها مناسب بوده و دستشویی آن در جایی قرار داشته باشد که صدا به بیرون نرود و این یک مزیت برای آپارتمان های خوب به خصوص آپارتمان های کوچک و واحدهای مسکونی کوچک به شمار می رود که با طراحی خوب داخلی فضای دستشویی و حمام را در جای مناسبی تعبیه کرده باشند.

از نظر فضای خارجی ساختمان و نمای بیرونی نیز مواردی وجود دارد که محیط بیرونی ساختمان بهتر است که خلوت باشد و سر و صدا و رفت و آمد موجب آزار و اذیت نشود و به همین ترتیب  نمای بیرونی ساختمان نیز تمیز باشد.

معمولا برای خرید ملک و خانه دقت در موارد زیادی منجر به یک خرید موفق خواهد شد و هر نوع خرید موفق املاک سبب می شود که افراد احساس بهتری از خرید و معامله داشته باشند.

کلمات کلیدی: فضای خارجی ساختمان، محیط بیرونی ساختمان، خرید ملک، خرید خانه، آپارتمان خوب، آپارتمان های کوچک، واحد مسکونی کوچک، فضای داخلی خانه، طراحی خوب، خرید مناسب، معامله املاک

منبع خبر

 ادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:47 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

نقش معماری در قیمت خانه مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

معماری ساختمان های مسکونی و خانه های مسکونی به سبک و سیاق مختلف، از معماری مدرن تا معماری سنتی قابل رویت می باشد. معماری نقش مهمی در زیبایی شناسی ساختمان مسکونی و میزان استقبال خریداران ساختمان مسکونی دارد.

باید در نظر داشته باشیم معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی می تواند تا حد زیادی بر قیمت خرید و فروش ملک مسکونی تاثیر گذار باشد. برای بسیاری از خریداران مسکن بحث زیبایی شناسی و رعایت اصول معماری در خرید خانه های مسکونی نقش مهمی را ایفا میکند.

قیمت ساختمان های مسکونی که از سبک معماری خاص و یا معماری های مدرن تبعیت نمی کنند، نسبت به خانه های مسکونی که این خصوصیت را دارا هستند دارای نوسان زیادی است. ساختمان های مسکونی که دارای معماری چشمگیری هستند را می توانند در زمره ساختمان های مسکونی با قیمت بالا قرار داد.

خریدار ساختمان مسکونی بیش از آنکه در نگاه اول به استحکام ساختمان، مهندسی ساختمان و یا مواردی از این دست نظر داشته باشد، به معماری ظاهری ساختمان مسکونی نگاه می کند و بر طبق آن خانه مسکونی را برای خرید و یا عدم خرید قضاوت می نماید.

فروشنده ساختمان در صورتی که به این مهم واقف باشد بیشترین تلاش خود را برای ایجاد معماری چشم نواز برای ملک مسکونی انجام می دهد تا قدرت فروش خود را تا حد خوبی بالا ببرد.

کلمات کلیدی: معماری ساختمان های مسکونی و خانه های مسکونی، معماری مدرن تا معماری سنتی، خریداران ساختمان مسکونی، آپارتمان های مسکونی، ساختمان های مسکونی، فروشنده ساختمان، خانه مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:46 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

نقدی بر فروش آپارتمان های مجازی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد نقدی بر خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی داشته است. وی در رابطه با فروش واحدهای مسکونی در سایت دیوار نقدی را وارد کرده است و این نوع از فروش آپارتمان را دلیلی برای افت خردی و فروش آپارتمان مسکونی و املاک مسکونی در دفاتر مشاورین املاک دانسته است.

سایت هایی برای خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی در فضای مجازی وجود دارد. این سایت ها به خرید و فروش واحدهای مسکونی می پردازند و می توانند مزایای بزرگی را برای خریدار مسکن ایجاد نمایند. از مهم ترین مزایایی که این نوع خرید و فروش واحدهای مسکونی ایجاد می نماید آن است که صرفه جویی در وقت و هزینه را برای افراد در بردارد.

دفاتر مشاور املاک از این موضوع نارضایتی زیادی دارند. با توجه به آنکه رکود مسکن و کاهش خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را شاهد هستیم، خرید و فروش واحدهای مسکونی در فضای مجازی می تواند دلیلی برای این مهم باشد که افراد بیشتر تمایل دارند خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی مورد نیاز خود را از این طریق خریداری نمایند.

نوسان در بازار مسکن شهرکرد وجود دارد و رییس اتحادیه مشاوران املاک در این استان بر رکود بازار مسکن و تداوم آن در این بازار تاکید دارد و نقش خرید و فروش ساختمان های مجازی را بسیار مهم می داند.

کلمات کلیدی: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد، آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی، فروش آپارتمان، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:45 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.