جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگنقش معماری در قیمت خانه مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

معماری ساختمان های مسکونی و خانه های مسکونی به سبک و سیاق مختلف، از معماری مدرن تا معماری سنتی قابل رویت می باشد. معماری نقش مهمی در زیبایی شناسی ساختمان مسکونی و میزان استقبال خریداران ساختمان مسکونی دارد.

باید در نظر داشته باشیم معماری ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی می تواند تا حد زیادی بر قیمت خرید و فروش ملک مسکونی تاثیر گذار باشد. برای بسیاری از خریداران مسکن بحث زیبایی شناسی و رعایت اصول معماری در خرید خانه های مسکونی نقش مهمی را ایفا میکند.

قیمت ساختمان های مسکونی که از سبک معماری خاص و یا معماری های مدرن تبعیت نمی کنند، نسبت به خانه های مسکونی که این خصوصیت را دارا هستند دارای نوسان زیادی است. ساختمان های مسکونی که دارای معماری چشمگیری هستند را می توانند در زمره ساختمان های مسکونی با قیمت بالا قرار داد.

خریدار ساختمان مسکونی بیش از آنکه در نگاه اول به استحکام ساختمان، مهندسی ساختمان و یا مواردی از این دست نظر داشته باشد، به معماری ظاهری ساختمان مسکونی نگاه می کند و بر طبق آن خانه مسکونی را برای خرید و یا عدم خرید قضاوت می نماید.

فروشنده ساختمان در صورتی که به این مهم واقف باشد بیشترین تلاش خود را برای ایجاد معماری چشم نواز برای ملک مسکونی انجام می دهد تا قدرت فروش خود را تا حد خوبی بالا ببرد.

کلمات کلیدی: معماری ساختمان های مسکونی و خانه های مسکونی، معماری مدرن تا معماری سنتی، خریداران ساختمان مسکونی، آپارتمان های مسکونی، ساختمان های مسکونی، فروشنده ساختمان، خانه مسکونیادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:46 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

نقدی بر فروش آپارتمان های مجازی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد نقدی بر خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی داشته است. وی در رابطه با فروش واحدهای مسکونی در سایت دیوار نقدی را وارد کرده است و این نوع از فروش آپارتمان را دلیلی برای افت خردی و فروش آپارتمان مسکونی و املاک مسکونی در دفاتر مشاورین املاک دانسته است.

سایت هایی برای خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی در فضای مجازی وجود دارد. این سایت ها به خرید و فروش واحدهای مسکونی می پردازند و می توانند مزایای بزرگی را برای خریدار مسکن ایجاد نمایند. از مهم ترین مزایایی که این نوع خرید و فروش واحدهای مسکونی ایجاد می نماید آن است که صرفه جویی در وقت و هزینه را برای افراد در بردارد.

دفاتر مشاور املاک از این موضوع نارضایتی زیادی دارند. با توجه به آنکه رکود مسکن و کاهش خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را شاهد هستیم، خرید و فروش واحدهای مسکونی در فضای مجازی می تواند دلیلی برای این مهم باشد که افراد بیشتر تمایل دارند خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی مورد نیاز خود را از این طریق خریداری نمایند.

نوسان در بازار مسکن شهرکرد وجود دارد و رییس اتحادیه مشاوران املاک در این استان بر رکود بازار مسکن و تداوم آن در این بازار تاکید دارد و نقش خرید و فروش ساختمان های مجازی را بسیار مهم می داند.

کلمات کلیدی: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد، آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی، فروش آپارتمان، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:45 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

مهم ترین برنامه دولت برای ساخت مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برای اقشار مختلف جامعه از جمله اولویت هایی است که برای هر دولت قابل تعریف می باشد. ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برای اقشار مختلف از جمله اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه می تواند نقطه عطفی برای خانه دار شدن آنها باشد.

مهم ترین بر نامه دولت یازدهم در حوزه مسکن و ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی، ساخت مسکن در قالب مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی می باشد. مسکن اجتماعی و برنامه ساخت آپارتمان های مسکونی در آن در سال گذشته ابلاغ شده است و دولت در شرف ایجاد برنامه های آتی برای شروع ساخت و ساز این املاک مسکونی می باشد.

بنیاد مسکن باید ساخت واحدهای مسکونی مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی را پیش ببرد. مسکن حمایتی کمک به ساخت مسکن ملکی و کمک بلاعوض می باشد. مسکن اجتماعی کمک به ساخت مسکن استیجاری وپرداخت کمک اجاره می باشد.

با اجرای برنامه های ساخت و ساز واحدهای مسکونی در قالب های یاید شده، سالانه 100 واحد مسکونی و ملک مسکونی در کشور تحت عنوان مسکن اجتماعی و حمایتی اجرایی می شود. مابقی ساخت و ساز واحدهای مسکونی باید توسط بخش خصوصی انجام شود.

کلمات کلیدی: مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی، املاک مسکونی، حوزه مسکن، آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی، مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی، واحدهای مسکونی

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:43 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

متقاضیان واقعی خرید مسکن در اولویت دولت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

عرضه و تقاضای مسکن و ملک مسکونی باید با توجه به نیاز بازار مسکن و نیاز واقعی متقاضیان مسکن انجام شود. باید در نظر داشته باشیم تعداد زیادی از افراد خواهان تهیه ملک مسکونی و ساختمان مسکونی هستند و با توجه به ساخت و سازهای موجود در بازار مسکن این نیاز به خوبی برآورده نمی شود.

بازار مسکن باید با تقاضای مسکن همراه باشد. در حال حاضر تقاضا برای خرید ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی کوچک متراژ بالاتر است. باید خانه هایی ساخته شود که دارای زیربنای مناسب شهری باشد تا هزینه های اضافی به خریداران وارد نسازد.

مسکن مهر به دلیل ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی در بیابان دارای زیربنای شهری مناسب نبوده اند. به همین دلیل مقدور نبود تا واحدهای مسکونی ساخته شده با قیمت اولیه به خریداران مسکن ارائه شود.

ساخت مسکن در بافت های فرسوده و ناکارامد نمی تواند در اولویت برنامه های دولت قرار بگیرد. با تجربه ای که از ساخت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر به دست آمد به این نتیجه رسیدند که بیش از هر چیز برای داشتن ساخت و ساز واحدهای مسکونی در حجم انبوه بایستی به برنامه ریزی بلند مدت در این زمینه و همچنین ساخت واحدهای مسکونی در محدوده ای که امکانات زیربنایی شهری وجود دارد، توجه خاص مبذول داشته شود.

کلمات کلیدی: عرضه و تقاضای مسکن و ملک مسکونی، بازار مسکن، متقاضیان مسکن، ساخت مسکن در بافت های فرسوده، ساخت واحدهای مسکونی، خریداران مسکن، آپارتمان مسکونی کوچک متراژ، واحدهای مسکونی در حجم انبوه

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:41 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

گران ترین مناطق تهران برای خرید خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 برای خرید خانه در هر شهری عموما مناطقی وجود دارند که بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در این مناطق خانه داشته باشند و متقاضیان خرید املاک در این مناطق بیشتر از بقیه مناطق است. در تهران نیز مناطقی که بیشترین طرفداران را برای خرید املاک دارد مشخص و واضح بوده که البته این مناطق پرطرفدار از مناطق گران قیمت برای خرید و فروش املاک محسوب می شوند.

ماطق یک تا پنج تهران از مناطق پرطرفداری می باشند که برای خرید و اجاره بسیاری از افراد این مناطق را ترجیح می دهند و با توجه به قیمت بالای موجود برای خرید و رهن و اجاره نیاز است که بودجه کافی برای انجام معاملات ملکی در این مناطق در نظر گرفته شود.

تعداد فروش زیر بنای مسکونی در مناطق مختلف تهران کاهش داشته است و بازار مسکن دچار رکود شده و این امر در شهرهای بزرگ مانن تهران نیز صدق می کند.

برای خرید خانه در مناطق گران قیمت با توجه به نوع سازه و نوع مصالح استفاده شده و همین طور قدمت خانه یا نوساز بودن آن می توان قیمت های مشخصی را برای خرید و فروش در نظر گرفت و عموما این قیمت ها برای هر متر مربع بالاتر از سایر مناطق با این ویژگی ها می باشند.

کلمات کلیدی: نوع سازه، نوع مصالح، خرید و فروش، خرید خانه، زیربنای مسکونی، بازار مسکن، رهن و اجاره، معاملات ملکی، خرید املاک، مناطق گران قیمت، خرید و فروش املاک، متقاضیان خرید املاک

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:40 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

قیمت انواع خانه های قدیمی و کلنگی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای انواع خانه های کلنگی و قدیمی که در مناطق مختلفی از شهرهای مختلف وجود دارند قیمتی مشخص در نظر گرفته می شود و می توان از این خانه های کلنگی در جهت تخریب و جایگزین کردن آنها با واحدهای نوساز و آپارتمان های نوساز استفاده کرد.

از آنجا که خرید و فروش در زمینه املاک نو وکهنه رونق خود را از دست داده است و مثل سابق رونق زیادی ندارد و خرید و فروش نیز به تعداد زیادی صورت نمی گیرد بازار خانه های کلنگی نیز دچار رکود شده است و چون خرید این خانه ها در جهت ساخت و ساز واحدهای مسکونی جدیدتر می باشد تصمیم برای ساخت واحدهای جدید و تازه با تاخیر مواجه شده است.

اگر تقاضا برای واحدهای نوساز و آپارتمان هایی که ساخته شده اند و خالی می باشند بیشتر شود و فروش آنها با سرعت بیشتری صورت بگیرد به احتمال زیاد فروش خانه های کلنگی نیز رونق پیدا می کند و بیشتر می شود و در نتیجه می توان خانه های کلنگی را به قصد تخریب و ایجاد واحدهای نوساز خریداری کرد.

در مناطق مختلفی از تهران خانه های کلنگی زیادی وجود دارند که قیمت هر متر از زمین های آنها با توجه به منطقه مورد نظر با یکدیگر متفاوت ارزیابی می شود و هر اندازه که شرایط برای ساخت و ساز ملک مناسب باشد قیمت آن خانه کلنگی افزایش بیشتری دارد.

کلمات کلیدی: خانه های کلنگی، ساخت و ساز، واحدهای نوساز، فروش خانه های کلنگی، واحدهای مسکونی، خرید و فروش، بازار خانه های کلنگی، املاک نو، آپارتمان های نوساز، قیمت خانه کلنگی، ساخت و ساز ملکادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:39 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

فروش انواع خانه خوب

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید خانه سلایق مختلف در مورد خریداران وجود دارد و انواع خانه های خوب از نظر خریداران با هم فرق دارد ولی اگر یک سری از ویژگی ها وجود داشته باشد خانه یا آپارتمان دارای خصوصیات مناسب برای فروش می باشد و فروش انواع خانه خوب و آپارتمان خوب با قیمت مناسب در مناطق مناسب می تواند صورت بگیرد.

مقاوم بودن آپارتمان یکی از ویژگی هایی است که برای همه خریداران مهم می باشد و برای فروشندگان یکی از عوامل مثبت برای فروش بهتر خانه می باشد. معمولا خریداران خانه و آپارتمان ترجیح می دهند که طبقه همکف را خریداری نکنند چون سر و صدا در این طبقات بیشتر می باشد و اگر سیستم گرمایشی در ساختمان مناسب نباشد در زمستان ممکن است که خانه سرد شود و به راحتی گرم نشود.

تعداد واحدهایی که در یک ساختمان مسکونی وجود دارد از موارد مهم می باشد و هر اندازه تعداد واحدهای ساختمان کمتر باشد بهتر است و همه خریداران این نوع از خرید را ترجیح می دهند.

برای آگاهی از انواع ویژگی ها و خانه هایی که برای فروش گذاشته می شود می توان به صورت مجازی از سایت های فروش مجازی املاک اقدام کرد و یا به صورت حضوری از فروشندگان و مشاوران املاک در این زمینه کمک گرفت.

در مواردی که خریداران خانه ظریف بین می باشند توجه به درب ورودی و اندازه مناسب آن و شرایط پارکینگ مهم می باشد و این ویژگی ها سبب می شود که خانه با شرایط خوب و قیمتی متناسب با ان فروخته شود.

کلمات کلیدی: فروش مجازی املاک، خریداران خانه، خانه با شرایط خوب، سیستم گرمایشی ساختمان، فروش خانه، مقاوم بودن آپارتمان، خریداران آپارتمان، فروش انواع خانه، فروش آپارتمان، خانه های خوب، خرید خانه

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:38 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

طراحی و معماری داخلی خوب برای خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خانه های مختلف طراحی و معماری مناسب مهم می باشد و هنگامی که قصد خرید خانه وجود دارد طراحی داخلی یکی از مواردی است که به چشم می خورد و برای خریداران مهم می باشد و در مورد خرید آپارتمان و املاک مختلف دکوراسیون خوب می تواند فروش بهتر بیشتر و بهتر را به همراه داشته باشد.

سازه های مناسب و زنذه برای انواع ساختمان و آپارتمان در تعامل بیرونی با محیط طبیعی می باشند و سازه های مناسب انرژی زیادی را از طبیعت می گیرند و آن را انتقال می دهند.

طراحی خوب برای خانه های مختلف باعث می شود که ساختمان مورد نظر بسیار شیک به نظر برسد و لوکس و شیک بودن یک خانه به مقدار زیادی به طراحی خوب فضای داخلی خانه مربوط می باشد.

معماری های داخلی خوب برای انواع خانه های مختلف با توجه به فضایی که وجود دارد تعیین می شود و نقشه های طراحی ساختمان با توجه به در نظر گرفتن محیط داخلی و استفاده مناسب از فضای داخلی خانه صورت می گیرد.

برای داشتن خانه و ساختمان های خوب ارتباط دادن ساختمان و خانه با محیط طبیعی می تواند یک محیط جالب را ایجاد نماید و استفاده از منابع طبیعی برای زیباسازی و طراحی خانه و دکوراسیون خانه می تواند جذابیت زیادی ایجاد نماید.

کلمات کلیدی: طراحی خوب، معماری داخلی خوب، ساختمان های خوب، زیباسازی و طراحی خانه، دکوراسیون خانه، فضای داخلی خانه، خانه های مختلف، انواع ساختمان، انواع آپارتمان، دکوراسیون خوب، خرید خانه، آپارتمان و املاک

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:36 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

سیستم های تهویه مناسب در طراحی ساختمان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در هنگام خرید ملک یکی از نکاتی که در خانه های مختلف به چشم می خورد نوع تهویه و سیستم جریان هوا می باشد که در ساختمان طراحی شده است و هر اندازه این سیستم جریان هوا به داخل ساختمان و ورود و خروج هوا بهتر باشد ساختمان و یا خانه مورد نظر ویژگی های مناسب تری برای تهویه دارد.

تهویه مناسب باعث می شود که جریان هوای تازه در داخل خانه به وجود آید و از این بابت خانه همیشه دارای هوای تازه می باشد. اگرچه نفوذ هوا به داخل ساختمان از شیارهای موجود درب و پنجره نیز صورت می گیرد و درزهای موجود در آنها سبب ورود هوا به داخل ساختمان می شود و باز گذاشتن درب و پنجره نیز می تواند سبب جریان یافتن هوا در داخل خانه شود.

در مواردی برای جریان یافتن بهتر هوا به داخل ساختمان و داخل خانه می توان از فن استفاده کرد و فن سبب می شود گردش هوا بهتر و بیشتر صورت بگیرد. سیستم های تهویه مطبوع که برای ساختمان طراحی و تعبیه می شوند می توانند هوای تازه را جذب کرده و هوای آلوده را خارج کنند.

با وجود تهویه خوب و مناسب هوای تازه در داخل ساختمان، فضای داخلی ساختمان به شکل مطبوع و مناسبی می شود و در نتیجه هوای گرفته در داخل خانه وجود ندارد و هوای سنگین به صورت ساکن در ساختمان باقی نمی ماند.

کلمات کلیدی: تهویه خوب و مناسب، فضای داخلی ساختمان، داخل ساختمان، جریان هوا، خرید ملک، خانه های مختلف، سیستم جریان هوا، داخل خانه، جریان یافتن هوا، خانه مورد نظر، هوای تازه در ساختمان

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:34 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

خرید ساختمان چند واحدی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید آپارتمان و واحدهایی که در یک ساختمان کنار هم قرار دارند باید نکاتی را مورد نظر قرار داد و واحدهای مسکونی که بهترین ویژگی ها را داشته باشند در نهایت می توانند بیشترین رضایت را برای خریدار به ارمغان آورند.

ساختمان های چند واحدی و یا آپارتمان های چند واحدی که عموما برای خرید پیشنهاد می شوند به صورت چند واحد در یک طبقه و یا دو واحدی و در موارد زیادی نیز به صورت تک واحدی دیده می شوند که مزیت خانه های تک واحدی نسبت به چند واحدی بیشتر می باشد و اغلب ترجیح بر خرید واحدهایی است که تعداد آنها در یک طبقه کمتر است.

از نظر کارشناسان مسکن تعداد واحدهایی که در یک ساختمان واقع شده اند از 15 تا 30 واحد در حد مناسب و مطلوبی می باشد و تعداد واحدهای بیشتر از این در یک ساختمان باعث شلوغی ساختمان خواهد شد و به این ترتیب مدیریت داخلی ساختمان نیز با مشکل مواجه می شود.

تعداد زیاد واحدهای یک ساختمان سبب می شود که رفت و آمد در راهروها زیاد شده و شلوغی در راهروها وجود داشته باشد و به خصوص اگر تعداد واحدهای یک طبقه زیاد باشد و درب ورودی آنها نزدیک و چسبیده به هم باشد این شلوغی بیشتر احساس می شود.

بهتر است آپارتمان و واحدهایی که برای خرید در نظر گرفته می شود از نظر تعداد واحدهای کنار هم در یک طبقه به صورت تک واحدی باشد و اگر تعداد بیشتر بود درب ورودی آنها بهتر است روبروی هم قرار داشته باشد.

کلمات کلیدی: واحدهای ساختمان، واحدهای یک طبقه، کارشناسان مسکن، شلوغی ساختمان، مدیریت داخلی ساختمانف ساختمان چند واحدی، آپارتمان چند واحدی، خرید آپارتمان، واحدهای مسکونی، رضایت خریدار

منبع خبرادامه مطلب


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:32 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

تعداد صفحات :42   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >  
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.