جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگجانمایی مسکن مهر درست نبود

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امروزه با انجام پروژه های مسکونی مسکن مهر در نقاط مختلف ایران، شاهد مشکلات فراوانی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی هستیم. واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی، برای انجام این پروژه بیش از هر چیز باید جانمایی مناسب و برنامه ریزی شده ای می داشتند.

جانمایی مناسب برای ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی باعث می شد برای انجام خدمات روبنایی و زیربنایی مشکلاتی نداشته باشیم. عمده مشکلاتی که سبب افزایش قیمت خرید مسکن مهر و آپارتمان های مسکونی در این پروژه شد، جانمایی نامناسب برای انجام این پروژه بود.

در بسیاری از مناطق شرایط توپوگرافی منطقه بسیار سخت بود و انجام ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی بسیار زمان بر و هزینه بر شد. با برنامه ریزی بلند مدت تر و دید وسیع تر نسبت به جانمای این پروژه مسکونی، می توانستیم با هزینه کمتر برای هر آپارتمان مسکونی، انجام پروژه را به اتمام برسانیم.

برنامه ریزی کارشناسی، تامین خدمات روبنایی و زیربنایی، نحوه ی ساخت و ساز واحدهای مسکونی و مسائلی از این دست باید پیش از شروع انجام ساخت و ساز منازل مسکونی در مسکن مهر، دیده می شد و با جدیت بیشتری بررسی می شد.

عدم توجه مهم به این عوامل سبب گردید ما امروز شاهد واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی باشیم. تعداد زیادی از املاک مسکونی در این پروژه بدون متقاضی هستند و تعداد زیادی از افراد ضعیف جامعه هم حاضر به سکونت در واحدهای مسکونی دور از نقاط شهری و آپارتمان هایی که در بیابان واقع شده اند، نیستند.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:24 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.