جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگچه عواملی قیمت ویلا مسکونی را تعیین می کنند؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قیمت ویلا مسکونی برای خرید و فروش تابع عوامل مختلفی می باشد. برای خریداران ویلا مسکونی و فروشندگانویلا مهم است که عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده ویلا و قیمت ملک مسکونی را بدانند تا با آگاهی بیشتر و در نهایت رضایتمندی بالاتر، معامله ملکی خود را به انجام برسانند.

ویلا مسکونی باید دارای خصوصیات منحصر به فردی باشد تا در منطقه ی واقع شده، با قیمت خوب عرضه شود و مورد خرید و فروش قرار بگیرد. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده ساختمان مسکونی و واحد مسکونی به عنوان ویلا، مکان جغرافیای ویلای مسکونی می باشد.

نزدیکی و دوری از دریا بر تعیین قیمت تمام شده ویلا موثر است. برخی از ویلاها به عنوان ویلای جنگلی خرید و فروش می شوند. موقعیت جغرافیای آنها بسیار مهم است و اولیم مورد تاثیرگذار بر قیمت می باشد.

نوع ساخت و ساز ساختمان ویلا هم مهم است. هر چه در ساخت و ساز واحد مسکونی مورد نظر از دقت مهندسی و اصول ساخت ویلا مسکونی بیشتر استفاده شده باشد،، ساختمان و ملک مسکونی دارای قیمتی بالاتر خواهد بود.

نورگیر بودن و داشتن دید مناسب برای ویلا، از عوامل مهم دیگر می باشد که قیمت تمام شده ویلا مسکونی را تعیین می نماید. برای ساکنین ویلا مسکونی باید شرایطی مهیا شود تا بتوانند با کمترین تنش در داخل ویلا سکونت کنند.

قدمت و سال ساخت ویلا هم مهم است. هر چه ویلا مسکونی نوساز باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. بسیاری از ویلاهای مسکونی که از زمان تاسیس آنها مدت زیادی می گذرد، نیازمند تعمیر هستند. ساختمان های پر هزینه برای خریدار ملک مسکونی، دارای ارز ش پایین تری هستند.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:27 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.