جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگخانه مسکونی مناسب از دید دانشمند بزرگ

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

ابوعلی سینا از دانشمندان بزرگ ایران زمین نظریه های زیادی در رابطه با عوامل مختلف موجود در زندگی بشریت داده است. یکی از آنها، نظرات وی برای انتخاب خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی برای سکونت افراد مختلف جامعه می باشد.

به گفته ی وی، و با توجه به نظراتی که در رابطه با ملک مسکونی و خانه مسکونی در کتاب قانون داده است، خریداران مسکن و تهیه کنندگان ملک مسکونی بایستی به عواملی مانند کیفیت خاک محل، پستی و بلندی زمین مسکونی، باز بودن فضای زندگی برای سکونت، پوشش گیاهی منطقه مورد نظر برای خرید خانه و خرید آپارتمان مسکونی، بادگیر بودن منطقه خرید خانه، وجود مواد بدبو و یا زباله ها و نزدیکی آنها به محل سکونت فرد، وجود کوه ها، معادن و عواملی از این دست، دقت نمایند.

باید به محلی که برای سکونت و خرید خانه و ملک مسکونی انتخاب می شود دقت شود. مردمی که در آن محل خاص زندگی می کنند و در واحدهای مسکونی مجاور وجود دارند، کیفیت آب منطقه ای که در آن اقدام به خریداری ملک مسکونی و ساختمان مسکونی می شود، میزان وزش بادهای منطقه سکونت افراد، نوع آفتاب گیر بودن واحد مسکونی و آپارتمان مسکونی، از مهم ترین عواملی هستند که این دانشمند بزرگ به زبان عامیانه مردم بدان اشاره می نماید که مسلما دارای تاثیرات زیادی برای سلامت خریدار مسکن می باشد.

خرید مسکن از مهم ترین اقداماتی است که هر فرد در زندگی خود انجام می دهد. سکونت در آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی نامناسب می تواند عدم رضایت زیادی برای خریداران مسکن ایجاد نماید و آنها را از ادامه ی زندگی و آسایش در آن منطقه محروم سازد.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:28 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.