جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگکدام بانک تسهیلات مسکن می دهد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید مسکن و تهیه ملک مسکونی راه های زیادی پیش روی متقاضیان خرید مسکن و خریداران آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی وجود دارد. از مهم ترین اقداماتی که خریداران مسکن تمایل زیادی بر آن نشان می دهند، خرید ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی با استفاده از تسهیلات مسکن و وام مسکن می باشد.

سوالی که در سال 96 برای خریداران مسکن پیش می آید این است که کدام بانک تسهیلات مسکن می دهد؟

این سوال در پی اتفاقی که اخیرا رخ داده است شکل گرفته است. ش.رای پول و اعتبار برای دریافت وام مسکن و تسهیلات مسکن، تنها به بانک مسکن بسنده نکرده است و اجازه ی اعطای وام مسکن به خریداران ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی را، به کلیه ی بانک های خصوصی و بانک های تجاری داده است.

با شر.ع این امر بسیاری از بانک ها تلاش می کنند تا وام های مسکن را خود در اختیار وام گیرندگان و متقاضیان خرید مسکن قرار بدهند تا از سود آن منتفع شوند.

تصمیم اعطای وام مسکن برای زوجین تا سقف 200 میلیون تومان اقدام مهم دیگر شورای پول و اعتبار می باشد که قادر است بازار مسکن و بازار معاملات ملکی را دستخوش تغییراتی اساس نماید و دستاوردهای بزرگی را در پی داشته باشد.

فکرهای نوین در بازار مسکن و صنعت ساختمان در پی رکود بازار مسکن به وجود آمده است. فکرهای که با اجرای درست آنها می توان به خروج از رکود مسکن تا حد زیادی امید بست.

کلمات کلیدی: خریداران مسکن، خرید ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی، خریداران ملک مسکونی و آپارتمان های مسکونی، وام های مسکن، بازار مسکن، بازار معاملات ملکی، اعطای وام مسکن، رکود بازار مسکن، صنعت ساختمان، خروج از رکود مسکن

 
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:36 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.