جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگما چه تعداد مسکن مهر نیز داشتیم؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در رابطه با تعداد واقعی مسکن مهر و نیاز بازار مسکن و بازار معاملات ملکی صحبت می کند. واحدهای مسکونی مسکن مهر، از پر چالش ترین واحدهای مسکونی و ساخت و سازهایی بود که در طولانی مدت، اثرات زیادی بر بازار مسکن و کیفیت خرید و فروش مسکن داشت.

آقای مهرآبادی نیاز واقعی بازار مسکن و متقاضیان خرید مسکن برای واحدهای مسکونی مسکن مهر را 700 هزار واحد مسکونی عنوان نمود. ایشان در ابتدا پیشنهاد 400 هزار واحد مسکونی و املاک مسکونی را داده بودند. نیاز بازار مسکن به این آپارتمان های مسکونی بایستی با برنامه ریزی بلند مدت تر و دید وسیع تری انجام می گرفت.

از جمله عمده عواملی که در چگونگی انجام پروژه مسکونی مسکن مهر تاثر گذار بود، برنامه ریزی کارشناسی و تعداد واحدهای مسکونی مورد نیاز بود. توجه اساسی به این امر باعث می شد که ما با حجم گسترده ای از واحدهای مسکونی بدون متقاضی مواجه نباشیم.

آپارتمان های مسکونی بدون متقاضی و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی که در بیابان ساخته شده اند، در نتیجه ی نبود برنامه ریزی جامع می باشند. اگر به درستی و با جانمایی مناسب برای آپارتمان های مسکن مهر برنامه ریزی می شد، مشکلاتی که خریداران مسکن مهر امروز با آن مواجه هستند، ایجاد نمی شد.

مسکن مهر با هدف خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه و کسانی که توانایی مالی بالایی نداشتند، به وجود آمده بود. در حال حاضر می بینیم تعداد زیادی از املاک مسکونی مسکن مهر توسط کسانی خریداری شده است که از اقشار ضعیف جامعه نمی باشند. ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در بیابان باعث شده است حتی افراد ضعیف جامعه تمایلی به سکونت در آن مناطق را نداشته باشند.

کلمات کلیدی: بازار مسکن، متقاضیان خرید مسکن، واحدهای مسکونی مسکن مهر، واحد مسکونی و املاک مسکونی، پروژه مسکونی، خریداران مسکن مهر، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، واحدهای مسکونی بدون متقاضی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:37 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.