جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگمشاوره برای خرید خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی باید با آگاهی انجام شود. داشتن مشاور خوب برای خرید و فروش ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی بسیار مهم است و باعث می شود روند خرید و فروش ملک مسکونی و منزل مسکونی با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر طی شود.

برای تهیه ملک مسکونی و خرید خانه باید در هنگام عقد قرار داد مسکن به نکات مهمی توجه نماییم. خری خانه مسکون باید با آگاهی از قوانین حاکم بر قراردادهای مسکن باشد.

توجه به پایداری و مقاومت خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی بسیار مهم است. اگر اقدام به خرید خانه مسکونی می کنیم که چند سال از ساخت آن می گذرد، باید توجه داشته باشیم که این گونه خانه های مسکونی دارای هزینه ی بالاتری برای خریدار مسکن می باشد.

باید به تعداد واحدهای مسکونی که قصد خرید آن را داریم توجه نماییم. هرچه تعداد واحدهای ملک مسکونی بیشت باشد، هزینه های جانبی بیشتری را برای خریدار مسکن به وجود می آورد.

خرید خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی با بیش از 3 طبقه که بدون آسانسور هستند، می توانند مشکلات زیادی برای خریداران مسکن و خریداران واحدهای مسکونی به وجود آورند.

نورگیر بودن ساختمان مسکونی نیز بسیار مهم است. خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی که دارای نور خوبی نباشند نمی توانند با قیمت بالایی عرضه شوند. خانه های مسکونی و املاک مسکونی باید دارای دید خوب باشند و تهویه های مناسب در واحد مسکونی تعبیه شده باشد.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:40 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.