جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگنقش نور در آپارتمان های مسکونی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آپارتمان های مسکونی و منازل مسکونی همواره دارای ویژگی های خاصی هستند که مورد توجه خریداران مسکن و خریداران ملک مسکونی قرار می گیرد. از ویژگی های مهم برای هر آپارتمان مسکونی و ملک مسکونی، میزان نور واحد مسکونی می باشد که در خرید مسکن و یا عدم خرید آن نقش مهمی را ایفا می نماید.

نورپردازی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی آپارتمان مسکونی باید با دقت و با رعایت اصول معماری و استانداردهای معماری انجام شود. آپارتمان های مسکونی دارای زوایای پنهان زیادی هستند که می توان از آنها برای ایجاد نورپردازی در دکوراسیون داخلی استفاده نمود.

برای فضاهای مختلف در آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی می توان از نورهای مختلف استفاد نمود. به عنوان مثال برای اتاق خواب و تنظیم نور آن می توان از آباژور و چراغ خواب استفاده نمود. چراغ های ریلی و ال ای دی نیز خوب هستند.

در قسمت دیگر از آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی مانند ناهارخوری می توان از یک سقف آویز استفاده نمود و نمای بهتری را برای فضای داخلی آپارتمان مسکونی ایجاد کرد. نمای داخلی آپارتمان مسکونی در قسمت ناهارخوری با استفاده از نور متمرکز می تواند اعدتی از مهمانان و ساکنین ملک مسکونی برای صرف غذا باشد.

نور کافی باید در فضای داخلی ملک مسکونی وجود داشته باشد. استفاده از ترکیبات مختلف برای نورپردازی داخلی ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی باعث ایجاد جلوه ی بهتری برای ساختمان مسکونی خواهد شد و نقش بهتری برای ساکنین مجتمع مسکونی ایجاد خواهد نمود.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:42 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.