جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگهزاران معامله ملکی در اردیبهشت 96

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

بازار خرید و فروش مسکن و ملک مسکونی طی زمان های مختلف دچار تغییر و تحولات زیادی می شود. بسیاری از زمان ها ما شاهد افزایش خرید و فروش مسکن و یا رکود در بازار مسکن هستیم. عوامل سیاسی نیز بر بازار مسکن تاثیرگذار هستند و می توانند رکود بازار مسکن و یا رونق مسکن را سبب شوند.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر میزان معاملات مسکن در بازار ملک مسکونی، انتخابات ریاست جمهوری می باشد. انتخابات ریاست جمهوری 96 باعث شده است بسیاری از افراد برای خرید و فروش مسکن و معاملات ملکی دست نگه دارند و تلاش نمایند تا معمالات ملکی خود را بعد از انتخابات و با ایجاد ثبات در بازار مسکن انجام دهند.

در حال حاضر تعداد خرید و فروش منازل مسکونی و آپارتمان های مسکونی در اردیبهشت ماه 96 بیش از 3 هزار واحد مسکونی و ملک مسکونی عنوان شده است. سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، تعداد معاملات ملکی گفته شده را ثبت نموده است.

جالب است 22 منطقه تهران از معاملات ملکی سهم داشته اند. خرید و فروش آپارتمان های مسکونی، خانه های مسکونی و در کل منازل مسکونی در مناطق 22 گانه پایتخت انجام شده است. با توجه به اینکه بازار ملک در فروردین ماه نیمه تعطیل بوده است، حجم خوبی از معاملات مسکن را شاهد بوده ایم.

قیمت آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی در سال 96 نسبت به سال گذشته، تغییر جهشی و زیادی نداشته است. بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند که بعد از انتخابات وارد فاز پیش رونق مسکن می شویم و در نیمه ی دوم از سال رونق مسکن را شاهد خواهیم بود.

کلمات کلیدی: میزان معاملات مسکن، بازار ملک مسکونی، انتخابات ریاست جمهوری، خرید و فروش مسکن و معاملات ملکی، ثبات در بازار مسکن، خرید و فروش منازل مسکونی، آپارتمان های مسکونی، سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، منازل مسکونی، بازار ملک، خانه های مسکونی

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:45 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.