جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگوام مسکن 200 میلیون تومانی در سال 96

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

شورای پول و اعتبار مرجعی است که سقف وام مسکن و تهلات اعطایی برای خرید مسکن را تعیین می ماید. بسیاری از زوجین و متقاضیان خرید مسکن و ملک مسکونی با استفاده از تسهیلات مسکن می توانند برای خرید خانه و خرید ملک مسکونی مورد نظر خود اقدام نمایند.

با اعلام جدید شورای پول و اعتبار مبنی بر تسهیلات مسکن 200 میلیون تومانی برای زوجین، می توان انتظار تحول بزرگی را در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی داشت.

یک تصمیم دیگر برای خرید مسکن که مربوط به همین مرجع می باشد این است که به غیر از بانک مسکن، کلیه ی بانک های خصوصی و تجاری اجازه ی اعطای وام مسکن با مبالغ 60، 80 و 100 میلیون تومان را خواهند داشت.

پرداخت وام مسکن با شرایط خوب یکی از دلایل مهمی است که می تواند خروج از رکود مسکن و افزایش خرید و فروش ملک مسکونی را در بازار مسکن به دنبال داشته باشد. خرید آپارتمان های مسکونی و املاک مسکونی با شرایط خوب تسهیلات بانک مسکن، بهبود خواهد یافت.

وام مسکن می توان کمک بزرگی برای خرید خانه و تهیه ملک مسکونی بسیاری از جوانان باشد که امکان خرید خانه مورد نظر خود را به صورت نقدی ندارند و تلاش می کنند تا با استفاده از تسهیلات ملکی برای این مهم اقدام نمایند.

کلمات کلیدی: متقاضیان خرید مسکن و ملک مسکونی، تسهیلات مسکن، خرید خانه و خرید ملک مسکونی، شورای پول و اعتبار، بازار مسکن، بازار معاملات ملکی، اعطای وام مسکن، پرداخت وام مسکن، افزایش خرید و فروش ملک مسکونی، خروج از رکود مسکن

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:50 ب.ظ - روز دوشنبه 25 اردیبهشت 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.