جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگافزایش 700 درصدی قیمت زمین و مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

قیمت زمین مسکونی و ملک مسکونی با انجام سیاست های نادرست دولت نهم و دهم تا 700 درصد رشد داشته است. بسیاری از دست اندرکاران صنعت ساختمان بر این باور هستند که ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی مسکن مهر اشتباه بوده است.

پروژه مسکونی مسکن مهر از جمله پروژه های بزرگی می باشد که دارای نواقص زیادی بوده است. با پایان پافتن دولت یازدهم ساخت و یاز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی مسکن مهر نیز رو به اتمام می باشد. باید در نظر داشته باشیم نتیجه ی انتخابات ریاست جمهوری تاثیر زیادی بر روند ساخت و ساز این واحدهای مسکونی داشته است.

با مشخص شدن دولت دوازدهم ساخت آپارتمان های مسکونی مسکن مهر سرعت بیشتری خواهد گرفت و تعداد زیادی از این واحدهای مسکونی در مدت زمانی کوتاه به بهره برداری خواهند رسید.

برنامه های دولت دوازدهم در حوزه مسکن مجدد امکان اجرایی شدن خواهد داشت و دست دولت برای داشت دید بلندمدت نسبت به این برنامه ها بیشتر خواهد شد.

البته برنامه هایی که دولت تاکنون برای پیشبرد اهداف در حوزه ی مسکن داشته است از جمله افزایش وام مسکن از 20 میلیون به 160 میلیون تومان توانسته است تحرک خوبی در بازار خرید و فروش مسکن در کوتاه مدت ایجاد نماید.

کلمات کلیدی: قیمت زمین مسکونی و ملک مسکونی، صنعت ساختمان، واحدهای مسکونی مسکن مهر، ساخت آپارتمان های مسکونی مسکن مهر، خرید و فروش مسکن، حوزه مسکن، واحدهای مسکونی

 
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:22 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.