جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگانتظار رونق غیر تورمی در بازار مسکن بالا گرفت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

انتخابات ریاست جمهوری بیش از هر چیز اعتماد مردم را به دولت یازدهم نشان داد. وظیفه ی دولت دوازدهم و وزارت راه و شهرسازی برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برنامه ریزی شده و منطقی بالا رفت.

ایجاد رشد غیر تورمی در بازار مسکن از جمله مهم ترین دستاوردهایی است که از دولت انتظار می رود برای مردم ایجاد نماید. تامین مسکن برای اقشار ضعیف جامعه از جمله مهم ترین شعادهای انتخاباتی ریاست جمهوری بود.

در رابطه با چگونگی تحقق این هدف کمتر صحبت به میان آمد. دولت تدبیر و امید در حوزه مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در آن باید بتواند امیدی را که 23 میلیون و 500 هزار ایرانی به آن داشته اند برآورده سازد.

برای 4 سال آینده دولت تدبیر و امید باید قادر باشد انتظار خانه دار شدن خانواده های ایرانی را برآورده سازد. باید این انتظار از 12 سال به 8 سال کاهش پیدا کند و با ایجاد تسهیلات ملکی مناسب و برنامه ریزی های منسجم برای تولید مسکن و ملک مسکونی، امید آنها را بیش از پیش برآورده سازد.

بررسی های تقاضای ملکی در سال برای خانواده های ایرانی عدد 1 میلیون مسکن و ملک مسکونی را نشان می دهد. دولت باید بتواند این تعداد واحد مسکونی را به بهترین نحو ممکن در اختیار آنان قرار بدهد.

کلمات کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری، مسکن و ملک مسکونی، واحد مسکونی، تقاضای ملکی، تسهیلات ملکی، تولید مسکن و ملک مسکونی، حوزه مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی

منبع خبر

 
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:24 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.