جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگبخش بزرگ معاملات مسکن ماه گذشته کدام است؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

معاملات مسکن و خرید و فروش خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی در ماه های گذشته دارای رشد بوده استو باید در نظر داشته باشیم حجم قابل توجهی از معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مربوط به خانه اولی ها می باشد.

با افزایش وام مسکن و تسهیلات ملکی تعداد بیشتری از افراد جامعه توانایی خرید و فروش خانه را پیدا کردند. افراد زیادی با استفاده از تسهیلات مسکن در صندوق پس انداز مسکن یکم با قدرت بالاتری وارد بازار معاملات ملکی شدند.

وام مسکن و تسهیلات ملکی توانست بخش زیادی از بازار مسکن را تحت تاثیر خود قرار بدهد. بسیاری از افراد که در صنعت ساختمان مشغول به فعالیت هستند به این مهم اذعان دارند که افزایش قدرت خرید متقاضیان مسکن کوتاه رین راه برای ایجاد تحرک در بازار معاملات ملکی می باشد.

وقتی خریداران مسکن بتوانند خانه مسکونی و ملک مسکونی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تری خریداری نمایند، می توانند به سمت خرید خانه های متراژ پایین و نوساز حرکت کنند. این امر سبب می شود ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مجدد رونق بگیرد و تعداد زیادی از این املاک در مدت زمانی کوتاه مورد معامله قرار بگیرند.

کلمات کلیدی: معاملات مسکن، خرید و فروش خانه های مسکونی، آپارتمان های مسکونی، بازار مسکن، وام مسکن و تسهیلات ملکی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، افزایش قدرت خرید متقاضیان مسکن

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:25 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.