جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگبهترین زمان خرید خانه و ملک

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با توجه به شرایطی که در بازار املاک حاکم می باشد می توان گفت که بهترین زمان برای خرید خانه همین زمان می باشد که رکود وجود دارد و قیمت خانه افزایش نداشته است. شاهد وجود سرمایه های عظیمی که در خانه های ساخته شده و خالی وجود دارد هستیم که به دلیل رکود بازار هیچ نوع معاملات ملکی صورت نمی گیرد و یا اگر خرید و فروش صورت می گیرد تعدادی اندک دارد.

فعالان بازار مسکن در تمامی روزهای سال در تلاش هستند تا بتوانند در خرید و فروش املاک رونقی ایجاد کرده و بازار معاملات ملکی را مانند قبل گسترده سازند که البته برای افرادی با بودجه کم و استفاده از وام مسکن در مناطق معمولی تر با خانه های معمولی و قیمت پایین تر این خرید و فروش ملک بیشتر صورت می گیرد.

در زمان رکود بازار مسکن قیمت املاک افزایش پیدا نمی کند و تا حد زیادی راکد می ماند و بسیاری از سرمایه گذاران در امر ساخت و ساز خانه برای زنده کردن سرمایه خود و فعال کردن بیشتر سرمایه خود تصمیم می گیرند که قیمت ملک و ساختمان خود را کاهش بدهند و با تخفیف بیشتری بفروشند و این امر سبب می شود که زمان مناسب برای خرید خانه و یا ملکی مناسب باشد.

به دلیل عدم اقدام سرمایه گذاران برای پروژه های ساخت و ساز، فروش خانه های کلنگی نیز رکود داشته و  بیشترین خرید و فروش مربوط به واحدهای مسکونی با متراژ پایین تر و کوچکتر می باشد.

کلمات کلیدی: ساخت و ساز، فروش خانه های کلنگی، واحدهای مسکونی، بازار مسکن، قیمت املاک، قیمت ملک و ساختمان، خرید خانه، خرید و فروش ملک، فعالان بازار مسکن، بازار املاک، خرید خانه، قیمت خانه

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:27 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.