جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگتعلیق معاملات ملکی به بعد از انتخابات پایان یافت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

خرید و فروش واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی بر خلاف پیش بینی بسیاری از کارشناسان مسکن برای سال 96 و شروع امسال، نشان از آن دارد که تا حدی افت داشته است. خرید و فروش املاک مسکونی و ساختمان های مسکونی در فروردین 96 به مقدار 8.5 درصد افت داشته است.

از مهم ترین دلایلی که برای این رکود مسکن و کم شدن معاملات ملکی بر شمرده می شود تعلیق معاملات ملکی می باشد که البته پایان یافت و انتظار می رود رکود 4.5 ساله خرید و فروش واحدهای مسکونی و معاملات ملکی پایان یابد.

منحنی معاملات ملکی روند خوبی را سپری خواهد کرد. در شروع امسال بسیاری از سازندگان مسکن و خریداران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی دست نگه داشتند تا شاهد نتیجه ی انتخابات ریاست جمهوری باشند. با تدوام دولت یازدهم بسیاری از سوالات برای این افراد حل خواهد شد و با آگاهی بیشتر ی توانند به قیمت گذاری واحدهای مسکونی دست بزنند.

با این تفاسیر در حال نزدیک شدن به دوران رونق مسکن هستیم. دورانی که از دید کارشناسان مسکن باید تا اواخر سال 96 تحقق پیدا کند و خرید و فروش واحدهای مسکونی را تحت تاثیر قرار بدهد.

افزایش قیمت در بازا معاملات ملکی را نخواهیم داشت. جهت قیمت مسکن و املاک مسکونی پدیده ای است که می تواند نارضایتی های زیادی را برای افراد ایجاد نماید و رشد اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار بدهد. انتظار می رود با رشد غیر تورمی مسکن رونق در بازار معاملات ملکی را تجربه نماییم.

منبع خبر


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:30 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.