جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگخرید ساختمان چند واحدی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید آپارتمان و واحدهایی که در یک ساختمان کنار هم قرار دارند باید نکاتی را مورد نظر قرار داد و واحدهای مسکونی که بهترین ویژگی ها را داشته باشند در نهایت می توانند بیشترین رضایت را برای خریدار به ارمغان آورند.

ساختمان های چند واحدی و یا آپارتمان های چند واحدی که عموما برای خرید پیشنهاد می شوند به صورت چند واحد در یک طبقه و یا دو واحدی و در موارد زیادی نیز به صورت تک واحدی دیده می شوند که مزیت خانه های تک واحدی نسبت به چند واحدی بیشتر می باشد و اغلب ترجیح بر خرید واحدهایی است که تعداد آنها در یک طبقه کمتر است.

از نظر کارشناسان مسکن تعداد واحدهایی که در یک ساختمان واقع شده اند از 15 تا 30 واحد در حد مناسب و مطلوبی می باشد و تعداد واحدهای بیشتر از این در یک ساختمان باعث شلوغی ساختمان خواهد شد و به این ترتیب مدیریت داخلی ساختمان نیز با مشکل مواجه می شود.

تعداد زیاد واحدهای یک ساختمان سبب می شود که رفت و آمد در راهروها زیاد شده و شلوغی در راهروها وجود داشته باشد و به خصوص اگر تعداد واحدهای یک طبقه زیاد باشد و درب ورودی آنها نزدیک و چسبیده به هم باشد این شلوغی بیشتر احساس می شود.

بهتر است آپارتمان و واحدهایی که برای خرید در نظر گرفته می شود از نظر تعداد واحدهای کنار هم در یک طبقه به صورت تک واحدی باشد و اگر تعداد بیشتر بود درب ورودی آنها بهتر است روبروی هم قرار داشته باشد.

کلمات کلیدی: واحدهای ساختمان، واحدهای یک طبقه، کارشناسان مسکن، شلوغی ساختمان، مدیریت داخلی ساختمانف ساختمان چند واحدی، آپارتمان چند واحدی، خرید آپارتمان، واحدهای مسکونی، رضایت خریدار

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:32 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.