جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگقیمت انواع خانه های قدیمی و کلنگی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای انواع خانه های کلنگی و قدیمی که در مناطق مختلفی از شهرهای مختلف وجود دارند قیمتی مشخص در نظر گرفته می شود و می توان از این خانه های کلنگی در جهت تخریب و جایگزین کردن آنها با واحدهای نوساز و آپارتمان های نوساز استفاده کرد.

از آنجا که خرید و فروش در زمینه املاک نو وکهنه رونق خود را از دست داده است و مثل سابق رونق زیادی ندارد و خرید و فروش نیز به تعداد زیادی صورت نمی گیرد بازار خانه های کلنگی نیز دچار رکود شده است و چون خرید این خانه ها در جهت ساخت و ساز واحدهای مسکونی جدیدتر می باشد تصمیم برای ساخت واحدهای جدید و تازه با تاخیر مواجه شده است.

اگر تقاضا برای واحدهای نوساز و آپارتمان هایی که ساخته شده اند و خالی می باشند بیشتر شود و فروش آنها با سرعت بیشتری صورت بگیرد به احتمال زیاد فروش خانه های کلنگی نیز رونق پیدا می کند و بیشتر می شود و در نتیجه می توان خانه های کلنگی را به قصد تخریب و ایجاد واحدهای نوساز خریداری کرد.

در مناطق مختلفی از تهران خانه های کلنگی زیادی وجود دارند که قیمت هر متر از زمین های آنها با توجه به منطقه مورد نظر با یکدیگر متفاوت ارزیابی می شود و هر اندازه که شرایط برای ساخت و ساز ملک مناسب باشد قیمت آن خانه کلنگی افزایش بیشتری دارد.

کلمات کلیدی: خانه های کلنگی، ساخت و ساز، واحدهای نوساز، فروش خانه های کلنگی، واحدهای مسکونی، خرید و فروش، بازار خانه های کلنگی، املاک نو، آپارتمان های نوساز، قیمت خانه کلنگی، ساخت و ساز ملک
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:39 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.