جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگگران ترین مناطق تهران برای خرید خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

 برای خرید خانه در هر شهری عموما مناطقی وجود دارند که بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در این مناطق خانه داشته باشند و متقاضیان خرید املاک در این مناطق بیشتر از بقیه مناطق است. در تهران نیز مناطقی که بیشترین طرفداران را برای خرید املاک دارد مشخص و واضح بوده که البته این مناطق پرطرفدار از مناطق گران قیمت برای خرید و فروش املاک محسوب می شوند.

ماطق یک تا پنج تهران از مناطق پرطرفداری می باشند که برای خرید و اجاره بسیاری از افراد این مناطق را ترجیح می دهند و با توجه به قیمت بالای موجود برای خرید و رهن و اجاره نیاز است که بودجه کافی برای انجام معاملات ملکی در این مناطق در نظر گرفته شود.

تعداد فروش زیر بنای مسکونی در مناطق مختلف تهران کاهش داشته است و بازار مسکن دچار رکود شده و این امر در شهرهای بزرگ مانن تهران نیز صدق می کند.

برای خرید خانه در مناطق گران قیمت با توجه به نوع سازه و نوع مصالح استفاده شده و همین طور قدمت خانه یا نوساز بودن آن می توان قیمت های مشخصی را برای خرید و فروش در نظر گرفت و عموما این قیمت ها برای هر متر مربع بالاتر از سایر مناطق با این ویژگی ها می باشند.

کلمات کلیدی: نوع سازه، نوع مصالح، خرید و فروش، خرید خانه، زیربنای مسکونی، بازار مسکن، رهن و اجاره، معاملات ملکی، خرید املاک، مناطق گران قیمت، خرید و فروش املاک، متقاضیان خرید املاک

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:40 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.