جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگمتقاضیان واقعی خرید مسکن در اولویت دولت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

عرضه و تقاضای مسکن و ملک مسکونی باید با توجه به نیاز بازار مسکن و نیاز واقعی متقاضیان مسکن انجام شود. باید در نظر داشته باشیم تعداد زیادی از افراد خواهان تهیه ملک مسکونی و ساختمان مسکونی هستند و با توجه به ساخت و سازهای موجود در بازار مسکن این نیاز به خوبی برآورده نمی شود.

بازار مسکن باید با تقاضای مسکن همراه باشد. در حال حاضر تقاضا برای خرید ساختمان مسکونی و آپارتمان مسکونی کوچک متراژ بالاتر است. باید خانه هایی ساخته شود که دارای زیربنای مناسب شهری باشد تا هزینه های اضافی به خریداران وارد نسازد.

مسکن مهر به دلیل ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی در بیابان دارای زیربنای شهری مناسب نبوده اند. به همین دلیل مقدور نبود تا واحدهای مسکونی ساخته شده با قیمت اولیه به خریداران مسکن ارائه شود.

ساخت مسکن در بافت های فرسوده و ناکارامد نمی تواند در اولویت برنامه های دولت قرار بگیرد. با تجربه ای که از ساخت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر به دست آمد به این نتیجه رسیدند که بیش از هر چیز برای داشتن ساخت و ساز واحدهای مسکونی در حجم انبوه بایستی به برنامه ریزی بلند مدت در این زمینه و همچنین ساخت واحدهای مسکونی در محدوده ای که امکانات زیربنایی شهری وجود دارد، توجه خاص مبذول داشته شود.

کلمات کلیدی: عرضه و تقاضای مسکن و ملک مسکونی، بازار مسکن، متقاضیان مسکن، ساخت مسکن در بافت های فرسوده، ساخت واحدهای مسکونی، خریداران مسکن، آپارتمان مسکونی کوچک متراژ، واحدهای مسکونی در حجم انبوه

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:41 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.