جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگمهم ترین برنامه دولت برای ساخت مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برای اقشار مختلف جامعه از جمله اولویت هایی است که برای هر دولت قابل تعریف می باشد. ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی برای اقشار مختلف از جمله اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه می تواند نقطه عطفی برای خانه دار شدن آنها باشد.

مهم ترین بر نامه دولت یازدهم در حوزه مسکن و ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی، ساخت مسکن در قالب مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی می باشد. مسکن اجتماعی و برنامه ساخت آپارتمان های مسکونی در آن در سال گذشته ابلاغ شده است و دولت در شرف ایجاد برنامه های آتی برای شروع ساخت و ساز این املاک مسکونی می باشد.

بنیاد مسکن باید ساخت واحدهای مسکونی مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی را پیش ببرد. مسکن حمایتی کمک به ساخت مسکن ملکی و کمک بلاعوض می باشد. مسکن اجتماعی کمک به ساخت مسکن استیجاری وپرداخت کمک اجاره می باشد.

با اجرای برنامه های ساخت و ساز واحدهای مسکونی در قالب های یاید شده، سالانه 100 واحد مسکونی و ملک مسکونی در کشور تحت عنوان مسکن اجتماعی و حمایتی اجرایی می شود. مابقی ساخت و ساز واحدهای مسکونی باید توسط بخش خصوصی انجام شود.

کلمات کلیدی: مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی، املاک مسکونی، حوزه مسکن، آپارتمان های مسکونی و واحدهای مسکونی، مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی، واحدهای مسکونی

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:43 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.