جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگنقدی بر فروش آپارتمان های مجازی

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد نقدی بر خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی داشته است. وی در رابطه با فروش واحدهای مسکونی در سایت دیوار نقدی را وارد کرده است و این نوع از فروش آپارتمان را دلیلی برای افت خردی و فروش آپارتمان مسکونی و املاک مسکونی در دفاتر مشاورین املاک دانسته است.

سایت هایی برای خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی در فضای مجازی وجود دارد. این سایت ها به خرید و فروش واحدهای مسکونی می پردازند و می توانند مزایای بزرگی را برای خریدار مسکن ایجاد نمایند. از مهم ترین مزایایی که این نوع خرید و فروش واحدهای مسکونی ایجاد می نماید آن است که صرفه جویی در وقت و هزینه را برای افراد در بردارد.

دفاتر مشاور املاک از این موضوع نارضایتی زیادی دارند. با توجه به آنکه رکود مسکن و کاهش خرید و فروش واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را شاهد هستیم، خرید و فروش واحدهای مسکونی در فضای مجازی می تواند دلیلی برای این مهم باشد که افراد بیشتر تمایل دارند خانه های مسکونی و آپارتمان های مسکونی مورد نیاز خود را از این طریق خریداری نمایند.

نوسان در بازار مسکن شهرکرد وجود دارد و رییس اتحادیه مشاوران املاک در این استان بر رکود بازار مسکن و تداوم آن در این بازار تاکید دارد و نقش خرید و فروش ساختمان های مجازی را بسیار مهم می داند.

کلمات کلیدی: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرکرد، آپارتمان های مسکونی و ساختمان های مسکونی، فروش آپارتمان، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی، خرید و فروش املاک مسکونی و واحدهای مسکونی

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:45 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.