جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگویژگی های یک ساختمان ایمن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای خرید ملک یکی از مهم ترین مسائلی که باید مود توجه باشد و خریداران ساختمان در موارد زیادی به این موارد توجه می کنند ایمن بودن ساختمان از نظر اسکلت می باشد و خیلی مهم است. اگر اسکلت بندی ساختمان از هر نظر ایمنی لازم را داشته باشد در نهایت ساختمان مورد نظر ایمن تر و محکم تر خواهد بود.

خرید خانه و یا خرید املاک بهتر است که با دقت لازم صورت بگیرد و اگر خانه ای دارای شرایط مناسب باشد می توان اقدام به خرید کرد.

خانه و ساختمان های خوب و محکم در برابر زلزله مقاوم می باشند و این مورد به اسکلت ساختمان برمی گردد و خانه هایی که اسکلت بتنی دارند بیشتر از ساختمان هایی که اسکلت آهنی دارند می توانند در برابر زلزله مقاومت کنند.

اگر در هنگام خرید خانه بتوان از کارشناسان و متخصصان در زمینه ساختمان و سازه مورد نظر کمک گرفت و نظر یک کارشناس معتبر را در این مورد جویا شد می توان با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کرد. برای در نظر داشتن پایداری یک ساختمان و میزان مقاوم بودن ساختمان باید از نظر تعداد طبقات و همین طور ابعاد ستوان ها پارکینگ مورد بررسی قرار بگیرد که البته همه خریداران ملک در این مورد خبره نیستند و نظرات کارشناسی می تواند در این امر کمک زیادی ارائه نماید. برای بررسی ستون ها در مقاوم نگهداشتن ساختمان باید توجه داشت که تعداد طبقات واقع شده روی ستون ها و باری که روی این ستون ها وارد می شود قابل تحمل توسط این ستوان ها هست یا نه.

کلمات کلیدی: خرید خانه، ساختمان و سازه، اقدام به خرید خانه، مقاوم بودن ساختمان، تعداد طبقات، اسکلت آهنی، اسکلت ساختمان، ساختمان های خوب و محکم، خرید املاک، ایمن بودن ساختمان، خرید ملک، خریداران ساختمان
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 10:48 ق.ظ - روز سه شنبه 2 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.