جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگاجاره بهای خانه در نیمه اول سال جاری

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

برای قیمت اجاره بها در سال های مختلف شاهد وجود قیمت های بالا می باشیم و این افزایش قیمت اجاره بها در هر سال به صورت درصدی بالا می رود و با افزایش نرخ اجاره خانه برای مستاجران این امر نگران کننده می باشد.

در خرداد ماه سال جاری نیز شاهد افزایش اجاره بها بوده ایم و به هر حال بازار رهن و اجاره همچنان به حالت قبلی خود می باشد چون همه مستاجران بودجه کافی برای خرید خانه را ندارند.

روند معاملات مسکن در نیمه اول سال جاری رو به رشد می باشد و پیش بینی شده که بازار معاملات مسکن رونق پیدا کند اما در مورد خرید نیزدر حال حاضر در دوره پیش رونق می باشیم و خرید و فروش خانه به مقدار کمی از حالت رکود خارج شده اما به طور کامل وارد دوران رونق نشده است.

در مورد رهن و اجاره می توان گفت که بازار رهن و اجاره همچنان گرمی خود را حفظ کرده است و به هر صورت در فصل جابجایی تعداد معاملات رهن و اجاره بیشتر می شود و حتی با وجود افزایش همه ساله مبلغ اجاره بها می توان در فصول مختلف جابجایی های زیادی را مشاهده کرد.

قیمت بالای مسکن یکی از عواملی می باشد که بر خرید خانه موثر بوده و با ثابت ماند قیمت خرید و فروش خانه امیدواری به خرید و فروش بیشتر وجود دارد.

کلمات کلیدی: قیمت بالای مسکن، خرید خانه، قیمت خرید و فروش خانه، معاملات رهن و اجاره، بازار رهن و اجاره، بازار معاملات مسکن، رهن و اجاره، روند معاملات مسکن، نرخ اجاره خانه، افزایش اجاره بها، قیمت اجاره

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:38 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.