جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگافزایش اجاره نشینی با افزایش اجاره بها همراه است

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی افزایش تعداد اجاره نشین ها در ایران را نشان می دهد. به نسبت سال های گذشته تعداد زیادی از خانواده ها به اجاره ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی روی آورده اند.

در سال 2011 تعداد اجاره نشین ها از امروز کمتر بوده است و 26.6 درصد برای تعداد اجاره نشین های ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی بیان شده است. اما در سال های اخیر این تعداد افزایش داشته است و به 33 درصد رسیده است.

به تازگی نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و اپارتمان های مسکونی افزایش داشته است. قیمت اجاره برای آپارتمان های مسکونی در سال 96 با افزایش 11.8 درصدی عهمراه بوده است. این مهم در حالی اتفاق می افتد که قیمت مسکن و قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی افزایش چشمگیری نداشته است.

با توجه به آنکه نظارت بر نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی وجود ندارد مالکان ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی به صورت سلیقه ای به تعیین نرخ اجاره بها برای ساختمان های مسکونی خود می پردازند.

آمار و ارقام منتشر شده در سال 2016 در ایران نشان از آن دارد که عملا یک سوم خانواده های ایرانی مستاجر هستند و در خانه ها مکونی و آپارتمان های مسکونی اجاره ای زندگی می کنند.

کلمات کلیدی: آمار و ارقام موثق در بازار مسکن و بازار معاملات ملکی، نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، تعیین نرخ اجاره بها، ساختمان های مسکونی و صاحبان املاک مسکونی، قیمت خرید و فروش آپارتمان های مسکونی
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:40 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.