جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگآیا کسری پرداخت تسهیلات مسکن مهر حقیقت دارد؟

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

چندی پیش یکی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر خبری را مبنی بر کسری تسهیلات ملکی و وام مسکن مسکن مهر منتشر نمود که تاثیر زیادی بر افکار عمومی و متقاضیان مسکن مهر داشت.

باید در نظر داشته باشیم مدیر عامل شرکت عمران پدیش آقای سعید غفوری در این باره توضیح داده اند. وی پرداخت وام مسکن و تسهیلات ملک مسکونی و املاک مسکونی مهر را مشروط بر پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکونی و به نسبت کارکرد عنوان نمودند.

با افزایش وام مسکن و تسهیلات ملکی از 30 به 40 میلیون تومان، مبلغ 700 میلیارد تومان باید در اختیار سازندگان مسکن مهر قرار بگیرد. طی سه ماه گذشته تاکنون کمتر از 15 درصد از هزینه ها پرداخت شده است. عدم پرداخت تسهیلات ملکی و وام مسکن به واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به دلیل آن است که در انتظار ساخت و ساز واحدهای مسکونی و کاردکرد مثبت مسکن مهر هستیم.

در صورت ارائه وضعیت مثبت برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و پیشرفت فیزیکی املاک مسکونی، می توان گفت وام مسکن و تسهیلات ملکی برای خانه های مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد و در اختیار سازندگان مسکن قرار خواهد رفت. بنابراین برای خریداران واحدهای مسکونی جای نگرانی از بابت کسری بودجه نمی باشد و آنها می توانند امیدوار باشد در صورت اخت و ساز و پیشروی واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، تسهیلات ملکی برای واحدهای مسکونی آنان در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی: سازندگان مسکن، تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، مسکن مهر، تسهیلات ملکی و وام مسکن، ساخت و ساز واحدهای مسکونی، سازندگان مسکن، خریداران واحدهای مسکونی
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:42 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.