جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگرونق مسکن تورم نسبی را به همراه خواهد داشت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

پیش بینی های زیادی در رابطه با رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی مطرح شده است. تعداد زیادی از دست اندرکاران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در پی آن هستند که با پیش بینی های خود در رابطه با آینده بازار مسکن به خریداران و فروشندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی کمک کنند.

حسام عقبایی رییس اتحادیه مشاوران املاک در این باره بیان داشته است تا پایان شهویور ماه به رونق مسکن و افزاش معاملات ملکی نمی رسیم. وی 6 ماهه ی اول امسال را دوران پیش رونق می داند و رونق بازار مسکن و افزایش معاملات ملکی را در نیمه ی دوم امسال پیش بینی می نماید.

به گفته ی وی رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی افزایش تقریبی و نسبی نرخ تورم را در کشور به دنبال خواهد داشت. در خرداد ماه سال 96 شاهد افزایش اجاره بها برای خانه های مسکونی و املاک مسکونی می باشیم. تعداد زیادی از واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی که در رهن و اجاره متقاضیان قرار رفته اند با قیمت هایی بالاتر به بازار مسکن عرضه شده اند.

با توجه به اینکه قیمت مسکن و قیمت آپارتمان های مسکونی افزایش نیافته است قاعدتا باید قیمت رهن و اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی نیز افزایش نمی یافت و شاهد افزایشی این چنین برای ساختمان های مسگکونی نمی بودیم. اما امروز مشاهده می کنیم با نزدیک شدن به فصل جابه جایی افزایش در قیمت رهن و اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی را داریم.

کلمات کلیدی: رونق مسکن و افزایش معاملات ملکی و خرید و فروش واحدهای مسکونی، دست اندرکاران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، بازار مسکن، فروشندگان واحدهای مسکونی و املاک، قیمت مسکن و قیمت آپارتمان های مسکونی

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:45 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.