جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگشکایت مدیر عامل شهر جدید از سازندگان مسکن مهر

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

پروژه مسکونی مسکن مهر بزرگ ترین پروژه ای ست که در حجم بالا واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی را در اختیار افراد و متقاضیان خرید سمکن رار می دهد و بزرگ ترین پروژه مسکونی می باشد که اعتراضات زیادی را مبنی بر عدم تحویل واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی در موعد مقرر داشته است.

مدیر عامل شهر جدید از عملکرد اجرایی برخی از سازندگان مسکن در پروژه مسکن مهر راضی نمی باشد و این امر را صراحتا بیان می دارد. وی اعطای تسهیلات ملکی و وام مسکن به سازندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی را مشروط بر ارائه ی صورت وضعیت و کارکرد مناسب می داند و این امر را مشروط بر اراه صورت وضعیت از پیشرفت فیزیکی ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی می داند.

وی با اشاره به عدم تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس به خریدارن این واحدهای مسکونی اعلام می دارد انصاف نیست بعد از گذشت 5 سال از تحویل واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مهر پردیس، کم کاری برای پیشرفت فیزکی ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی را در پروژه مسکن مهر پردیس شاهد باشیم.

البته در کنار این موارد وی به کارکرد مثبت برخی از سازندگان مسکن و تولیدکنندگان آپارتمان های مسکونی مسکن مهر پردیس اشاره نمود خصوصا در فاز 8 پردیش که تلاش برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به صورت شبانه روزی انجام می شود.

کلمات کلیدی: پروژه مسکونی مسکن مهر، واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی، سازندگان مسکن، تولیدکنندگان آپارتمان های مسکونی، مسکن مهر پردیس، عدم تحویل واحدهای مسکن مهر

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:46 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.