جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگعوامل موثر بر قیمت اجاره خانه

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

رهن و یا اجاره کردن خانه با توجه به قیمت و نوع ویژگی های ساختمان مورد نظر که به منظور اجاره در نظر گرفته شده است تعیین می گردد و افزایش برخی از عوامل و یا وجود برخی فاکتورها سبب بالا رفتن قیمت اجاره می شود و این امر در مورد ساختمان های مختلف مانند آپارتمان ها و یا خانه هایی با متراژ مختلف متفاوت می باشد.

قیمت اجاره خانه در سال جاری مانند سال های گذشته با افزایش روبرو می باشد و درصد این افزایش در شهرهای بزگ و کوچک با یکدیگر متفاوت ارزیابی شده است و در برخی شهرهای کوچک انتظار می رود که ثبات قیمت برای رهن و اجاره وجود داشته باشد.

بارار خرید و فروش خانه که با قیمتی تقریبا ثابت وجود دارد ولی در مورد بازار اجاره مسکن بیان می شود که این بازار تحت تاثیر چند عامل خارجی افزایش داشته است و تاثیر این عوامل بر تعیین قیمت نهایی بی تاثیر نمی باشد.

از جمله فاکتورهای خارجی که بر قیمت نهایی اجاره مسکن و بالا رفتن آن موثر می باشند می توان به نرخ تورمی که وجود دارد و میزان سود بانکی و مقایسه سود بانکی توسط مالکین و مستاجران اشاره کرد که همگی می توانند باعث بالا رفتن قیمت اجاره خانه در شرایط گوناگون شوند.

کلمات کلیدی: قیمت اجاره مسکن، سود بانکی، مالک و مستاجر، بازار خرید و فروش خانه، بازار اجاره مسکن، قیمت اجاره خانه، ثبات قیمت، رهن و اجاره، ساختمان های مختلف، ساختمان مورد نظر، اجاره خانه

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:48 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.