جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگفواید تحرک در بازار مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در سال های اخیر با توجه به کاهش تعداد خانه های خریداری شده و املاکی که به فروش رفته اند می توان رکودی را در بازار املاک مشاهده کرد که سبب شده نه تنها بازار مسکن بلکه بازار سایر صنایعی که به مسکن مربوط می باشند نیز رکود داشته باشد.

صنعت ساختمان سازی و مسکن به عنوان یک صنعتی پیشران محسوب می گردد به این ترتیب که هرگونه تحرکی در بازار مسکن و افزایش معاملات مسکن سبب ساخت و ساز بیشتر می شود و همین امر ساختمان سازی با تعداد بیشتر نیاز به مصالح بیشتری دارد که باید تامین گردد.

تامین مصالح مورد نیاز جهت ساخت و ساز خانه از سایر صنایع تهیه می شود که همین چرخه سبب می شود که تحرک در بازار مسکن وجود داشته باشد.

با کم شدن تعداد معاملات مسکن و کاهش خرید و فروش هر نوعی از املاک و مسکن می توان مشاهده کرد که ساخت و ساز تا حد زیادی کم شده است و از این رو هر صنعتی که به خرید و فروش و ساخت و ساز ملک و خانه مربوط می شد تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

به هر حال ایجاد تحرک در بازار مسکن سبب ایجاد تحرک در سایر زمینه های اقتصادی و صنایع دیگر می شود که در نهایت ایجاد اشتغال و بهبود اوضاع اقتصادی را در پی خواهد داشت.

کلمات کلیدی: تحرک بازار مسکن، بازار مسکن، معاملات مسکن، خرید و فروش، املاک و مسکن، ساخت و ساز خانه، صنعت ساختمان سازی، بازار املاک، خانه خریداری شده، رکود بازار املاک، بازار املاک، املاک فروخته شده
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:48 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.