جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگکاهش رکود در معامله مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

در شش ماه نخست سال در دوران پیش رونق مسکن به سر می بریم و مشخص شده است که قیمت خانه و املاک در سال جاری با ثبات قبل ادامه دارد. اگرچه که می توان قیمت خانه را ثابت دید اما شاهد وجود خرید و فروش مسکن با تعداد بیشتر در سال جاری می باشیم.

رکود در بازار مسکن وجود دارد و معاملات مسکن به تعدادی کم انجام می شود و با توجه به کاهش معاملات و رکودی که در بازار مسکن وجود دارد نمی توان به این زودی شاهد رونق پیدا کردن بازار مسکن بود.

معاملات مسکن که شامل رهن و اجاره خانه نیز می شود با تعداد بیشتری صورت می گیرد و با این تعداد از معاملات رهن و اجاره می توان رونق این بازار را مشاهده نمود که در مورد اجاره خانه همچنان دارای ثبات می باشد.

اگرچه که اجاره بها در مورد خانه های معامله شده برای رهن و اجاره بیشتر شده است اما این افزایش برای برخی از شهرهای کوچک وجود ندارد و برای شهرهای بزرگ درصدی افزایش قیمت در مورد اجاره بها به وجود آمده است و می توان شاهد بالا رفتن قیمت اجاره در نیمه اول سال بود.

کلمات کلیدی: اجاره بها، رهن و اجاره، قیمت اجاره، رونق بازار، بازار مسکن، رونق بازار مسکن، رکود بازار مسکن، فروش مسکن، قیمت خانه، خرید و فروش مسکن، پیش رونق مسکن، قیمت خانه و املاک، معاملات مسکن

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:49 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.