جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگنبود اجاره خانه و ملک مسکونی با رهن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

نرخ اجاره بها به سنت هر سال در حال افزایش می باشد. خرداد ماه 96 باری دیگر نرخ اجاره بها برای واحدهای مسکونی و املاک مسکونی افزایش یافت و تغییراتی را در نرخ اجاره برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی شاهد بوده ایم.

کاهش سود بانکی مشکلی به مشکلات اجاره نشین ها اضافه کرده است. این مسئله باعث می شود خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی با رهن نایاب باشد و بسیاری از مالکان ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی به اخذ اجاره ماهانه مسکن به جای رهن مسکن روی می آورند.

به دلیل آن که برای افراد مختلف به صرفه نمی باشد که  رهن برای آپارتمان مسکونی خود اخذ نمایند و آنها بیشتر به دنبال اخذ اجاره بها می باشند تا سود بیشتری را از آن خود نمایند. به همین دلیل نرخ اجاره بها هر روز افزایش می یابد و مبلغ رهن با کاهش مواجه است.

قدرت مردم و توانایی آنها برای گپرداخت مبالغ اجاره برای بسیاری از مناطق مسکونی و املاک مسکونی پایین است. نمی توان بازار مسکن با کیفیت را در این شرایط ملاحظه نمود و بسیاری از خانه های مسکونی که مورد رهن و اجاره قرار می گیرند نمی توانند رضایت زیادی از مستاجران را به همراه داشته باشند.

فصل نقل و انتقالات نیز فرارسیده است و این خود دلیل برای مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی شده است تا نرخ بیشتری برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی خود اخذ نمایند. به دلیل اینکه متقاضیان بیشتری برای رهن و اجاره ساختمان های مسکونی آنها وجود دارد.

کلمات کلیدی: مالکان ساختمان ها مسکونی و املاک مسکونی، ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، مالکان ساختمان های مسکونی، مشکلات اجاره نشین ها، نرخ اجاره بها

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.