جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگواحدهای مسکونی خالی برای اجاره

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با افزایش تعداد واحدهای نوساز خالی از سکنه و یا به عبارتی واحدهای مسکونی کلید نخورده می توان مشاهده کرد که با رکود در بازار مسکن و کاهش تعداد خرید و فروش در این بازار تعدادی از این واحدهای خالی برای اجاره وجود دارند.

اگرچه تعداد معاملات انجام شده در مورد خرید و فروش مسکن پایین می باشد و خرید و فروش کم شده است تعداد واحدهای نوساز که خالی مانده اند و مورد خرید و فروش قرار نگرفته اند زیاد می باشد از این رو با مشاهده واحدهای مسکونی خالی بسیاری از مالکان ترجیح بر رهن و اجاره واحدهای خود دارند تا این که این واحدهای مسکونی خالی بماند.

با اجاره دادن واحدهای مسکونی نوساز می توان شاهد وجود معاملات رهن و اجاره به تعداد بیشتری بود اما این امر بر تعداد معاملات خانه جهت خرید و فروش تاثیر چندانی نخواهد داشت. اگرچه که ممکن است تعدادی از این واحدهای نوساز و آپارتمان های نوساز از انواع لوکس باشند و با قیمتی بالاتر برای رهن و اجاره واگذار گردند اما همچنان گرمی بازار رهن و اجاره حفظ شده است.

واحدها و یا آپارتمان های مسکونی خالی در نقاط مختلفی از شهر واقع شده اند و این تنوع در مورد انواع آپارتمان های مختلف وجود دارد و می توان آنهایی را که برای اجاره مورد نظر می باشند انتخاب کرد.

کلمات کلیدی:آپارتمان های مسکونی، آپارتمان های مختلف، معاملات رهن و اجاره، آپارتمان های نوساز، واحدهای نوساز، بازار رهن و اجاره، واحدهای مسکونی خالی، خرید و فروش مسکن، واحدهای مسکونی، رکود بازار مسکن
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:51 ق.ظ - روز پنج شنبه 18 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.