جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگ وضعیت اجاره آپارتمان های مسکونی در شهر همدان

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

اجاره آپارتمان ها و مجتمع های تجاری در شهر همدان بسیار بالا می باشد. با وجود اجاره بهای بالای مجتمع های تجاری و آپارتمان های مسکونی شهروندان شهر همدان از اجاره آپارتمان های مسکونی با قیمت بالا استقبال می کندد. و دلیل این امر این است که به دلیل رکود وضعیت بازار مسکن در همدان شهروندان چاره ای جز پذیرش این شرایط ندارند.

در سال 1396 شهروندان شهر همدان امید داشتند که مشکلات رکود بازار مسکن حل شود. اما متاسفانه مشکلات اقتصادی در صنعت مسکن و ساخت خانه ها و املاک مسکونی ریشه ای عمیق دارد و مدت زمان زیادی برای حل مشکلات اقتصادی این شهر لازم است.

به دلیل رکود وضعیت بازار مسکن در همدان شغل های وابسته به ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی مانند بنایی، جوشکاری و بسیاری از شغل های مرتبط که با بازار مسکن و ساخت مجتمع های تجاری و آپارتمان های مسکونی در ارتباط هستند دچار وضعیت نابه سامانی و بیکاری شده اند.

وضعیت بیکاری در بین شهروندان شهر همدان و بالا بودن اجاره آپارتمان های مسکونی زندگی را برای شهروندان به شدت سخت کرده است.

مشاورین املاک در همدان به امید بهبود وضعیت بازار مسکن و خرید و فروش املاک مسکونی در این شهر با قیمت پایین تر هستند. تا شهروندان بتوانند با گرفتن وام مسکن خانه دار شوند.

رکود بازار مسکن و خرید و فروش املاک مسکونی در همدان امری نسبی است. به طور مثال می توان گفت که خرید و فروش آپارتمان های مسکونی در جنوب شرقی این شهر بیشتر از مناطق دیگر در این شهر است.

یکی از مواردی که می تواند به پایان بخشیدن رکود ساخت و ساز مسکن در شهر همدان پایان ببخشد توجه به این مورد است که ساخت و ساز آپارتمان های مسکونی در شمال شهر همدان افزایش یابد. زیرا این مناطق استعداد سکونت دارد. در قسمت جنوب همدان به دلیل وجود رشته کوه های الوند ساخت و ساز املاک مسکونی و آپارتمان های مسکونی محدود است.

کلمات کلیدی: وضعیت بیکاری، خرید و فروش املاک مسکونی، فروش آپارتمان مسکونی، وضعیت بازار مسکن، ساخت و ساز مسکن، مشکلات اقتصادی مسکن

منبع خبر
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:57 ق.ظ - روز دوشنبه 29 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.