جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگوجود تورم کم در بازار مسکن

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

با در نظر داشتن عوامل موثر و موجود در خرید و فروش خانه و املاک و تعداد زیاد ساختمان ها و واحدهای مسکونی و آپارتمان های نوسازی که خالی و کلید نخورده هستند می توان شاهد انجام تعداد کم معاملات در زمینه مسکن و بازار مسکن بود و این بازار همچنان راکد است.

با آماری که از تعداد معاملات صورت گرفته جهت خرید و فروش خانه که ثبت شده می توان مشاهده کرد که اگرچه از حالت رکود کامل در بازار خرید و فروش مسکن در حال خارج شدن و به سمت رونق بازار در حال پیشروی هستیم اما همچنان می توان این رکود را به وضوح و به شکلی مشخص احساس کرد و تعداد معاملات انجام شده در امر املاک و خرید و فروش خانه در حدی نمی باشد که رضایت بخش برای بازار اقتصادی املاک باشد.

برای خروج کامل از دوران رکود در بازار مسکن و در مورد خرید و فروش و معاملات بیشتر در بازار مسکن باید تمهیدات و برنامه ریزی هایی مناسب اندیشیده شود و پس از این دوران وارد دوران رونق  بازار شویم و خرید و فروش تا حدی چشمگیر افزایش پیدا کند.

با افزایش مبلغ برای وام مسکن و تسهیلات در نظر گرفته شده بانک مسکن هنوز تحرک زیاد و پویایی بالایی در این بازار املاک مشاهده نمی شود و این امر در شرایط موجود می تواند علل مختلفی داشته باشد که باید به شکل تخصصی توسط کارشناسان به طور کامل بررسی گردد. در حال حاضر در دوران پیش رونق بازار مسکن و خانه هستیم که اگر به دوران رونق برسیم تورم نسبی در بازار مسکن امکان دارد که مشاهده می گردد.

کلمات کلیدی: وام مسکن، تسهیلات بانک مسکن، رونق بازار مسکن، بازار مسکن، خرید و فروش خانه، واحدهای مسکونی، آپارتمان های نوساز، معاملات خرید و فروش خانه، تحرک بازار مسکن، تورم در بازار مسکن، پیش رونق بازار مسکن
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 12:58 ق.ظ - روز دوشنبه 29 خرداد 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.