جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگساختمان های جدید با سازه های متفاوت

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

امرزوه انواع بنا و ساختمان های جدید مسکونی و غیر مسکونی را مشاهده می کنیم که از نظر ویژگی های نمای ظاهری و داخلی متفاوت طراحی و اجرا شده اند و معماری مدرن در طراحی و اجرای این سازه ها نقش زیادی بازی کرده است و این نوع از طراحی مدرن با سبک های خاص علاقمندان زیادی داشته و بسیاری از افراد را به سوی خود جلب نموده و به طور کلی تفاوت هایی واقعی با معماری قدیمی دارد و سازه ای تقریبا متفاوت از بنا و ساختمان های قدیمی را ارائه می نماید.

سازه های خانه ها و ساختمان های قدیمی با سازه های جدید به شکلی متفاوت طراحی و مهندسی می شود و مهندسی در معماری جدید برای سازه های انواع ساختمان هایی که بنا می شود به صورت متنوعی از طرح های گوناگون استفاده می کند و نظر هر بیننده ای به آن جلب می شود.

طرح های مختلفی که برای ساختمان های جدید وجود دارد از لحاظ ایمنی محکم بوده و در برخی موارد شاهد وجود سازه هایی منحصر به فرد و خاص در برخی از ساختمان های خاص می باشیم. امروزه انواع سازه ها با اسکلت بتنی و فلزی محکم و انواع دیگر از سازه ها در معماری جدید بیشتر کاربرد دارند و برای بسیاری از ساختمان های عظیم شاهد وجود سازه های بتنی محکم می باشیم.

ساختمان ها و سازه های پیشرفته امروزی با بنا و معماری جدید در برابر زلزله مقاوم تر می باشند و در کل سازه هایی مطمئن تر می باشند و می توان گفت طول عمر این ساختمان ها با توجه به مصالح استفاده شده در آنها بیشتر می باشد.


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:53 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.