جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگمیانگین قیمت برای خانه و آپارتمان های تهران

به گزارش وبلاگ خرید فروش آپارتمان و خانه

آپارتمان های تهران در مناطق جغرافیایی مختلف واقع شده دارای تنوع قیمتی بالایی جهت خرید و فروش هستند و می توان در این بین شاهد وجود آپارتمان هایی با سبک های مختلف با قیمت بالا یا پایین در این مناطق بود و با وجود ویژگی های متمایز و معین برای هر منطقه ای از تهران قیمتی مناسب برای معامله آنها وجود دارد که در معاملات اخیر انجام شده در این بین شاهد کاهش متوسط قیمت معاملات مسکن در برخی از مناطق تهران می باشیم.

با توجه به گزارش های موجود برای میانگین قیمت معاملات  و خرید و فروش  خانه و مسکن و انواع معاملات نشان داده شده که بیشترین کاهش قیمت در معاملات مسکن مربوط به خانه های منطقه یک تهران بوده است و بیشترین و بالاترین قیمت فروش خانه برای منطقه 22 در نظر گرفته شده است.

به هر صورت تعداد آپارتمان های خالی نوساز در تهران زیاد می باشند و در برخی موارد مالکان این ساختمان ها شروع به رهن و اجاره دادن ساختمان های مسکونی خود نموده اند و در برخی موارد نیز با پایین آوردن قیمت فروش خانه به صورت توافقی برای خریدار این امکان را فراهم آورده اند که قدرت خرید خریدار افزایش پیدا کند و در نتیجه معامله ملک مورد نظر به هر شکل صورت بگیرد.

در تهران بیشترین موارد برای خرید مسکن و آپارتمان در مناطقی بوده که از متوسط قیمتی برای فروش برخوردارند و این مناطق با میانگین حدود متری سه میلیون تومان به طور متوسط معامله شده اند.


نظرات (0) نويسنده : - ساعت 11:59 ب.ظ - روز دوشنبه 12 تیر 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.