جستجو در وبلاگ

درباره ما

آخرين مطالب

بایگانی

آمار وبلاگوجود تسهیلات و افزایش مبلغ آنها برای شوک به بازار مسکن

به گزارش سایت اخبار املاک

همان طور که می دانیم یکی از انواع سیاست های اتخاذ شده برای شوک دادن به بازار مسکن یا تحرک در آن و افزایش دادن خرید و فروش انواع واحدهای مسکونی و معاملات مسکن، افزایش مبلغ تسهیلات به خانه اولی ها و وام های مسکن برای افراد مختلف بود که در نهایت این بودجه برای خرید خانه کمک بسیار مناسبی در نظر گرفته می شود.

افزایش تسهیلات و وام های مسکن درصد بالایی از قیمت خرید خانه را در برمی گیرد البته اگر قیمت خانه مناسب بوده و در منطقه ای واقع شده باشد که قیمت خیلی بالا نباشد و بتوان به راحتی به خرید یک آپارتمان هرچند کوچک اقدام کرد.

البته گفته می شود که افزایش تسهیلات چون با سرعت کم وارد بازار می شوند و متقاضیان خیلی زیادی به دلیل سود بالای بانکی ندارد فرایندی را در بازار ایجاد نمی کنند اگرچه برخی برخلاف این عقیده معتقدند که بازار مسکن دارای تحرک بیشتری شده است و بسیاری از افراد در این زمینه خرید و فروش بیشتری انجام داده اند.

تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازار مسکن  و مبلغ بالای اوراق مسکن جهت خرید خانه برای افرادی با بودجه و مبالغ کم وجوهی بسیار مناسب جهت خرید خانه پدید می آورد و می توان با توجه به سرمایه گذاری مناسب انواعی از واحدهای مسکونی خوب را با شرایط ایده آل خریداری کرد.
نظرات (0) نويسنده : - ساعت 01:20 ق.ظ - روز شنبه 24 تیر 1396    |  

 

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.